salsita

GRAD KOJI VAM JE OSTAO U SRCU

291 poruka u ovoj temi

Meni.....definitivno PARIZ !!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za sada ISTANBUL! Ima nesto magicno....

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

London...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Beograd... :) Za sada.

Mada, sve nade polazem u NY.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo za istanbul potpisujem :)

Mali grad Majdanpek u istocnoj srbiji. Neznam zasto... Bio sam tamo tek nekih 2-3 sata. Ima neku atmosferu... onako ludacku...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Barselona B)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Budimpešta ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Budimpešta ;)

Jes Budimpesta lepa, al davno to bese kada sam bio tamo na maturskoj ekskurziji, jos nisu bili ni EU. Moracu da se podsetim, mislim da bih je sada mnogo bolje doziveo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ZLATNI PRAG.

Zasad.... putovanjiam nikad kraja.. ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drugi glas za Barselonu :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

MRKONJIC GRAD

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Osim onoga u kome sada zivim, i onoga u kojem sam rodjena i ona cetiri izmedju, a svi su vezani za neke moje licne dozivljaje tako da ih necu ovde spominjati, moja rang lista gradova, iskljucivo turisticki gledano, prva tri mesta, izgledaju ovako:

1. Istanbul

2. Venecija

3. Prag

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drugi glas za Pariz!

Svake godine provedem mesec dana tamo,ali posle par meseci pocinjem da ga sanjam.....Definitivno mi je u srcu....

Za nekoliko dana trebalo bi opet da idem(nadam se da cu dobiti vizu) i bas se radujem......

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pariz.

Na mnogim mestima sam bio, i svuda mi je bilo lepo, i kada mislim i pričam o tome ja se SEĆAM da mi je tamo bilo lepo, ALI sam u svakom svom budnom trenutku potpuno SVESTAN jedino koliko mi je bilo lepo u Parizu i koliko sam srećan zbog toga.

Razmišljam ko bi mogao da zauzme drugo mesto, ali sve je to daleko, daleko od Pariza.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mali grad Majdanpek u istocnoj srbiji. Neznam zasto... Bio sam tamo tek nekih 2-3 sata. Ima neku atmosferu... onako ludacku...

O ukusima se ne raspravlja, ali...

ZAKLAO, PA SAČEKAO POLICIJU!

Boris Božinović (20) iskasapio Dobrilu Dragomirović (52) u njenom stanu u Majdanpeku, posle zločina u lokvi krvi sačekao policiju

MAJDANPEK - Boris Božinović (20) nožem je iskasapio Dobrilu Dragomirović (52) u njenom stanu u Majdanpeku. Stravičan zločin dogodio se u subotu u ulici Nikole Tesle 15. Božinović je odmah posle ..

Obesila se žena u Miloševoj Kuli kod Majdanpeka

Agresivni narkomani

Presecanjem kanala za dopremanje opojnih droga na područje Borskog okruga, zavisnici su postali agresivni prema lekarima koji odbijaju da im prepišu lekove za smirenje, izjavio je juče oficir policije u Boru Slaviša Barac.

Barac, šef odseka za suzbijanje opšteg kriminala, naveo je primer Denisa Simonovskog (27) iz Majdanpeka, koji je uhapšen zbog napada na doktorku Jelenu Nikolić. Prema njegovim rečima, Simonovski je pretio da će povrediti doktorku, ukoliko mu ne prepiše lek “trodon”, a pretio je i da će demolirati ordinaciju. Barac je kazao da je Simonovski i ranije napadao lekare. Dodao je da i u ostalim gradovima Borskog okruga zavisnici od droge pokušavaju da pritiscima nateraju lekare da im prepišu lekove u “kriznim situacijama”. (Beta)

I tako dalje.

Slažem se da ovakavu crnu hroniko možeš da složiš i o drugim gradovima u zemlji. Ali ono što ovde ne može da se opiše je totalni očaj, apatija i depresija svih stanovnika tamo u Majdanpeku. I verujem da ti ne bi bilo tako prijatno da si ostao malo duže od pomenuta tri sata...

Elem, upropastih lepu temu - brzo nazad o lepim gradovima!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka