Asteriks

Beogradski zooloski vrt

25 poruka u ovoj temi

Naravno. Meni je prosto zao tih zivotinja i zelela bih da se nesto uradi po tom pitanju. Beograd treba da ima zoo vrt, vodicu decu i dalje... Ali bilo bi lepo da neke zivotinje imaju malo vise prostora

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo. Prijatelj planira odlazak sa unucima u zoo vrt u aprilu. Naime zanima ga parking u blizini. Ja sam mu pokazivao parkinge u okolini. Njega konkretno zanima parkiraliste Donji Grad. Koji je nacin placanja parkinga tamo ? Da li postoje automati za karticom i na kraju se plati parking na izlazu ili postoje salteri gdje se placa i na izlazu se samo prinese automatu kartica ponovo? S obzirom da nisam 10 godina bio u zoo vrtu tako da ne znam kakav je slucaj sa parkingom  i ostalim. Postoji parkiraliste Kalemegdan koje njemu se bas i ne svidja. Svaki predlog bi dobro dosao u organizovanju putovanja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Ispred svakog kaveza je naziv i opis životinje, na srpskom jeziku, vidim da je to neko u prethodnim postovima zamerio, ali ni u drugim zemljama nemate opise životinja na više jezika.

 

nije ni potrebno jer svi imamo mobilne telefone a na sajtu beozoovrt.rs postoje opisi i nazivi zivotinja na ruskom i engleskom. Ako se dobro secam wi-fi u vrtu je besplatan

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Po meni su zaista previsoke cene karata..Za četvoročlanu porodicu treba 1600 dinara..

Mislim da imaju prostora da ih snize....

Ja se ne slazem sa ovom konstatacijom. Nigde u svetu nema jeftinije karte za zoo vrt. Primer, Atinu sam posetila i zoo vrt letos. Cena karata za porodicu :

Family pass - 2 parents + 2 children (3-12 years old ) 60 e

Moraju te zivotinje da jedu, vrt da se odrzava.

 
 
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ja se ne slazem sa ovom konstatacijom. Nigde u svetu nema jeftinije karte za zoo vrt. Primer, Atinu sam posetila i zoo vrt letos. Cena karata za porodicu :

Family pass - 2 parents + 2 children (3-12 years old ) 60 e

Moraju te zivotinje da jedu, vrt da se odrzava.

 
 

 

 

Uopšte me ne interesuje koliko je cena u Atini, Berlinu, Tokiju.. Znam za standard ljudi ovde i koliko njih ne može tako često da ode upravo zbog cene..

I životinje ne bi trpele da je cena kompleta recimo 1000 din, siguran sam..Samo bi možda više dece moglo da uživa u tome da ih vidi..

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja mislim da u Evropi ne postoji zoloski vrt u koji moze da udje cetvoroclana porodica za pola tih para- 1600 dinara je oko 13.5 eura valjda?

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne znam jer ovo skoro menjano, ali sad su table dvojezicne - na srpskom i engleskom

IMG_20181013_165901.jpg

IMG_20181013_172410.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako želite da posetite Zoo vrt - evo snimka od ove godine sa informacijama i cenama ;)

 

Izmenjeno (Mama Putovanja)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka