strajin

Premium Grand Horizon

37 poruka u ovoj temi

kao prvo ime mi je Seagull, a ime svetski putnik dobila od strane foruma (iu zavisnosti od broja napisanih poruka).

Nije mi namera bila da nikog prozovem, a jos manje uvredim.

Namera mi je bila da novim clanovima ukazem na igre koje igraju pojedini, tj. clanovi koji zastupaju agencije.

Stvarno ne znam koje su to netacne info koje sam dala. Normalno da svuda zive ljudi, a ocigledno da ste Vi to protumacili drugacije od onog sto sam htela reci. Nisam dala opis (sta tu opisati) , ali zato sam navela par stvari u Memsi, cisto da se stekne utisak.

Istina je da se Egipat voli ili ne, i vraca se njemu ili ne.

Iz gore napisanog da se zakljuciti da ste obozavaoc Egipta i da ste bili u dosta hotela (dali kratku paralelu Premium Grand Horizonta i Seagulla), pa bih Vas zamolila da otvorite teme (ako ih nema) i podrobnije napisete nesto o hotelima u kojima ste bili, izletima..., i pomogli nama koji smo krenuli u pohod na Egipat.

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

prijateljica je juce vratila,2ned.u ovom hotelu...

ukratko,hotel je za zaobilazenje,u stanju raspada,promenio se valjda vlasnik ove godine (dali ga u rent),sta sve nije ispricala,pocev od toga da 3dana nisu imali tople vode u sobi,klima nije radila-jesu je stalno cackali i popravljali,ali opet isto,nestajalo struje i vode po 10puta dnevno,a 1dan celi nije bilo uopste vode.vodu dobili prvi dan u malim flasicama,2kom.(njih je bilo 4,dvoje dece),posle se toci,ali su tocili iz nekih balona bez cepa,pa na kaze da je bila obicna voda.tanjiri prljavi,ispod zalepljena torta,a ,oni ga kao doneli cistog itd.case prljave,kafa neka ocajna,mleko sipaju iz nekog aparata gde to kuvano mleko nisu oparli i skinuli ko zna od kad,sladoled nisu videli-par puta,ali redovi kilometraski na baru,pa nema ovog onog,uglavnom sve bezveze skroz..

svetla tacka su bili animatori,plaza je ok,postepen ulaz.cak je bilo i vrlo neprijatnih radnika ornih na svadju,neki su i "vatali"zene..

drugi dan su muz i jedno dete na infuziji bili u bolnici(stomak),posle je bilo sve ok..

zena nije "namcor",sasvim je ok,njoj je bilo lepo ipak,kaze,ali naravno u hotel ovaj nikad,pri tom ovo joj je prvi put u egipat da idu.tako da zbog karaktera njenog joj verujem da nije preuvelicavala,jer kaze da su se kupali na plazi(jer nije bilo vode da se istusiraju u sobi) i sl.nije drama queen pa da kazem-ona preteruje..

agencija Matico,kaze da je sve ok..

eto,ako je nekog zanimao ovaj hotel,da zna...

Izmenjeno (beogradjani)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Opet Matico...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da,mada prijateljica kaze da su im rekli da za ovaj hotel do ove godine nisu imali bas prituzbe,kao sve se promenilo ove godine jer je hotel dat u rent nekome pa je sad luda kuca i zato takav javasluk!da li je agnecija znala ili ne,nije sad ni vazno,uglavnom svi ljudi iz grupe su se vec salili na svoj racuna koliko je los hotel,sad ce se zaliti agenciji (ne tuzba,nego onako),sreca pa izgleda da je bila to neka "vesela" grupa,jer ja bih poludela!! (mada,nikad ne bih ni izabrala ovaj hotel)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

potvrdjujemo sve ovo receno,samo mi u sobi ( koju smo posle dva dana promenili) imamo vode,pritisak ok,klima (ako se tako moze nazvati) hladi sobu na neku zadovoljavajucu temp..da su aljkavi,aljkavi su i to katastrofa..5 dan sam se vec i navikao na hranu koja je jednolicna i za nase uslove veoma losa..npr..posuda za pokvarenim senfom (ili nesto sto lici na senf) stoji danima.

Rusi.u .hotelu.su ok ali zato Arapi su sou..guraju se gde stignu,natrpavaju hranu na tanjire,o snack-u.na plazi i da ne pricam,posto ih je vecina uplatila PP onda ovde uzima svako po 4-5 tanjirica,ali srecom kuvari im ne daju vise od dva..

Sve u svemu smo vrlo nezadovoljni hotelom,tako da nas on sigurno nece skoro videti,a ni sam Egipat..

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da,pitali su ko hoce da ostane jos 2dana besplatno,da se vrate kasnije,zbog problema na letu,jedna porodica je ostala...ne znam sta vise rade sa tim letovima..

skols,eto i vi potvrdjujete,tako da ljudi znaju da ovaj hotel zaobilaze..jedno dobro delo smo ucinili :-)

Izmenjeno (beogradjani)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Skols

nisi procitao moj post sta i ciji post mi znaci

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jutros smo se vratili iz Hurgade,bilo smo u Premium Grand Horizon ocajni smo.Hotel se raspada u bukvalnom smislu.Stekli smo utisak da nije ulagano poslednjih godina nista. Prljavi hodnici,liftovi,koji rade kako kad,

Sto se sobe tice, namestaj star,duseci smrde, jastuci takodje,puno prasine, kada u kupatilu je oljustena,sva rdjava,plocice stare polupane.Sve su sobe u takvom stanju, neke malo bolje ,u smislu kade i plocicai lavaboa.

Klima duva slabije od ventilatora, pa mozete zamisliti kako smo prosli 14 dana,na 40 i vise stepeni

Mini bar u sobi ne postoji, ima frizider koji je uzasno star i mozete da zamislite kako hladi.

Higijena je nula, sobe se ne ciste,ukoliko ne pozovete momka i date mu jedan euro, sto nije garancija da ce sutra doci opet.

U sobu se ulazi karticom, koja cesto ne radi, pa morate do recepcije da menjate karticu,sto je najmanji problem koji moye da vam se desi, a nama se pokvario mehanizam na vratima koji ocitava karticu, pa smo u par navrata sa detetom od dve godine sedeli u priljavim hodnicima cekajuci da nam otvore vrata obicnim kjucem ni manje i vise 3 sata,onako mokri, slani,znojavi.

Hrana jednolicna, ista svih 14 dana.. italijanski restoran ne radi..Ceka se veliki red u baru na plazi, za gazirane sokove i pivo njihove proizvodnje.Puno arapa koji za vreme obroka prstima probaju kakav je ukus jela koji je stavljen na svedskom stolu,bukvalno tako, umoci prst u posudu gde recimo stoji Gulas, i olize prste.

JedinA svetla tacka su bazen Veliki i plaza More,a za decu vecernja zurka sa animatorima.

Svima savetujem da promene ovaj hotel jos u Srbiji, za neki drugi,mada ni ostali nisu bolji , to sam cuo od putnika koji su bili sa nama u avionu.

Mi smo isli preko SAB TRAVELA, koji preprodaje aranzmane FAROSA, Sutra idem u agencij,trazim povracaj para, jer ovo nije hotel sa 4 zvezdice nego 2. Agencije su krive sto ne provere stanje hotela gde salju turiste.One uvek imaju predstavnika u Mestu letovanja , tako da se licno uvere u kvalitet usluga. Agencija je verovatno pod pritiskom primdebi i tuzbi, pre neki dan napisala da je hotel pruza losu uslugu .Ljudi citajte forume i verujte u napisano.Moze se proveriti na vise sajtova tipa BOOKING,ILI TRIPADVISOR.I SL. ja sam citao aili nisam verovao,a pre toga uplatio aranzman.

Takodje imate i YU TUBE video zapise o hotelima.Inace bacicete pare, necete se odmoriti ....

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

PREMIUM GRAND HORISONT hotel u Hurgadi ima problem jer im se pokvarila klima I u lobiju I u sobama I ne zna se kada ce biti popravljena.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

odakle Vam ova informacija?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

odakle Vam ova informacija?

Ja tu informaciju potvrdjujem jer sam bio tamo pre nedelju dana, procitaj post koji sam napisao.Ako ne verujes, uplati doticni hotel pa se sama uveri.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

izvinite, nisam htela da Vas uvredim. Kako ste napisali post, pomislila sam da ste trenutno tamo ...

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hotel je los pa los,potvrdjeno od vise ljudi...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u ovom hotelu ,ove godine ,posle renoviranja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u ovom hotelu ove godine? Ja sam uplatila za 24.07/2016 pa me interesuju utisci ovogodisnji. U agenciji su mi rekli da je ok

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka