sonepop

Фиба Светско Кошаркашко првенство Шпанија 2014

6 poruka u ovoj temi

Planiram krajem avgusta da krenem put Španije sa još trojicom prijatelja, svi smo veliki ljubitelji košarke i nacionalne reprezentacije pa idemo na Svetsko prvenstvo da navijamo za naše Orlove i povedemo ih do još jedne titule Prvaka sveta !!! Naša reprezentacija kao što je poznato grupnu fazu igra u Granadi, prvih 5 mečeva, kasnije se seli u Madrid. Idemo sopstvenim prevozom. Planirali smo da se smestimo u nekom priobalnom mestu, gradu ,letovalištu pa da se do Granade provozamo zbog utakmica a ostatak vremena da provodimo na moru uz alkohol i vatrene Španjolke a možda i Brazilke jer i oni su sa nama u istoj grupi :D Ovu temu započinjem u nadi da ću dobiti neki koristan savet u vezi smeštaja ili bilo čega drugog, možda upoznati još nekog ko tamo ide i naravno da kada se vratim napišem svoja iskustva i impresije i uz po neku dobru fotku pokušam da dočaram delić atmosfere ! Svi vi ljubitelji košarke, Španije, dobrog provoda i putovanja slobodno pišite, pitajte... Ja se već odavno, polako pripremam za ovo putovanje, ulaznice za mečeve, smeštaji, troškovi i sve ostalo pa me slobodno i pitajte ako mogu nekako da pomognem tu sam kao i uvek !

Izmenjeno (sonepop)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja takodje planiram putovanje u Andaluziju u tom nekom periodu. Gledala sam na zvanicnom sajtu FIBA nema vise ovih jeftinijih karata :'( . Jeste li vi preko njih kupili karte.. Da li imas predstavu da li se karte mogu nekako drugacije kupiti npr preko naseg kosarkaskog saveza. Hvala na info :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nas ima cetvorica raspolozenih za basket! mozda bude i jos koji vise.. prosle godine gostovali i u sloveniji, ali to je bilo lagano za organizovanje, i dosta jeftinije...

imas li neku okvirnu racunicu? idete kolima? jesam dobro shvatio da se posle Madrida selimo u Barsu? :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na sajtu FIBE su bili setovi karata za 276e koliko se sećam... Mi ih nismo uzeli jer ipak ne bismo išli na sve utakmice u grupi iz razloga što se igraju skoro svakog dana a i malo bi se i opustili na moru jer ako produžimo u Madrid onda ništa od kupanja :-) Preko našeg saveza nema više karata. Siguran sam da će ih biti na licu mesta, osim za utakmicu protiv Španije a možda i za tu ali kod tapkaroša za neke nerazumne sume. Neku grubu računicu sam izvlačio čisto za gorivo, putarine i neko noćenje u oba smera ali nisam se preterano trudio da to svodim baš u euro jer koliko god računao uvek će biti više od toga :-) pogotovo što planiramo po dva noćenja u oba smera. Ivanice, Dačo... bićemo u kontaktu pa se možda i vidimo tamo, svakako bih voleo da zajedno idemo na utakmice, možda i osnujemo navijačku grupu ;-) ili da odigramo neki basket :-) Javljam se uskoro sa svežijim informacijama i računicama a i vi pišite ako imate šta, pozdrav !!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav,

I ja planiram sa drugovima da gledam nase kosarkase, ali drugu fazu u Madridu... Kakva je situacija sa kartama?

I jel cete ici i u Madrid?

Izmenjeno (Djerma)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Drustvo ja sam u Spaniji i upravo sam se vratio sa utakmice sa Egiptom, prva pobeda, lepo i ocekivano je krenulo :dance:

Uspeo sam da nabavim komplet karata za celu grupu. Imam 4 karte za utakmicu protiv Irana i 4 karte za utakmicu protiv Brazila. Prodajem ih po nabavnoj i najmanjoj mogucoj ceni. Ko je zainteresovan neka se sto pre javi. Ko prvi, njemu karte :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26790
    Ukupno tema
    899348
    Ukupno poruka