dzavi

Star hotel

11 poruka u ovoj temi

Da li neko ima iskustva sa ovim hotelom? Hrana, smestaj...?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene interesuje da li neko moze vise da kaze o hotelu Star??? Svaka informacija bi mi znacila! Hvala :)

I mene interesuje da li neko moze vise da kaze o hotelu Star??? Svaka informacija bi mi znacila! Hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ocigledno niko nije bio u ovom hotelu. Sta li to znaci :-D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ovo je hotel koji je pred ovu sezonu promijenio ime,nema ga cak ni u Gugl pretragama.

Ako saznas kako se hotel ranije zvao mozes napisati pa cu ti napisati karakteristike hotela.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto i mene interesuje ovaj hotel, malo sam se raspitala o njemu..Inace ga ima u Google pretrazi :smajl:

Ono sto su mi rekli za njega je, da je isti kao Dias ili bilo koji hotel sa 2* u Kusadasiju..Mada bi bilo lepo da neko od turista koji su sada tamo napise nesto o hotelu..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo je hotel koji je priomijenio naziv.

Ako bi znali kako se ranije zvao mogao bih dati

informacije za njega.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Star je hotel sa dve zvezdice. Nalazi se preko puta zelene pijace "Tuesday market". Lokacija je prilično dobra, jer se do plaže stiže za 5 minuta a do centra grada za 10. Međutim hotel je poprilično loš, mada je poprilično jeftin. Ja sam bila u trokrevetnoj sobi, sa neupotrebljivom terasom povšine 1m2. U hotelu ne postoji fen. Fioke i ormari se osećaju na meml dok se ne proluftiraju :dosada:

ubili smo i dve ogromne bube, malo veće od buba švabe.

Doručak je svaki dan isti i sastoji se od parčeta sira, 1/4 krastavca i paradaiza, 1 kuvanog jajeta, po 1 maslac, džem i med, sve od po 25grama. Meni večera se sastoji od pohovanog mesa, ili neke salame, uz koju ide ili riža ili pomfrit...tako da šta vam zapadne...a nama je jednom zapao PASULJ! Desert i voće ne postoje.

Peškire su nam promenili 2 ili 3 puta a posteljinu samo jednom. Ljubazni su...ali ne preterano. Uz doručak i ručak pustaju srpsku muziku. Sve u svemu, prednost je cena i lokacija, ostalo je :dosada:

Posto i mene interesuje ovaj hotel, malo sam se raspitala o njemu..Inace ga ima u Google pretrazi :smajl:

Ono sto su mi rekli za njega je, da je isti kao Dias ili bilo koji hotel sa 2* u Kusadasiju..Mada bi bilo lepo da neko od turista koji su sada tamo napise nesto o hotelu..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovani forumasi prvo da vam se zahvalim na pruzenim informacijama o Maru :thankyou:

Evo i ja da napisem kako je bilo u Marmarisu...Bila sam od 27.8-7.9 u Hotelu Star 2*.. Argus..Put je bio ok, standardno stajanje na svakih 3 -4 sata, nekad i manje..Putovali smo u oba pravca 26 sati s tim sto u povratku smo ukupno na granicama cekali oko 3 sata.. Posto nista nema napisano o hotelu spomenucu ovde a i na temi o hotelima..Skroman, porodicni hotel sa 30-ak soba..Prvo smo dobili sobu u potkrovlju i bilo je pakleno, jedino klima da radi stalno..Inace kanalizacija je se mnogo osecala pa smo morali da zamenimo sobu i dobili na prvom spratu odmah iznad bazena..Sobe su malecne jedva se mimoilaze dve osobe..Ima i neke malo vece ali..Kupatila su mala, nema tus kabina pa je dobro poneti papuce..Inace sobe su ciste, sredjene, cak je mirisalo na neki osvezivac kada smo usli..Imaju foru ako zelis da se cisti soba, trebaju peskiri ili bilo sta, kaze se na recepciji i odmah posalju spremacicu..Mi smo tako radili i sve je bilo ok..Osoblje je veoma ljubaznoi izlaze maksimalno u susret..Dorucak isti 10 dana..Svedski sto mazalice, sir, kuvana jaja, paradajz, krastavci, masline, lubenica, nes i caj..Ljudi su kod nas opusteno kupovali suhomesnato u prodavnici i jeli za dorucak, niko im nista nije rekao..Vecera je bila super..Set meni.Uvek prvo neka corbica(svaka je bila extra) pa glavno jelo,na tanjiru neka salata, piletina i riza ili krompirici,pire, uvek nesto razlicito sa mesom uglavnom...Dovoljno da se najedes..Inace ljudi nisu znali da kada izlazis iz sobe treba na bravi stisnuti onaj jezicak da se zakljucaju vrata, vec su im sobe bile otvorene i mislili su da ne rade brave :shokiran: Nalazi se u 91-om sokaku,preko puta pijace koja je sredom i nedeljom, a na 5 min od gradske plaze..Inace iz sokaka kada se izadje na glavnu ulicu nalazi se market Dia a ukoso je market Sok..Oba su extra jeftini..u Soku je voda 1.5l -0.40 tl.. Sve u svemu hotel je dobar za pare koje smo dali.

Marmaris je divan grad koji pruza turisti sve sto pozeli..Miran odmor, aktivan,soping, provod, izlete..Prvi put sam bila u Maru, inace sam 3 godine bila u Kusadasiju..Podjednako su dobri..Da opisujem grad mozda nema potrebe posto je pisano dosta..Prelep stari grad i tvrdjava..Fenomenalan pogled sa Castle bar-a, najvise tacke u Marmarisu..Kurs je bio oko 2.75..Sto se tice cena po kaficima kafe 5tl, piva od 7-9tl, sokovi isto..Kebab 5tl..

Sto se tice plaza u Icmeleru je najlepse, voda je malo cistija..Kupali smo se 2 puta na gradskoj u Maru, dva puta smo bili od gradske plaze ka Icmeleru kada se krene, kafe- restoran Pandora ima svoju plazu..Samo 1 pice je dovoljno uzeti za besplatne lezaljke..Super je..Ostalih dana smo bili u Icmeleru na Nirvani i na gradskoj tamo plazi..Prvi dan na Nirvani nas je sacekao lik i rekao da moramo da potrosimo po 25lira po osobi momak i ja iako smo iz Argusa..Mi smo ga naduvalii otisli na drugi deo Nirvane, slucajno sreli Mustafu koji je rekao da je 1 pice dovoljno za free lezaljke..Inace lik ne smara mozes samo 1 pice za ceo dan uzeti..Zeza se, prica sa svima non stop..Tako da smo stalno isli kod Mustafe :smajl:

Sto se tice izleta mi smo isli preko turske agencije Estun tour, preko puta Ataturkovog spomenika u centru..Decko se zove Adil..Isli smo na Rodos 40€ po osobi..Dosli po nas u hotel, odvezli do marine, tu ostavili bus da nas ceka kada se vratimo, lik nas cekao kod busa..Sve je bilo super i za svaku preporuku je agencija..Rodos je fenomenalan i treba ga videti obavezno :smajl: Odusevljeni smo Rodosom..

Eto bas sam se raspisala...Ako nekoga nesto interesuje neka pita slobodno..

Ono najbitnije, zelim da pohvalim Sasu Avramovic vodju puta koji je fenomenalan i koji svoj posao radi maksimalno profesionalno :smajl: Toliko informacija nam je pruzio u toku putovanja, bilo je pravo uzivanje putovati sa njim..Naravno sve pohvale i za vodice u Maru Veljka, Ivana i Savu koji odradjuju svoj posao fenomenalno i koji su divni ljudi pre svega :smajl:

Izmenjeno (Ira)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo nesto da napisem o hotelu Star.. Hotel je skroman za pare koje se daju. Sobe su male ali uredne i ciste. Momak i ja smo dobili sobu u potkrovlju i bilo nam je mnogo vruce, plus problem osecala se kanalizacija..Trazili smo i dobili drugu sobu iznad bazena.. Klima nam nij ebila potrebna jer je u sobi bilo prijatno.. Inace u sobama ponekad zaborave daljinski od klime tako da mozete je koristiti.. Znam da su posle sredili problem kanalizacije.. Inace to je porodicni hotel, muz, zena i cerka.. 24h su u hotelu i veoma su ljubazni.. Sto se tice ciscenja soba to zatrazite na recepciji kada vam treba i odmah ce poslati higijenicarku..Isto vazi i za peskire, toalet papir.. Kupatila nemaju tus kabine odvojeno, pa ponestite papuce.. Tv u sobi kome treba.. Dorucak uvek isti mazalice, masline, sir, salate, lubenica, nes, caj, mleko.. Inace su ljudi u nasoj turi kupovali u marketu suhomesnato ili nutelu i klopali, niko im nije rec rekao.. Vecera - meni..Dobijete porciju i to veliku.Svako vece raznovrsno, uvek pre toga neka corbica - fenomenalne su :rolleyes:    Svaka vecera sadrzi meso ili ribu..Inace ko je vegeterijanac za njega se posebno sprema..Devojka jedna je uvek dobijala poseban obrok... Iskreno nama je se dopao hotel i njegova lokacija.. Osoblje ljubazno.. Ostali u kontaktu i dan danas.. Inace su renovirali bastu i ulaz hotela, kupljen novi namestaj.. Izgleda mnogo lepse sada.. Evo par slika koje sam jutros dobila od cerke vlasnika hotela..

photo 1.JPG

photo 2.JPG

photo 3.JPG

photo 4.JPG

photo 5.JPG

photo.JPG

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

korisnik sam invalidskih kolica. Interesuje me koliko je sirina vrata u kupatilu i ima li lift. Unapred zahvalna :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka