strajin

Premium Grand Horizon

37 poruka u ovoj temi

pre sat vremena, roky je rekao/la:

Da li je neko bio u ovom hotelu ove godine? Ja sam uplatila za 24.07/2016 pa me interesuju utisci ovogodisnji. U agenciji su mi rekli da je ok

To Montillon?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, Montillon grand horizon.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja se dvoumim izmedju ovog hotela i harmoni makadia . Cini mi se da ovaj prvi ima lepsu plazu , a to nam je najvaznije, Cene su slicne . Mi bi putovali 4. 08.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni se isto cini da je plaza bolja. Brine me samo da ne bude prazan hotel jer ima dosta soba. Nesto sam gledala druge sajtove i nema niko taj hotel osim Wayout agencije, Ne volim bes da bude guzva a ne bih volela ni da ne bude nigde nikoga jer sam tim mislim da je usluga mnogo slabija. Sve u svemu ja sam vec uplatila i idemo pa sad kako bude bude. Bitno je more.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Montillon grand horizon ni slučajno. Sam položaj hotela je užas ... uz samu luku. Sa jedne strane deo hotela ne završen, zjape goli zidovi i to na nekoliko spratova. Kako neki akva park koji ni našta ne liči. Pogledajte malo bolje i slike i komentare, al ja tamo ne bi odsela ni za koje pare. Prošle godine pri odlasku na ronjenje sam imala priliku da ga vidim izbliza zato sve ovo ovako pišem. Naravno, stvar izbora pa ko voli neka izvoli. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo vratili se iz ovog hotela. Kao i u svim hotelima ove godine 90% su njihovi. Ali je bilo odlicno jer su oni po mom misljenju mnogo prijatniji od Rusa ali su dosta aljkavi pa je bilo puno prljavstine. Plaza ovog hotela je odlicna, cak sta vise bila sam 3 puta u Hurgadi i ovo je najbolja plaza. Ima koralno ostrvo sa strane na kojoj ima vise ribica nego sto sam videla na ronjenju. Bilo nas je oko 20-taj iz Srbije tako da smo u svim igrama ucestvovali Srbija protiv Egipta. Sve u svemu mali sok na pocetku zbog populacije koja je opsednula hotel ali se na kraju naviknes i svatis da je odlicno. Bitno je da smo se za pare koje smo dali mnogo bolje proveli. Mali problem smo imali jer nije bilo tople nego tek, tek mlake vode uvece kad se dodje sa plaze.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@roky

Moje sestre razmatraju da uplate ovaj hotel...

Molim za info jeste li bili zadovoljni sobom, da li ste dobijali ciste peskire i flase sa vodom od sobara, da li se za rucak mora vracati do glavnog restorana ili postoji mogucnost da se nesto prezalogaji na plazi?

Jeste li isli do Sakale uvece da se prisetate?

Unapred hvala na odgovoru!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26022
    Ukupno tema
    868212
    Ukupno poruka