salsita

GRAD KOJI VAM JE OSTAO U SRCU

288 poruka u ovoj temi

Marince, sram da te bude, proveri prvu stranu ove teme, post broj 4! Ko je najveci lokalpatriota na ovom sajtu!? <_<

Joj, joj, joj, sorry, kako da se opravdam.

Evo za ispravku, spremam ti torticu, svrati u kafić. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

AAAAaaaaa..... ZATO ona tortica tamo, i priča o nekakvom pomirenju..

:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

<_< Ovaj Nikola sve provali

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eh, da je SVE....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

London :wub: Znam da se mnogima ne dopada, dosta ljudi priča da je siv, ali meni je ostao dubooko u srcu. Ipak sam i živela tamo i bila dovoljno da shvatim koliko je tamo lepo. Pogotovo kad krenete na sever Velike Britanije, ka Edinburgu... Pa tek Irska...

Volim Mediteran i Grčku, ali London je ipak i dalje No1.

Izmenjeno (sonja_bg)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bec... :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

London :wub: Znam da se mnogima ne dopada...

Ne poznajem nikog ko 1) nema želju da ode i vidi London, i 2) nije bolestan po povratku od količine lopog koje je video tamo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne poznajem nikog ko 1) nema želju da ode i vidi London, i 2) nije bolestan po povratku od količine lopog koje je video tamo.

Ja, nažalost, poznajem <_< Čak nekima najviše smeta što je tamo stalno ružno vreme! Hmmm. A kakvo je kod nas baš danas, pitam se?(Ja sam bila par puta i živela tamo 3 meseca i svaki put je bilo 26 stepeni, hihi) I jeste skupo. Ali ipak, tamo si. To je metropola, mora da bude skupo. I predivno!!

Izmenjeno (sonja_bg)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Marina, Pariz ti nije ostao u srcu kao tvojim drugarima :P

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Stvarno čudno...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

...Dobro, ne garantujem ništa posle NG :D

Lepo sam tada napisala :)

Sve je bilo tako pre NG...

Posle Pariza... uh

To vam je kao kad volite mamu i tatu, pa odrastete, pa se zaljubite... I dalje volite mamu i tatu, ali ste zaljubljeni u 'nekoga novog'.

Da baš tako, volim BG, ali leptiriće u stomaku osećam pri pomisli na Pariz :wub:

Ništa ne može izbrisati onaj prvi osećaj :srce: kad ne veruješ da si tu gde jesi i da vidiš to što vidiš, pa se štipkaš, da li je java ili san...

Srećom, beše java :kez:

Izmenjeno (Marina 03)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lisabon.. :wub:

Barselona.. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lisabon.. :wub:

Barselona.. :)

Ma, ne znam šta bih dodala. Potpisujem. Lisabon sa najplavljim nebom na svetu i mirisom Afrike u srcu, ili bogata, prebogata Barselona, tako raskošna u neprevazidjenom arhitektonskom nasledju... Kada bi trebalo odlučiti zmedju ta dva grada, jedinstvena svaki na svoj način, prosto bi bilo nemoguće reći koji je Number One .... Ali, nema ni potrebe...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

MOSKVA

Imala sam srecu da sam mogla da provedem 3 nedelje u Moskvi i da svakog dana obilazim po jednu znamenitost, ali onako natenane.

Ako imate nekog ko je na radu u Moskvi, iskoristite priliku da ga posetite i da obidjete Moskvu uzduz i popreko.

Mnoga mesta koja su me odusevila nisu uopste u programu obilaska sa agencijama, a i kako bi kad se u Moskvi provede samo par dana i na blic se posete samo opste poznata mesta.

Jos nesto sto je bitno - u muzejima i sl. cene za Ruse i strance se drasticno razlikuju, ali se sa malo ruskog mozete svuda provuci sa cenama za Ruse, osim naravno Kremlja gde morate pokazati pasos. Ali obilazak Kremlja vredi svake rublje koju date.

Mnogi iole duzi boravak u Moskvi koriste da pogledaju i balet u Boljesm teatru, ali uopste necete pogresiti ni ako odete na neku od cirkuskih predstava u jednom od dva cirkusa.

E, a ima i jedan grad na crnogorskom primorju kome se uvek rado vracam...HERCEG NOVI.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

meni je u najboljem sjecanju ostao Rim!

1.Rim

2.London

3. Miami

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26312
    Ukupno tema
    877611
    Ukupno poruka