strajin

Prima Life Makadi Resort

69 poruka u ovoj temi

OK, hvala.
:)
Upravo smo se vratili.

Cetvrti put u Egiptu, za sada najbolji utisci.
Internet je 22 evra (25$), nedelju dana za dva telefona; za jedan uredjaj je 20$.
Ako nekoga interesuje nesto neka slobodno pita.
Forum mi ne salje obavestenja na mejl, tako da mozda kasnim sa odgovorom...
:D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav Sepsa,

vidim da ste zadovoljni I to je super za nas koji tek idemo:D

Da li ste bili zadovoljni sobom,da li je potrebno castiti recepciju ili ne?

Vidim da su letovi problematicni ovih dana....kako ste vi prosli?

:cvetic:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako cemo da trazimo dlaku u jajetu, sto se tice sobe zamerke:

- Vrata od vecea nisu mogla da se zatvore (u smislu da vrata legnu na ragasto);

- Frizider nije hladio kako treba;

- Sobar nikada nije ocistio sav pesak sa poda iz sobe.

Iskreno ne znam kakve ljudi dobiju sobe kada moraju da caste recepciju....

Nama to nije smetalo...

Ona nam je sluzila da prespavamo i da se okupamo (oko kupatila se sobar bas trudio).

Jedino "lose" iskustvo je to sto smo morali da napustimo sobu u 12:00, a let smo imali u 05:00 sledeceg dana (ali to nije do hotela); na recepciji su nam rekli da ne mogu da nam daju lejt cek-aut jer su prebukirani.
Nismo hteli da podmazujemo evrima, jer nam nisu skinuli narukvicu.
Za zada, iskustva sa Egiptom (od najgoreg ka najboljem) su:

- Royal Palace

- Le Pacha Resort

- Hilton Long Beach

- Prima Life

Sto se letova tice, jedini "problem" je bio taj sto prilikom povratka "numerisana" sedista nisu bila numerisana... ...i ako se smatra pod problemom, let je pomeren za sat vremena...

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E  pa hvala jos jednom...dobro je da ostaju narukvice za ostalo cemo videti u septembru kad odemo?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam od cega zavisi skidanje narukvice....
Ovo je treci put da nam je ostavljaju; jedino su nam je u Paši skinuli...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Super da je bilo lepo.

I ja imam odlična iskustva iz hotela.

Jeste da je mali, plaža malecka, mnogo domaćih gostiju ali prelepi korali u vodi (čak i velika moruna u srednjem koralu :-) , kornjacu ne vidosmo :-) ).

Odličan položaj hotela što se tiče korala. Sa jedne strane je veliki koralni greben koji se proteže pored Cleopatre pa nadalje  - da li ste ronili tuda?

Sa druge strane je Fort  - da li ste ronili na njihovoj strani? - nama tada nisu branili

Smetalo nam je sto teraju ljude iz vode u 18h - da li su i vama pistali da izadjete.

U Fort-u nikoga nisu terali da izlazi iz vode- tako da mi je to bas zasmetalo u ovom hotelu - jer je tada najlepse za plivanje (mi smo bili u avgustu pre 4 godina) .

Što se tiče Egipta - jedini izbor mi je da li ubuduće ići u Makadi ili u Sahl , jer su mi lepi korali primarni. Mislim da je Makadi realniji izbor jer su korali i lepši nego u Shalu a hoteli povoljniji,

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo bili jedini Srbi nedelju dana, dok nisu dosli u sledecoj turi...
Rusa je takodje malo jako bilo, i to malo je bilo fino (sto mi je cudno delovalo)...

Uglavnom su bili Nemci, Madjari i Austrijanci (osoblje perfektno govori nemacki)...
Ne razumem njihovu logiku da dodju u Egipat kako bi se kupali u bazenu... ...jos pre dorucka su bile zauzete skoro sve lezaljke na bazenu (sto kao nije dozvoljeno), dok si na plazi uvek mogao da nadjes mesto...
Ronili smo samo na nasoj plazi do (drugih bova).
Morunu nismo videli, videli smo ogromnu ražu...
Ribe su navikle da ih ljudi hrane, tako da su se uvek motale oko nas...
Ne znam da li su pistali, posto smo odlazili sa plaze kada suce ode iza hotela (nesto pre 18:00).
Ako ne odemo sledece godine u neku drugu zemlju, mislim da cemo opet u ovaj hotel...

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jeste da je plaža malecka, mnogo domaćih gostiju ..

- Frizider nije hladio kako treba;

- Sobar nikada nije ocistio sav pesak sa poda iz sobe.

,I kako je Vama ovo dragi forumasi prelepo,..?

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima:cvetic:

Danas smo u argusu isplatili ostatak aranzmana-idemo 11.9.  Dobili smo sve sto treba za ambasadu...pa sad cekamo da im prodje taj praznik I nadam se da nece biti kasno da predamo…

Zelimo lep odmor svima koji uskoro putuju:D:cvetic:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

Prošle godine smo bili u Fortu a ove u Primi. Pa evo par paralela. Fort ima bolje ležaljke na plaži i veću hladovinu, i piće služe u limenkma i flašicma. Prima Life ima savršen tim animatora. Ljudi su SAVRŠENI. Ima besplatan wi-fi, i teretanu.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lepo je sve to što se tiče PL... Ali plaža Fourta je zakon, sve zajedno sa pomenutim ležaljkama, limenkama i flašicama.. :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

Prošle godine smo bili u Fortu a ove u Primi. Pa evo par paralela. Fort ima bolje ležaljke na plaži i veću hladovinu, i piće služe u limenkma i flašicma. Prima Life ima savršen tim animatora. Ljudi su SAVRŠENI. Ima besplatan wi-fi, i teretanu.

Vi pominjete flasice i lezaljke kao prednost Forta....a plazu, koja je pet puta veca i lepsa-ne pominjete....bas cudno a mnogima je to ,pa i meni,prioritet pri odabiru...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prima life je povoljniji hotel od forta,nama je I to bitno.Sve okolne plaze cemo svakako istraziti  uskoro:cvetic::cvetic::D:rolleyes:

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Plaža jeste veća ali ali polovina plaže (ceo srednji deo i kod kluba 159) je ne upotrebljiva. Ulazak u more , plićak i korali  su isti. U Fortu su sva dešavanja oko bazena, dok Prima ima oko 15,20 animatora. Pola ih je na moru a pola na bazenima. Mnogo je življi hotel. I naravno jeftiniji (čak je za decu do 15god. gratis).

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26042
    Ukupno tema
    869054
    Ukupno poruka