strajin

Prima Life Makadi Resort

71 poruka u ovoj temi

Da li neko ima iskustva u vezi ovog hotela? Radi ga Argus i cena je sasvim korektna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam bio u hotelu ali sam vise puta prolazio njihovom plazom i ja manju plazu sa nacickanijim suncobranima i lezaljkama nisam video :) Na slici mozete videti koliko je mala plaza

makadi.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da,ja sam pisala negde isto o ovoj plazi,ima 4-5 lezaljki u sirinu,a u duzinu ima jedno 12redova,vrlo uska plaza.bila je noc,pa ne znam kakav je ulaz u vodu,samo smo setali do tamo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru. Treba da uplatim letovanje i bas se dvoumim oko hotela. Htela sam neki hotel u Makadiju zbog lepih mesta sa koralnim grebenom. Izgleda da cu ipak Tiu , mada, u poslednje vreme su losi komentari. Imate li Vi neko iskustvo sa tim hotelom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

o tiji ima dosta napisanog na temi o ovom hotelu..ostalo procitajte na tripadvisoru,holidaychecku,pa prosudite sami...mislim da neko ima u ponudi i harmoni i sereniti u makadiju,onako srednji hoteli.nasi sta nude u makadiju od boljih su cleopatra i sunrise makadi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li zna neko postoji li setaliste koje vodi uz more pored ovog hotela?

Plaza hotela jeste mala ali citam komentare da je dovoljna za broj gostiju (360 soba).

Pored je Fort za koga kazu da ima super kolare, sto vazi i za plazu ovog hotela gde

je odlican ulaz u more.

Izgleda da ovaj hotel ima super animaciju za decu.

Sta je tu je idemo u njega krajem jula pa javljam komentare.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

na zalost,nema setalista..naime,kad smo isli od sunrise-a ,pored fort-a,ka njemu,cim smo prosli fort,ide se po pesku,malo bezveze ali eto..to vam nece smetati po danu,kad hocete da trknete na plazu Fort-a..

zelim vam lep odmor i najzad komentare i iz ovog hotela :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala !

obrni okreni ipak je Egipat best buy - pa eto nas opet tamo.

Kazu u agencijama sledece godine raste cena - znatno.

Svakako sledi detaljan izvestaj polovinom avgusta :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

porasle su, boga mi,i ove godine..primetno je..cim se vratilo interesovanje za egipat,odmah cene skocise!ako nije hotel,a ono "dodaci" u vidu taksi,nije sija nego vrat :-(

ne mogu vam nista reci za Primu,jer smo samo setali jedno vece do tamo,mrkli mrak posle Fort-a do njega,malo da vidimo plazu,i jesam se bila razocarala posle Sunrise-ove plaze,ali,kako bih rekla,nista to nije dramaticno,vazno je da se ide i kupa i uziva u moru..samo se nadam da ce vas hotel zadovoljiti po pitanju hrane,higijene i dr.finesa...

kad kazem "razocarala" plaza,mislim na to sto je u sunrise-u,old-u (gde ste bili),plaza dugacka pa u 3,4reda,a ovamo obratno,pa moze biti nezgodno posto imate decu,ako ste negde "pozadi"..

Izmenjeno (beogradjani)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nikada se ovako brzo nisam odlucio za hotel. Obicno su to nedelje i nedelje opseznih priprema :happy:

Korali su predivni moram sada detaljno da iscitam sta su rusi i ostali pisali o njemu.

Presudilo je sto ovaj hotel u agenciji preko koje idemo nema onu fantomsku "taksu za bebe" po kojoj ako dvoje dece putuje a od njih je jedno beba starije dete placa cenu koja u tabeli agencije stoji za drugo dete (koja je obicno 400-500 evra); nego starije dete placa samo avio kartu (209 evra) a beba 30 evra.

Inace sve je rasprodato u svim agencijama do kraja jula sem jos malo mesta na aranzmanima od 15 dana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ovo vam je onda odlicno,nisam ni znala da tako "ucenjuju" ko ide sa dvoje dece,strasno!

e,pa,ovamo se onda pripremite za korale,a i u Fortu,divno! :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@arlekino

obavezno prosetajte i desno do Grand Makadija i Makadi Palace, veoma lepo sredjeno i predivne, visoke palme u velikom broju. Nadam se da cete okaciti slike kad se vratite.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hocu!

15 dana je bas dugo - tako da cemo detaljno da obidjemo teritoriju :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas, po povratku iz Egipta, razgovarala sam sa jednim putnikom koji je 18 puta letovao u Egiptu u i obozava snorking. Na pitanje u kom hotelu mu je bilo najlepse on je odgovorio: "Nisam bio u Marsa Alam samo , ali najbolji hotel za moje kriterijume je Prima Life hotel u Makadi Bayu. Blizu je plaza Forta sa bozanstvenim grebenima koji su kao kupole odnekud donesene i postavljene u more, a dno oko njih peskovito."

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala za info!

Super - zivi bili pa videli.

Mora se nabaviti neka podvodna spravica za fotografisanje i detetu zasebna maska za ronjenje

jer se stalno otimamo :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka