Tripco

Vozom u Grčku

70 poruka u ovoj temi

Kupite na salteru pre polaska voza povratnu kartu,ima neki voz kao radnicki cena je povoljnija.Ako se vracate nedeljom uzmite rezervaciju mesta u povratku iz Soluna na njihovoj zel.stanici.Bude guzva u vozu.Radnim danima ne.

Vozovi su njim tacni u sekund,morate biti malo ranije da vam ne ode,nisu kao nasi.:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kupite na salteru pre polaska voza povratnu kartu,ima neki voz kao radnicki cena je povoljnija.Ako se vracate nedeljom uzmite rezervaciju mesta u povratku iz Soluna na njihovoj zel.stanici.Bude guzva u vozu.Radnim danima ne.

Vozovi su njim tacni u sekund,morate biti malo ranije da vam ne ode,nisu kao nasi.:)

dodjem i kupim? Ne moram da kupim kartu tipa 24 sata unapred?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne,ja sam isla iz Leptokarije tim vozom,na toj temi sam skoro pisala o tome.Normalno pre polaska.Samo trazite tu povratnu jeftiniju.Ostali vozovi su dosta skuplji.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mene zanimaju lokani grcki vozovi. Tipa relacija solun-nei poroi. Na internetu stalno izbacuje ne mozete kupiti kartu online za ovaj voz. 

Pitanje jer treba da se kupuje karta unapred ili na licu mesta? Jel ima neko iskustva da je iso vozom u lokalu (sama grcka)

Kartu za ove vozove kupujete na stanici. Na samom ulazu u stanicu Solun imate zastakljeni kiosk informacija gde će vam ljubazno objasniti i dati sve potrebne informacije.

. Vozovi su odlični, čisti, klimatizovani i zaista retko kad kasne nekoliko minuta. Postoje i turistički vozovi za koje je cena karte znatno niža, a komfor manji, saobraćaju dva puta dnevno u i iz Neo Porija.

Izmenjeno (sokamoka)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mene zanimaju lokani grcki vozovi. Tipa relacija solun-nei poroi. Na internetu stalno izbacuje ne mozete kupiti kartu online za ovaj voz. 

Pitanje jer treba da se kupuje karta unapred ili na licu mesta? Jel ima neko iskustva da je iso vozom u lokalu (sama grcka)

Iako je tema poutovanje vozom u Grčku, pošto smo apsolvirali da je ne samo neisplativo nego i ponižavajuće putovati vozom u Grčku, putovati vozom po Grčkoj je nešto drugačije i lepša priča.

Red vožnje iz Leptokarije (Neo Pori je samo +8 minuta i stanicu dalje) za Solun pa izvolite

https://tickets.trainose.gr/dromologia/?lang=en#view=search;apo=%CE%9B%CE%95%CE%A0%CE%A4;pros=%CE%98%CE%95%CE%A3%CE%A3;date=2018-05-19;trip_type=single;return_date=undefined-undefined-

Red vožnje Leptokarija - Solun  jun 2018.JPG

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kada bi se dotegla pruga kao sto se prica i planira, put bi trebao da bude da traje recimo 6 i po casova, a do Leptokarije npr ya 7i po casova ..E to bi bilo sjajno....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Biće, za najviše 2 do 3 godine, osetiće se boljitak, samo morate da verujete.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vrlo rado bih putovala vozom i to ne samo u Grčku nego i na kraj sveta. :D Odrasla sam u vozovima i sentimentalno sam vezana za njih. Ali na žalost, vozovi kojim sam putovala kao mala bili su u mnogo boljem stanju i brži nego sad. Duša me boli zbog urušavanja železnice. Svaka zemlje koja je iole razvijena ulaže u vozove. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vrlo rado bih putovala vozom i to ne samo u Grčku nego i na kraj sveta. :D Odrasla sam u vozovima i sentimentalno sam vezana za njih. Ali na žalost, vozovi kojim sam putovala kao mala bili su u mnogo boljem stanju i brži nego sad. Duša me boli zbog urušavanja železnice. Svaka zemlje koja je iole razvijena ulaže u vozove. 

Eh kako bi to bilo lepo, dobar, uredan, cist voz i sjurite se do Soluna, usputnim vecim letovalistima ili Atine. Drugar je sa devojkom pre par god isao do Soluna vozom i kaze sad njemu da plate ne bi isao. Tuga, jad, cemer i beda. Em sto bi bilo korisno a i za zeleznicu jako isplativo jer mogu samo zamisliti koliko bi ljudi putovalo sto ovako sto sa natovarenim autom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eh kako bi to bilo lepo, dobar, uredan, cist voz i sjurite se do Soluna, usputnim vecim letovalistima ili Atine. Drugar je sa devojkom pre par god isao do Soluna vozom i kaze sad njemu da plate ne bi isao. Tuga, jad, cemer i beda. Em sto bi bilo korisno a i za zeleznicu jako isplativo jer mogu samo zamisliti koliko bi ljudi putovalo sto ovako sto sa natovarenim autom.

Pusti snovi... :(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ma zabole njih....dobro je ovako, samo da se sto manje radi:hahaha:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25952
    Ukupno tema
    865861
    Ukupno poruka