strajin

Prima Life Makadi Resort

71 poruka u ovoj temi

Imali smo problem sa orange netom koji smo uzeli na aerodromu...za 2 dana potroseno,tako da smo od toga odustali...nismo hteli da dopunjavamo vec smo uzeli vodafon u Senzo molu.U utorak ujutru je radio samo stand orange na aerodromu,ocigledno su prevaranti...inace preko vibera smo pozvali abc taxi i bez problema otisli i vratili se za manje od 10 evra...hotelski satl bus cena 10$ po osobi.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Veceras smo prosetali preko plaze forta pa na njihovo setaliste koje je prelepo:D

Dalje kroz sunrise,takodje sjajan do prodavnica i nismo dalje isli...a cini mi se da je neko pisao da moze i dalje al nismo isli....

Zna li neko moze li se uvece prisetati na levo od prime,gde su sunwing i ostali hoteli?

Inace prosetala sam preko dana pored njihove plaze i obala je puna ogradjenih korala i tu nema kupanja...e to je po meni nikakva plaza,dzaba onda zvezdice i luksuz kad mora nema....mozda nisam u pravu,ali more nam je prioritet:cvetic:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav ljubiteljima crvenog mora:cvetic:

Vratili se jutros,sve je bilo po planu I programu ali ipak veliko maltretiranje I za odrasle a kamoli za decu...

Iz soba smo izasli u 12,rekli su da nema mogucnosti za late check out tako da smo se snasli nekako I docekali 00.30 kad su dosli po nas:neznam:

Narukvice nisu dirali,tako da nismo insistirali….

Mi smo zadovoljni hotelom,nama je bilo super,more je fantazija pa ako skapiram kako se postavljaju slike eto me opet da dokumentujem:rolleyes::D

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko planira da ide u  Prima Life Makadi? Mi smo uplatili za 23. 07.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav @strajin i mi uplatili za 26.07. :D javljajte utiske odmah, posto se niko ne javlja ove godine.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratili se iz ovog hotela 2.08. Sve preporuke za ovaj hotel. Ako neko ima pitanja,  rado cu odgovoriti

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mogli bi ukratko da napisete prednosti i mane ovog hotela. U kom delu su sobe najbolje locirane, sta izbeci...?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine je bilo malo nasih ljudi,ali pisanje na forumu daje rezultate...tacnije vise je gostiju I veca je I cena.To ide jedno uz drugo...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li je neko bio u Labranda Club Makadi hotelu, skoro da nema komentara.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na drugom forumu, pisala je jedna njihova clanica o ovom hotelu. Bila je gost u leto 2019.g I bas je zadovoljna. Puna je pozitivnih utisaka.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka