ivana76

Poplava u Srbiji

104 poruke u ovoj temi

Nadam se da ce biti drugacije, ali bojim se da ova drzava (politicki vrh) brine samo za svoju pozadinu pa shodno tome nema para da trosi za 'tamo neki Krupanj, Zvornik, Jamenu...itd" . Dok je bilo zgodno slikati se na kisi bez kabanice i vozikati se camcima, svima su bila puna usta humanosti,solidarnosti i podrske,a sad kad treba da se vidi ta podrska, svi se nesto razbezase, imaju preca posla! FUJ! :azdaja:

Da smo malo finansijski jaca zemlja,verujem da bi narod u dobroj meri pomogao i sa masinama i sa novcem,a ovako.... mi,koji hocemo-nemamo s cim,a oni koji imaju-zabole ih bas...!

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas proglaseno vanredn stanje zbog poplave u Negotinskoj Krajini

http://rtvbor.rs/dru...i-negotinu.html

Mesto Tekija je poznato po "ZLATNOJ BUCKI", tj. pecanju soma na bucku.

Tekoja je najugrozenija ovom danasnjom poplavom. Ljudi su evakuisani brodovima, a prognoza za samo mesto je dosta losa.

Evo teksta sa FB stranice Dunav Tekija

" PREMA POSLEDNJIM INFORMACIJAMA SVE JE BUKVALNO UNISTENO POCEVSI OD SKOLE , PA SVE NA DOLE , POSLE OVOGA , ZIVOTA MOZDA NECE BITI U TEKIJI , KLIZISTA SE SAMO POJAVLJUJU , A NAJCRNJE SLUTNJE SU TE DA DO JUTRA MOZDA TEKIJA VISE NECE POSTOJATI"

Uzasno!!!

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jadni,jadni ljudi! A bojim se da ce ovakvih sitacija biti sve vise.... Em vreme postaje sve surovije,em se apsolutno nista ne radi na prevenciji,em imamo nesposobno vodjstvo koje, ni to sto imamo,ne znaju da iskoriste da pomognu ljudima na vreme! Tuga...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta ce biti sa Srbijom? Hoce li ista ostati? Pa ovo je katastrofa!!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav iz Kladova..Jes da nam je slaba internet mreza,telefonske linije su u prekidu ,ne rade nam banke i bankomati,ali rade marketi,koji se polako prazne pocev od vode,mleka,konzerva itd,itd.Putevi kao sto znate su u prekidu i sam Bog zna ili oni iz vlade,kada ce se postaviti neki pontonski most ,a do tada stekamo to sto imamo mi i ljudi evakuisani iz Tekije,Grabovice...Ja mogu da kazem da sam danas na neki sat bila presrecna,jer su spasili mog komsiju koji je cele noci proveo u vodi koga je samo jedan komad grane za koju se drzao delio od nabujale recice.Proveo je 12h.u vodi,zato kazem u Srbiji zive hrabri ljudi i nadzivicemo mi sve nevolje.Pozdrav!!

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Katastrofa.....Tekija je bas gadno prosla..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ne samo Tekija,mnoga velika sela u okruzenju... :'( Pravi horor

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nadam se da ce ova tema biti jednog dana zapecacena!

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pored Tekije, lose su prosli u Opstini Majdanpek, boljetin, Oreskovica, Blizna,sam Majdanpek...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bio u Obrenovcu drugi dan posle katastrofe i neuporediv je osećaj koji steknete kada uživo vidite kako sve to izgleda, tako da smatram da je stanje mnogo teže nego što izgleda, a izgleda strašno. Mnogo mi je žao ovih ljudi.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potrebna pomoc Golupcu, posle stravicnog nevremena! Proglaseno vanredno stanje!

Potrebne donacije za izgradnju prostorija vrtica. Javiti se u inbox FB profila vrtica

Predškolska Ustanova Lasta- Golubac

http://www.telegraf.rs/vesti/1581103-nevreme-napravilo-haos-u-golupcu-ogroman-grad-padao-15-minuta-bez-prekida-foto

​Budimo humani!

Ovako sada izgleda biblioteka u Golupcu

 

11350483_973302862701479_4019752755855550019_n.jpg

11010600_973300722701693_8791273830235984240_n.jpg

11009211_973302762701489_6760098045854883823_n.jpg

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eh, kako mi je ovo dobro poznato. A nadala sam se da ovakve slike više neću gledati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka