John66

Pauze

13 poruka u ovoj temi

Pauze tokom putovanja. DA ili NE?

P.S. Cudni i smesni dogadjaji tokom pauza.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zavisi gde se ide i s kim, mada generalno vise volim duze pauze u povratku, tako produzim putovanje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pauze-uvek, svuda gde nam se svidi, nekad radi odmora, nekad radi fotografisanja :-) Slazem se da su mi draze one u povratku i da se uopste ne radujem kada vidim ulazak u grad...Nemam dozivljaje sa pauza, jedino sto na onima koje pravimo kod pumpi, napravim i 10 fotografija sa lokalnim kucicima :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam ljubitelj pauza, naročito u putu, jer jedva čekam da stignem na odredište. Dolaze u obzir samo ako mi se baš ide u wc.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako su mi pauze u putu to je samo zbog goriva ili ako planski svracamo na usputna odredista poput manastira, crkvi ili nekih drugih znamenitosti. Nakon putovanja u povratku jedva cekam da vidim obrise Beograda i kako prilazim kuci sve mi je lepse i lepse. Volim da putujem i da obilazim razne destinacije ali ipak...home sweet home.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja to osećam samo kad se vraćam sa službenog puta, sam. Kad se vraćamo sa letovanja, sve što mi znači je sa mnom u kolima, tako da mi je svejedno za pauze.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve jedno sa kim sam u kolima.

Pogled na panoramu grada sa Begaljičkog brda, Ili novi most sa Obrenovačkog ili sa ibarske magistrale, zapadna kapija i Avala iz pravca Šida, me uvek ispuni toplinom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Malo ste otisli u OFF. Tema je pauze.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pravimo pauze, nekad zbog odmora, a nekad zbog mesta. Uvek imamo mesta na koja znamo da cemo napraviti pauzu, ali pored njih ima i onih ne planiranih. :rolleyes:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uglavnom prespavam pauze:neznam:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne pravim pauze. Ponekad kada osetim veliki umor od saobracaja stanem na prvi parking prosetam jedan krug oko auta,popijem malo vode i odmah se osecam bolje i nastavljam da vozim bez problema.U povratku pravim jednu pauzu na polovini puta gde rucamo u neki restoran i zadrzimo se oko sat vremena i to je to.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pauze-da, ja ih licno volim.Dzep-kafica i nocna hladnoca,uzivancija.Makedonija-pumpa-gorivo,cigare,sladoled,mali predah.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Неколико година уназад Гаспром пумпа код Ниша где се доручкује и пије кафа користећи бонове са лојалити картице, Белов ручак, или негде у Грчкој све зависи колико се путује.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka