Bojan84

Iznajmljivanje automobila i skutera na Kefaloniji

193 poruke u ovoj temi

http://www.pefanis-carhire.com/en/bookings/index ovo prosto nije realno koliko je povoljno....Pitanje je sta nije uracunato u cenu!?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako žena tvrdi da je koristila usluge po cenama koje su na sajtu, zašto ne verovati u to. Ovde smo svi da pomognemo jedni drugima i da podelimo iskustva. Ovo je egzaktno, nije u pitanju subjektivna ocena oko smeštaja ili plaže, na primer.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://www.pefanis-c.../bookings/index ovo prosto nije realno koliko je povoljno....Pitanje je sta nije uracunato u cenu!?

Резервисао сам код Пефаниса Тојоту Јарис од 3. јуна на 4 дана, цена је 120 евра, није дао јефтиније. Оних 19 евра по дану је у априлу и мају.

Izmenjeno (bataacanski)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odgovorio mi je na mail. Od 15.8 iznajmljiivanje auta na 5 dana košta 200e.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja preporuka je da rentirate kod CBR agencije, malo su skuplji ali u ponudi imaju skoro full kasko. Obavezno se cenkajte prilikom rentiranja. Nas je panda za 6 dana kostala 210 evra, prilikom vracanja auta, covek je samo uzeo kljuceve pitao jeli bilo nekih problema, i nije ni kontrolisao auto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko može da mi kaže da li po Lasiju može da se lako uzme taksi, planiram da budem smesten u Lasiju ali bih do one najbolje plaze Makris Gialos u Lasiju da idem taxijem. Da li je to moguće, da li kod te plaže može da se uzme taksi u povrtaku do apartmana. Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine sam bio u Skali preko Aqua tursa i njihova predstavnica je pokusala da nam uvali auto preko agencije sa kojom saradjuju, mislim da je CBR u pitanju. Cene su bile astronomske. Na kraju smo auto iznajmili u greekstones. Vlasnik agencije nam je dao auto po nizoj ceni jer smo srbi :) i odusevljeni smo uslugom i samim kvalitetom automobila. Svakom preporucujem Greekstones rent-a-car!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ima nekih novih informacija za iznajmljivanje u Lassiju? CBA i Pefanis? Da li cba daje sa ukljucenim osiguranjem? Idemo 20.avgusta u Lassi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo sada u Skali i uzeli smo auto kod Pefanisa i 12 dana sa punim osiguranjem nas je izaslo 260€ , stim sto smo rezervisali jos u martu . Međutim ljudi iz nase grupe su ovde placali za dva dana po 40€ isto kod Pefanisa. Tako da ako mozete rezervisite auto ranije.Inace ovo su cene za juni , neznam kako će biti u sezoni.

Izmenjeno (Goran Jelovica)
pravopis
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam danas kontaktirala Pefanisa, putujemo 11.07., nema nista slobodno. :ljutko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, da li neko letuje od 10.8 u Kefaloniji, Lassi. Ako ima zainteresovanih, da podelimo troskove auta. Nas je dvoje, oboje vozimo, pa ako je neko zainteresovan iako nije vozac. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

Sta mislite koja je verovatnoca da ce biti slobodnih automobila od 19.07-27.07., iznajmili bi na 3 dana direktno u Lasiju (ili okolini)?

Gledao sam preko rentalcars.com, ali najjeftinije sto su mi nasli je 49e po danu + 7e(+pdv) po danu osiguranje...i pritom se blokira suma od 100e na kartici.

Da li mislite da moze da se nadje jeftinije ako direktno tamo trazim?

Da li je imao iko iskustva sa bukiranjem automobila preko ovog sajta?

Hvala unapred na odgovoru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima sigurno jeftinije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pefanis najbolji na ostrvu ... a to full kasko ne pokriva neasvaltirane puteve ... i kod Pefanisa su mi samo uzeli ključeve nita nit pitali nit proveravali ... sve se dogovorili preko maila i iskreno nisam bas imao poverenje ali rekoh sta mogu da izgubim sem da iznajmim auto po mali vecoj ceni na licu mesta ako me ispale ili tako nesto no nista od toga sve bilo u najboljem redu ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo danas upravo rezervisali auto preko Pefanisa, od 28 jula do 1 avgusta, 4 dana nas izadje 160 eura.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka