strajin

Prima Life Makadi Resort

71 poruka u ovoj temi

 

Pa videcemo....za tiu nisu bas dobri komentari a ovde koliko vidim je bolja situacija:cvetic:

 

Izmenjeno (Bica 969)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Pa videcemo....za tiu nisu bas dobri komentari a ovde koliko vidim je bolja situacija:cvetic:

 

Tia je već nekoliko godina sve lošija. Šteta zbog onog prostranstva i lepe velike plaže sa postepenim ulaskom. Svake godine se nadam da će je neko preuzeti i srediti je... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da,nazalost,steta predivne plaze.Neko ce morati bas dobro da ulozi,mada mislim da se ulaze u izgradnju soba oko aqva parka.Citala sam i ja komentare za Primu ,samo da se nisu pokvarili i bicu prezadovoljna.:D

Da li neko zna za onaj vozic sto vozi po Makadiju,dolazi li blizu Prima Lifa?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas se vratili iz Makadiaj,hotel Prima Life je sasvim korektan,tako da ne brinu oni sto su ga uplatili.Pri ulasku u hotel prvi utisak nije bio bas sjajan,recepciji je potrebno renoviranje(stari pohabani namestaj).Vrlo brzo smo dobili sobu,ne ceka se dugo,svi su vrlo ljubazni i usluzni.Soba lepa,prostrana,terasa predivna,velika i zaklonjena zelenilom,hladovina preko celog dana.Higijena sasvim solidna,hrana ukusna i raznovrsna,nismo imali stomacnih problema.Najlepsa od svega je plaza,iskupali smo se za sve pare:DDosta koralnih grebenova i mnostvo ribica,ima i plicaka za decu.U hotelu malo Srba,par nas.Vecina gostiju su Cesi,Slovaci,Rumuni,Madjari,Arapi.Vecernja animacija za odrasle bi trebala da bude mnogo bolja.Npr,orijentalno vece,doveli su dve trbusne plesacice(vidjala sam mnogo bolje),coveka na stulama i par momaka koji su odigrali neku igru sa stapovima,jako je kratko trajalo,sve u svemu 40-tak minuta.U setnju do Makadi souka plazom oko 20 tak min,setaliste lepo kroz teritoriju hotela Fort,Sunrise,Tia pa kroz bastu Jaz Makadine pravo na prodavnice.Poslednji dan smo trazili late check out do 20 h ali smo dobili samo do 18h,doplata 15 dolara po osobi.Hotel je inace pun,suprug je ranoranioc pa nismo imali problema sa zauzimanjem  lezaljki.Pitajte ako vas jos nesto zanima!

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li cega zanimljivog u Makadi souku?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tatjana V,dobro dosli:cvetic:

Drago mi je da ste se lepo proveli I da je sve bilo kako treba.Mi idemo u septembru.

Ne sumnjam da ce sve biti odlicno.

Isli ste preko Argusa?Kakva je situacija sa dobijanjem soba?U kom delu ste bili smesteni I na kom spratu?

Kakva je situacija sa internetom?

Ima li flasirane vode na plazi ili su aparati?

Hvala unapred,pozdrav:D:cvetic:

 

Izmenjeno (Bica 969)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Makadi souku nista novo,lepo uvece za prosetati,radnjica ima,cenkanje naravno obavezno,vozic nismo videli,videli smo nesto slicno otvorenom autobusu ali se nismo vozili.Problem je sto ako hocete taksijem od hotela ili nazad taksija nema.Iz hotela su hteli da nam pozovu ali bi morali da cekamo 25 min tako da smo se odlucili da prosetamo.Kada smo hteli nazad u hotel videli smo dva taksija ali su oba odbila voznju uz obrazlozenje not free.Isli smo preko Argusa,nije bilo problema,vodica videli na aerodromu i sutradan na info sastanaku,na izlete nismo isli jer nam je ovo 9 ili 10 put tako da nam vodic i nije bio potreban,Soba odlicna,nije bilo potrebe da je menjamo,nismo ni castili na recepciji.Na prvom spratu,jako blizu plaze,okrenuta suprotno od bazena prema nekom zidu,mir i tisina i debela hladovina.Na baru na plazi sami se sluzite,iz aparata voda,kisela,sprite,fanta,cola i aparat za vise vrsta kafe.Flasiranu vodu dobijete u mini baru i onda na dalje sami punite iz aparata koji stoje po hodnicima,na svakom spratu ih ima vise kom.Internet slab,puca,kupite na aerodromu njihovu karticu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zaboravila sam da kazem da smo leteli sa Al Masria avio comp,kada smo isli za Hurgadu avion je bio jako mali,stesnjen i kasnio je.Nocas smo poleteli malo pre vremena,bio je ogroman avion (isto Al Masriin),dva reda po 2 sedisata plus u sredini red po 4 sedista i umesto u 4.10 da sletmo u Bg,sleteli smo oko 3h:rolleyes:To nam se do sada nije desilo.Nova aerodromska zgrada u Hurgadi,dosta udaljena od pista,ceka se dugo dok stigne prtljag.I dalje na snazi stroge bezbednosne mere pre poletanja iz Hurgade,cini mi se jos strozije od proslog puta(vise punktova provere pasosa ).U staroj zgradi je bila masa radnjica,u ovoj novoj to nema ,tako da ne racunate da ce te suvenire kupiti na aerodromu.Ako se jos neceg setite slobodno pitajte dok sam jos sveza,hvala za dobrodoslicu:D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno :cvetic:

Sjajne informacije,to je otprilike ono sto me zanima…:D

E jos me zanima plaza,treba li obavezno obuca za vodu I nadam se da nije beskrajni plicak:neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne treba obuca za vodu,bar nama nije trebala,ulazak je postepen,ima na par mesta kamenja ali se lepo vidi i zaobidje.Nije beskrajan plicak,u podne je oseka ali nista strasno.Plaza je idealna za decu ali i za nas matorce.Nauzivali smo se gledajuci ribice,ledja su nam izgorela.Naravno sa maskicama.Prelepi koralni grebenovi narocito izmedju bova (imate na plazi dva reda bova,da budem iskrena ne znam zasto).Isli smo na podmornicu i verujte da to sto smo videli iz podmornice imate sve i na nasoj plazi.Suprug je cak jedno jutro video i ogromnu kornjacu odmah iza tog drugog reda bova.Predivno zaista,imala sam utisak kao da plivam u akvarijumu,ribice se ne boje,plivaju tik uz vas,turisti ih hrane iako je zabranjeno.Sve u svemu meni je bas plaza prednost ovog hotela,uska jeste,guzva jeste ali nam nista nije smetalo,ima dovoljno mesta za sve.Dete je samo par puta koristilo tobogane,vise mu se svidelo more  iz kog nismo mogli da ga izbacimo

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super...more nam je najvaznije,a kad je I ovo drugo ok nema brige:cvetic:

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav.
:)
Sto se neta tice, da li je OK taj njihov koji se doplacuje dodatno?
Posto pretpostavljam da niste koristili taj sto se placa, da li znas barem koliko kosta na dan, ili kako vec...?
:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve zavisiod hotela. Inace  je jako skupo. Mislim da je  3$ sat, dva sata 5$ itd. Najbolje je uzeti karticu za fon ili za laptop

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nasao sam na netu fotografiju iz hotela, i pise da je 150 njihovih funti nedelju dana, a jedan dan 50.

Pitanje iz koje je to godine, i kakav je kvalitet neta...

:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nismo koristili njihov,suprug je cim smo sleteli kupio njihovu karticu,mislim za 10 dolara

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka