strajin

Premium Grand Horizon

37 poruka u ovoj temi

Da li neko od forumasa zna nesto o ovom hotelu? Interesuje me gde se nalazi i kakva je plaza. Mnoge agencije ga imaju u ponudi

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Joj, jedino sto znam je da se nalazi na putu od Sakale ka Daharu, ali je blizi Sakali, od npr Sunny days al palacio. Onako, deluje mi ok spolja, ali su ga nesto na TA ocrnili. Eto, toliko od mene

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

nisam sigurna, mislim da je clan Neofit ili Arlekino bio u ovom hotelu. Pitaj putem PP

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bili smo u ovom hotelu pre 5 godina - kada smo po prvi put bili u Egiptu, sa detetom od 1,5 godina.

Tada se zvao Grand Azur.

Prvo su nam dali sobu koja je gledala na gradilište, tada su gradili neki trzni centar tik uz hotel ali smo se žalili i sutra su nam prelepu sobu sa pogledom na more.

Takav vrhunski smestaj nigde nismo imali.

Hrana je bila ok, bilo je naravno dosta rusa i arapskih porodica ali nam nije smetalo.

Sada vidim da ima i mini akva park - tada nije bio.

Ulaz u more je jako lep - nije plicak a desno postoji dugacak koralni greben koji ide u nedogled.

Sve u svemu ne bih imao nista protiv da odem opet tamo.

Ne razumem zasto je lose ocenjen na TA - nama je bilo ok.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala svima na odgovorima. Do 30. 04. rezervisacu neki hotel. Za sada su u uzem izboru Premium Grand Horizon i Tia u Makadiu. Svaku sugestiju i preporuku primam .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Već duže vreme prativ objave na vašem forumu ali sam tek od danas prijavljen.

Veliki sam ljubitelj Egipta i njihove kulture tako da već godinama letnji odmor provodim u Hurgadi.

Odsedao sam u različitim hotelima. U hotelu Premium Grand Horizon sam odsedao više puta zato smatram (iz ličnog iskustva) da je to idealan hotel za turiste iz Srbije, to jest da udovoljava prohtevima prosečnog srpskog turiste.

A sada nešto o hotelu:

• hotel ima četiri zvezdice, što za razliku od drugih hotela u Egiptu, i zaslužuje;
  • nalazi se na oko 3 km severno od Sakale, taksijem se stiže za 5 min;
  • čuvena Marina se nalazi na pola puta između Sakale i hotela;
  • hotel se sastoji od dva dela: stari i novi, dograđeni deo;
  • hrana vrlo raznovrsna, za razliku od nekih drugih hotela, npr. Sea gull; svakoga dana u ponudi je novih 10 jela;
  • animatori su fenomenalni, imaju različite programe za decu i odrasle;
  • plaža je takođe odlična, odgovara potrebama dece (plićak) i pravih plivača
  • zaposleni u hotelu su vrlo ljubazni i odgovorni (naravno, pri dolasku im treba dati nešto bakšiša);
  • sobe su odlične, kupatila takođe; u sobama se nalazi kuvalo za kafu ili čaj... uz koje dobijete kesice kafe i čaja (to je gratis);
  • naravno, u hotelu je SVE besplatno jer hotel ima samo all inclusive koncept;
  • u hotelu se nalazi lekar koji je 24 sata na raspolaganju svim gostima (što nije slučaj za sve hotele u Egiptu);
  • sva veče organizuju zabavni program.

Nadam se da sam vam mojim iskustvom pomogao prilikom odabira hotel.

Ako vas još nešto zanima, bilo da je u pitanju ovaj hotel ili ostali u Hurgadi (Sea gull, Desert rose, Hilton desort, Roma...) možete mi uputiti pitanja.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mene interesuje kakva je plaza, odnosno , da li ima neki koralni greben ? Zbog ronjenja pitam. Koliko je udaljena plaza od smestajnih jedinica? Inace, i ja sam bila pre tri godine u Seu Gull u.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

koliko sam ja pre citala o ovom hotelu,ima finu plazu i blizu koralni greben.ali javice se ovi koji su bili..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Već duže vreme prativ objave na vašem forumu ali sam tek od danas prijavljen.

Veliki sam ljubitelj Egipta i njihove kulture tako da već godinama letnji odmor provodim u Hurgadi.

Odsedao sam u različitim hotelima. U hotelu Premium Grand Horizon sam odsedao više puta zato smatram (iz ličnog iskustva) da je to idealan hotel za turiste iz Srbije, to jest da udovoljava prohtevima prosečnog srpskog turiste.

A sada nešto o hotelu:

U odnosu na Sea Gull, Desert rose i Premium, koji bi nam hotel najpre preporucili?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li može neko da mi uporedi ovaj hotel sa hotelom Grand Plaza Resort, po pitanju lokacijr i plaže. Pretpostavljam da je kvalitet usluge sličan, jer su isti po kategorizaciji.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pomoci samo u vezi lokacije. Horizont se nalazi u severnom Hurgade (stari deo sa lokalnim stanovnistvom), a GPResort u juznom delu Hurgade(novi deo sa uredjenim setalistem, Hard rok kafeom...)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

99% rezervišem ovaj hotel za sredinu jula..Načitao sam se dosta opisa o hotelu, onima sa TripAdvisor-u i nešto i ne dodajem veliki značaj..Dosta mi je značio i opis od člana pipilic-a ..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni njegov komentar ne znaci mnogo, jer ima samo 1 poruku na forumu. Znaci mi komentar clana Arlekino.

Sto se tice komentara Engleza na tripadvisoru tu si u pravu!

Nadam se da ces inapisati svoje misljenje i utiske o ovom hotelu ako budes letovao u njemu. Tada cemo imati komentar novijeg datuma i podrobniju sliku o samom hotelu, usluzi, plazi, hrani, animaciji za decu...

Izmenjeno (seagull)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

procitajte i holidaycheck,ipak ima evropljana dosta,TA najvise englezi..pa spojite ta dva i izvucite prosek :-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Našao sam se prozvanim od člana "svetski putnik" iz Požarevca, pa moram da objasnim sledeće:

- kao što sam rekao u prethodnoj objavi - da sam član tek od aprila 2014. godine. I to je jedan od razloga što nema više mojih komentara na ovu temu. Smatram da je jednom dat komentar u vezi određenog hotela sasvim dovoljan, pogotovu ako je pun činjenica i podataka iz ličnog iskustva. Tim komentarom sam želeo da pomognem onima koji su zainteresovani za odsedanje u ovom hotelu. U tom postu sam stavio da sam spreman da odgovorim na sva dodatna pitanja, i samim tim smatram da nema potrebe da non stop pišem o istoj temi.

Moji komentari su dati iz ličnog iskustva jer sam u hotelu Premimum Grand Horizon odsedao više puta, što bih za vas draga "svetski putnik" iz Požarevca rekao da nije slučaj jer dajete ne tačne informacije.

Hotel se ne nalazi u "starom delu sa lokalnim stanovništvom" (zar se u ostalim delovima Hurgade ne nalazi lokalno stanovništvo, pa i u ostalim delovima Egipta?). Hotel se NALAZI između Dahara (stari deo Hurgade) i Sakale (srednjeg dela Hurgade).

Što se tiče izbora hotela: čak i u najboljim hotelima širom sveta može vam se desiti da imate nekih sitnih problema pa da napišete da je hotel loš, iz ovih ili onih razloga. Ukusi su različiti, zar ne?

Ako je konkretno izbor između Sea gull-a i Premiuma sve je u korist ovog drugog, od hrane, smeštaja, osoblja, animatora...

Uopšte, hoteli koji su van grada (bliže ili dalje) su uglavnom bolji, a razlog je jednostavan. Hoteli van grada se trude da zadrže goste (24 sata) unutar hotela raznim vrstama zabave, kvalitetnom uslugom, dobrom hranom... dok hoteli u gradu "hvataju" samo na lokaciju.

Još nekoliko informacija za Vas: Hurgada je podeljena na tri dela: Dahar (stari deo), Sakala (srednji deo) i Memša (novi deo).

Inače draga "svetski putniče" iz Požarevca Egipat Vam je specifična zemlja. Kada prvi put dođete u Egipat ili ćete se stalno vraćati ili više nikada nećete doći. Ponavljam, ukusi su različiti. Kada sam prvi put, pre 12 godina, sleteo na Kairski aerodrom znao sam odmah da ću se ponovo vratiti, kada sam prošetao Kairom i obišao piramide na Gizi, video Svingu, a zatim i stepenastu piramidu - znao sam da ću se stalno vraćati. Isto tako, kada sam bio u aristokratskoj Aleksandriji, pored čuvene biblioteke i šetao vrtom Montazah, znao sam da ću se vratiti. Kada sam iz Hurgade odlazio do Luksora, Karnaka i Doline kraljeva opet sam znao da ću se vratiti. Kada sam odlazio skroz dole na Jug, do Edfua, Asuana i Abu-Simbela i tada sam znao da ću se vratiti. Da ne pričam o čarobnoj pustinji, beduinima i rajskom ostrvu. Mogao bih pisati još dugo, dugo ali znam da će samo ova, moja druga objava, značiti više od svih vaših objava zajedno. "Svetski putniče", ako ste već dali sebi to ime onda pišite o mestima koja ste stvarno obišli i doživeli.

Spreman sam i dalje da odgovaram na pitanja o hotelima u Hurgadi i ostalom u vezi Egipta - naravno onima koji su iskreno zainteresovani.

Pozdrav!!!

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25779
    Ukupno tema
    857581
    Ukupno poruka