volodja

Gradski prevoz u Becu

223 poruke u ovoj temi

Super, znači tako je jednostavno i funkcioniše. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozz, interesuje me kojim prevozom mogu stici od stanice Erdberg do Innere Stad, tu cu biti smestena? I posto cu biti 2 nocenja u Becu da li je bolje da uzmem 24h ili 48h kartu za prevoz, mislim da li ce mi biti potrebna za obilaske sem Senbruna i Pratera posto mi se cini da su ostale znamenitosti na pesckoj udaljenosti? Prvi put idem pa je svaka informacija dobrodosla :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bolje 48H...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mi neko moze reci kolika je cena pojedinacne ili dnevne karte u Becu? 

Da li postoje jos neke solucije, posto cemo biti 4 dana u Becu? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćao svima, čitajući ovu temu došla sam do zaključka da ako udjem na stanici Schwechat u S-bahn 7 i izadjem na Wien mitte, treba da platim skuplju kartu od 4,40€ i da onda ako hoću na Wien mitte da presednem u U3 liniju kupujem drugu kartu od 2€ i nešto. Jesam li dobro shvatila ili mi ona od 4,40€ vazi 90min, pa mogu da presednem na U3 bez kupovine nove karte? Ako neko zna tačnu informaciju, bilo bi od pomoći, hvalaaa :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćao svima, pročitala sam svu temu ali nisam uspjela doci do prave informacije jer su neke i malo starije, pa ako moze pomoc. Naime, idem na jednodnevni šoping izlet busom u SCS, ali bus nece voziti u centar, kazu iz agencije ko hoce moze samostalno lokalnim busom za cca 1,50 euro. E sada me zanima da li je to neka redovna linija busa ili metroa u Becu i koja,  ili je to bus od SCS-a koji vozi u centar i vraca? Takodje me zanima prevoz od centra do Schonbrunn dvorca, odnosno da li bi sve to stigla za jedan dan i da se vratim u SCS u soping :) da me ne prodje citav dan u voznji tamo vamo :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvi put putujem za Bec pa mi treba mala pomoc. Putujem WIZZAIROM i stizem mislim na International Airport.Kako je najlakse da se stigne do sledece adrese Felberstraße 20, 15. Rudolfsheim-Fünfhaus.Neki savet u vezi boravka u Becu.Inace dolazim turisticki na par dana

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koji savet vam treba?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam da li je o ovome vec bilo reci, ali dok mi je jos uvek sveze, napisacu ipak. Ukoliko imate 24/48/72 casovnu kartu, i ona vam vazi u trenutku kada idete na aerodrom, dovoljno je da kupite dodatnu kartu od 1,80 e za S7 voz. Na automatu birate kartu sa odredistem - od zavrsetka gradske zone do aerodroma.

Ukoliko idete od/do aerodroma sa S7 vozom, a putujete u paru ( ili u grupi), kupujete standardnu kartu - grupna tarifa koja za oboje iznosi 4,60 e. Sa njom ne mozete dalje na metro, ali je zgodna ako vam odgovara da od stanice voza stignete peske do hotela. Nju morate da trazite, jer vam je sluzbenik nece obavezno ponuditi.

Nama je prvi put nisu ponudili, vec su nam naplatili 2 x 4,20e, iako sam rekla da nas je dvoje i da ne presedamo dalje na metro:neznam:

S7 je tacan u minut, ide na svakih pola sata, i puno jeftiniji od CAT, za koji je pojedinacna karta 12e. Eto, mozda ce nekome koristiti ove info:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

imam utisak da bi ova poslednja poruka mogla da mi bude od znacaja kad bih znala sve od pocetka..a ne znam nista..pa molim za pomoc..

Naime, idem sa porodicom u Bec na 4 dana, pa sam skontala da je najbolje uzeti tu Wien card, 72h  za nas odrasle, a deca idu uz nas gratis.. shvatila sam i da ne funkcionise na zoni van grada, tj od aerodroma, vec samo u toj nekoj prvoj zoni..e sad, sta spada pod tu prvu zonu, koji su to delovi grada, sta konkretno to znaci, jel mogu od Senbruna do Belvedere palate npr, to mi se cini kao neka udaljenost koja bi mi mogla dati preciznu sliku..Ms, ne bih da je uzimam ako svakako ne mogu puno da je korisitim, ili ona zaista pokriva sve ono sto treba videti?

e sad stizem do ovog dela gde bi mi mogla omoci prethodna poruka..mi dolazimo sa aerdoroma, znaci treba da uzmem tu neku singl kartu, al po grupnoj tarifi za nas cetvoro jel tako? a u povratku dodatnu da doplatim za razliku..

vi nemate pojma kako to meni deluje kopmlikovano

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije komplikovano, videcete:D

72h pass vam vazi 72 sata od trenutka validiranja. Izracunajte, mozda moze da vam pokrije celokupan period vec od prvog dana (odmah po sletanju da je uzmete) + dodatna od aerodroma do prve stanice gradske zone - 1,8 e. Na automatu tu kartu birate skroz u gornjem desnom uglu.

Kad idete iz grada ka aerodormu, polazno odrediste iz grada je Vienna city boundaries a krajnje Vienna International Airport (Flughafen Wien-Schwechat).

Ako vam je i dalje nejasno, uvek je mozete kupiti kod sluzbenika, samo mu objasnite da hocete "additional ticket" koju cete koristiti uz "72 hour pass."

Sto se tice grupne karte, koju koristite bez pass-a, samo trazite "standard - ticket gruppe", ali ne zaboravite da po ceni od 2,30e dobijate samo voz. Karta s kojom mozete da presedate s voza na metro kosta 4,20e. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gradski prevoz je takav da vam se ne vraća zbog njega u Beograd ili neki drugi grad u Srbiji.nema gužve u tramvajima koji idu na svakih pet minuta,takođe ni u metrou,jedino bus može malo da podseti na Beograd ali nema guranja,nervoze,samo "Bitte und Danke".

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje za Beclije: ako mi avion slece u 22.00 na becki aerodrom, da li cu vremenski stici (ne znam koliko traje procedura pregleda pasosa) da sa aerodroma dodjem do metro stanice Meidling Hauptstrasse? Video sam da cu morati da uhvatim S7 do grada i na Wienn Mitte da presednem na metro U4 za Hetteldorf. I jos nesto: kada sa aerodroma zelim da idem S-bahnom do centra, a imacu kod sebe odstampanu nedeljnu kartu, koju kartu bi trebalo da kupim na automatu za B zonu do grada (Wienn 100) za koju, koliko shvatam, ne vazi ta nedeljna karta? Da li je to Einzelfahrkarte ili se nekako drugo zove? I koliko ona kosta? Hvala vam unapred na odgovoru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna kako najlakse i najpovojnije stici od aerodroma do Sudtiroler Platz-a (odakle krece bus za Beograd)?

Postoji li neka autobuska linija ili voz direktno sa aerodroma?

Mozda neko zna koliko bi kostao taxi na toj relaciji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da Vam je bolje da uzmete Uber.

A pogledajte na sajtu aerodroma koje su opcije do grada.

Mislim da je najpovoljniji bus RegioJet, ali proverite red vožnje. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka