kety

ALBENA

23 poruke u ovoj temi

Albena se svake godine renovira i sredjuje ruse stare hotele, doradjuju nove, od 2003 sam bila vise puta i svaki put je onaj glavni deo plaza, setaliste, zatvoren prilaz za one koji nisu gosti kompleksa, mir i tisina u kasnim vecernjim satima isto, cisto i odrzavano. Ako planirate odlazak tamo pokusajte da zaobidjete nase agencije, nekako  smo godinama unazad sto na licnom iskustvu sto iskustvu nekih drugih koji su tamo odlazili za cenu nasih agencija od 10 dana polupansion dobijali AI uslugu za 15 dana. Mana je sto uplata mora odmah tj 14 dana od rezervacije bez rata.

Pogledajte sajt albena.bg

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vec mi je nekoliko njih reklo da gledam preko tog sajta. Nama sada trenutno traze za all inc za 10 noci 945€ ali moramo sve da izmirimo do kraja februara. Znaci da ni nasi ne daju neke povoljnosti :-). Odlucili smo da cekamo i upravo cemo tako preko nekog od sajtova da uplatimo pred put aranzman i da ne idemo preko nasih agencija. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mi smo u Oazisu sa 2+2 deteta mladja od 14  placali jedne godine 930, sledece 1150E AI za 15 dana u prve 2 nedelje avgusta

ono sto je dobro je da tamo kad uplatis stvarno nema extra troskova

sve ima a svaki hotel ima svoj suncobran i leyaljku koji se ne naplacuju dodatno

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jeste placali bookingom ili albena. Bg i slicno ili ste isli preko masih agencija. ?

hvala svima za info. Puno mi znaci. Dve godine letukemo u Bugarskoj isli smo na PP i uvideli da se to zIsta isplati oa smo ove godine resili da idemo na All varijantu. Mi nismo zahtevna porodica. Jednostavno koliko para toliko i muzike i jednostavno smo i vise nego zadovoljni bili obe godine. Sto je urodilo planiranjem odlaska i ove godine. 

Mi gledamo najvise Orhideju jer nam se dopada bazen koji imaju jer imamo tri klinca i treb ih animirati svakodnevno pa bar da tu u hotelju kad smo imaju zanimaciju mada se i na plazi i odlaskom u Aqua parkove maksimalno posvetimo decjem ugodjaju :-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

direktno albeni ali znam da se oazis jako brzo rasproda em je na setalistu em je prilicno povoljan, U Oazisu postoji celodnevni program u bazenu i van njega ja sam isla svaki dan na aquabik, mu je igrao vaterpolo deca su igrala sve sto je moglo od stonog tenisa u 7h do vecernje zurke, Generalno svi hoteli imaju ove animatorske programe sto je super sa decom. Jos da nam wizz air poleti iz Bg do Albene pa da progledamo :D

Salu na stranu ono sto je nama bilo bitno je da smo auto upalili samo jedan dan kad smo isli u delfinarjum u Varni pa smo tada ceo dan iskoristili za obilazak, I to nam je bio jedin etra trosak. Eventualno trosak moze biti u samom krugu luna park ili konjicki klub ukoliko su klinci zainteresovani.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala puno. Jel planirate iove godine tamo?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nazalost i ove godine imamo nekih obaveza u Makedoniji tako da nam je letovanje vezano za taj pogranicni deo gde mozemo do granice za sat vremena, ali dogodine najverovatnije

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima

Ima li da je neko ovog leta vec isao u Albenu? Posebno bi me interesova;o ako je neko boravio u hotelu Orchideja.

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26369
    Ukupno tema
    881077
    Ukupno poruka