Gota

Aegean Airlines

10 poruka u ovoj temi

Mi smo rezervisali smestaj na Kritu preko booking.com. Hocemo da idemo avionom i to sa Aegean Airlines. Interesuje me da li je neko leteo i kakva su vam iskustva.

Hvala unapred na odgovorima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako nekome treba trenutno je akcija  iz Atine za Zakintos ,Siros ,Karpatos ,Alxandropolus i Kos za putovanja od 10.09

Izmenjeno (smotanko)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa Aegeanom letimo najmanje dva puta godisnje iz Minhena do Soluna. Ne postoji nista sto bih napisala kao negativ komentar. Imate pravo na torbu ili ranac i jos jednu torbu koja se racuna kao rucni prtljag ( do 8kg). Od kada smo se kod njih registrovali kao clanovi za sakupljanje bonusa, uzimaju nam i vece torbe bez nadoknade. Korektni i ljubazni. Let iz Minhena bez kasnjenja, ali iz Soluna nije uvek tako. Naravno, to nema veze sa prevoznikom, samo kazem. I da, jedino se razocaram kada umesto onih divnih cuftica posluze nesto drugo, ali to je vec izvoljevanje i samo zafrkancija sa mojim muzem. Dakle, sve preporuke.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo sa pretragom je prava umetnost, majke mi:D

Rezervišeš smeštaj, uklopiš ga sa promo letom, računaš ima 6 meseci do polaska ne moram odmah bukirati karte, kroz dva dana vidiš da na odlaznom datumu ne postoji "promo"  i ukupna cena karata skuplja automatski za 50€. 

Aj pustiš da prođe nedelja da vidiš šta se dešava, danas je ukupna cena uvećana za 100€.

Onda malo tumaraš po netu i skapiraš da ti za ovaj vid zajebancije treba ozbiljna obuka, i da te "kolačići" ubiše:hahaha:(provalili me ovi iz Aegean-a) Kratka obuka za pretragu letova

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tri puta sam putovala Aegeanom i svaki put je kasnio let poprilicno. Narocito su letovi sa ostrva kriticni, preko 2h je kasnio let do Atine. Neki ljudi su kasnili na letove koje su imali posle. Zato ne znam ove godine sta da radim, a imala bih 4h izmedju letova. Ne znam da li da rizikujem ili da idem na trajekt. Inace, kad malo duze kasni let, dele besplatnu kartu po izboru u okviru Grcke van sezone (ako u avionu ima mesta). Nije lose za utehu, mada nisam iskorisila 2 karte koje sam dobila i nikakva uteha ako se zakasni na naredni let.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kasnim malo sa postavljanjem( na odmoru sam :D) , još uvek važi za rezervacije do 4.06 50% popusta na karte za letove  u periodu 01/11/19 do 28/03/20

Registrovan sam član, možda ipak ovo važi samo za članove. 

Registracija 5 min. bukvalno ako niste :)

 

Screenshot_20190603-194113.jpg

Izmenjeno (Icethunder)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav. Letim sa Aegean airlines na Krit u julu u samostalnoj teziji (kupljene karte pre 1.05.) Da li neko zna da li je dozvoljeno poneti maske za ronjenje u prtljagu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pisao sam na temi Krit da su otkazali let Bgd Her 25.06. Dobio 3 opcije 1. Povrat novca 2. Vaucher +10% i 3. Kontakt telefon. Izabrao povrat novca i sada cekam. Uspeo sam da napravim kontakt i receno mi je do 45 radnih dana je rok za povrat novca. Odgovorili preko Twitter-a, Email i mesanger ne konstatuju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Мени је тачно прошло 14 дана од отказивања до поврата новца.

Мало ми је чудно зашто је лет отказан. Мој је био у јануару, померен вероватно због новонастале ситуације, јер је омикрон харао. Мени није одговарало, па сам изабрала поврат новца.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dakle vratili su ceo iznos posle 24 dana. Ok. Nije lose a ja zavrsi na Kosu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka