volodja

Gradski prevoz u Becu

206 poruka u ovoj temi

Da li neko zna kako najlakse i najpovojnije stici od aerodroma do Sudtiroler Platz-a (odakle krece bus za Beograd)?

Postoji li neka autobuska linija ili voz direktno sa aerodroma?

Mozda neko zna koliko bi kostao taxi na toj relaciji?

Зашто такси када је то смешна раздаљина у граду који одлично функционише.

Имаш ОББ возове сваких пола сата за 4,2е и трансфер је директан за 15 минута си тамо. Друга солуција је S7 воз до Rennweg па онда пређеш на S1 и на другој ти је Hauptbahnhof.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala na pomoci!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Isčitah boga oca i ništa mi nije jasno. 

Biću u Beču 3 dana i planiram da uzmem tu 72h kartu da se vozam naokolo. Ali sad mi nije jasno da li ona važi na relaciji Aerodrom - centar grada, ili ne...? Ako ne važi koju kartu da uzmem da se dovezem do svog hotela (hotel Admiiral). 

Ovaj objekat učestvuje u našem Programu preporučenih partnera. Posvećen je tome da gostima pruži pozitivno iskustvo uz izvrsnu uslugu i dobar odnos cene i kvaliteta. Objekat možda plaća kompaniji Booking.com nešto višu proviziju kako bi učestvovao u ProgramKarl-Schweighofer-Gasse 7, 07. Nojbau

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Не можеш да користиш дневне карте за превоз ван града, пошто аеродром се налази у  Schwecha-у.  Али свакако ти оне требају чим пређеш границу града.

Tickets:

• Travelers with the Vienna City Card (red card) or with multi-day tickets of Wiener Linien need only one additional ticket from the airport to the Vienna city limits for the price of €1.80 (available from ÖBB ticket machines or ÖBB ticket counters)
  • Adults: €4.20 (= €1.80 for the ticket from the airport to the Vienna city limits + €2.40 for the ticket within the Vienna urban area)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima...

Idem za 2 dana  u Bec.Tek sada su mi rekli da smo smesteni u hotelu Arion Airport.Da li neko moze da mi objasni kako da od hotela odemo u SCS?

Unapred hvala na odgovoru,mada imam jako malo vremena.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Pozdrav svima...

Idem za 2 dana  u Bec.Tek sada su mi rekli da smo smesteni u hotelu Arion Airport.Da li neko moze da mi objasni kako da od hotela odemo u SCS?

Unapred hvala na odgovoru,mada imam jako malo vremena.

https://fahrplan.oebb.at/bin/query.exe/en?ld=23&protocol=https:&seqnr=2&ident=9r.06644176.1566411806&OK#focus

samo upisi pravu adresu hotela u pretrazivac ili najblizu stanicu  i dobices rezultat

Izmenjeno (misajank)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav, da li neko zna da kada uvece ima zadnji prevoz za aerodrom? Da li ima nesto posle ponoci? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Slabo se snalazim na ovom sajtu. Let mi je u 05:45 sa rucnim prtljagom. Ne znam da li moram 2h ranije da budem na aerodromu, posto prvi put letim ili je dovoljno da budem 1h ranije (tada imam prevoz). 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za svaki medjunarodni let  avio prevoznici praktikuju savet za dolazak na aerodrom dva sata ranije, dok  za daleke destinacije to obicno bude 3 sata. Iako nemas veliki prtljag za prijavu, ipak moras da se pojavis na šalteru avio agencije da dobijes tzv boarding pass  na kojoj pise koje ti je sediste,,  koji je izlaz, tj gate, tvoji podaci itd.

Računaj da se izlaz sa gate-a na avion zatvara za putnike 20min pre leta, a ti pre toga treba da prodjes i pasosku kontrolu na kojoj moze biti guzva. Nikad se ne zna,,,

Tvoj   je rizik,,,

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
  Wien Morzinplatz 24.09.2019 dep 03:30     BusVAL 2 BusVAL 2
    Flughafen Wien Busterminal   arr 03:50    
    Operator: Vienna Airport Lines operated by ÖBB-Postbus, +43 5 17 17 Direction: Flughafen Wien
Comments: Fares: One-way ticket 8.00 Euro, return ticket 13.00 Euro; Vehicle: Low floor vehicle; Line: Vienna Aiport Lines; space for wheelchairs
Duration: 0:20; runs not every day; runs 23. Sep until 15. Dec 2019
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25997
    Ukupno tema
    867449
    Ukupno poruka