tm011

Hotel Assa Maris Bomo Club *** Agios Nikolaos

106 poruka u ovoj temi

U 4.11.2016. at 17:15, ZekaZmaj je rekao/la:

za koj je to period ?

 

Prva polovina jula. Sin ima 11 godina, pa me interesuje kakav je pomoćni ležaj?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 1 sat, NatašaJM je rekao/la:

Prva polovina jula. Sin ima 11 godina, pa me interesuje kakav je pomoćni ležaj?

Po njihovom sajtu je 1242, nije mala razlika, 126e razlike. Jel ste dobili neke extra popuste za koje ne znamo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je mnogo lepsi kraj juna od kraja avgusta. Nekako se svi tek zahuktavaju, leto krece...  a kraj avgusta vec gotovo pakuju se ljudi...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko boravio u ovom hotelu sa dvoje dece? Da li deca od 8 I 2.5 god mogu u standardnu sobu ili je to skuplja varijanta od ovih cena koje pominjete? Koje su to strane agencije preko kojih uplacujete i da li se uplacuje odmah ceo iznos? Takodje me zanima kakvi su im uslovi u slucaju da moramo da otkazemo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 16 sat, Alexia je rekao/la:

Da li je neko boravio u ovom hotelu sa dvoje dece? Da li deca od 8 I 2.5 god mogu u standardnu sobu ili je to skuplja varijanta od ovih cena koje pominjete? Koje su to strane agencije preko kojih uplacujete i da li se uplacuje odmah ceo iznos? Takodje me zanima kakvi su im uslovi u slucaju da moramo da otkazemo.

sve to zavisi od agencije do agencije, pozovite agencije koje nude hotel,  vidite šta je vama najbolje i tamo idite.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pregledala sam domace agencije...1430E pocetak jula za nas 4 Mitos ag.. Ipak mi je to mnogo....Ako neko nadje povoljnije javljajte...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najjeftiniji je uvek bila age Mouzenidis ,a ima i dodatnih 10 % ako se isplati sve od jednom

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mouzenidis je jos skuplji od Mitosa...

Agencija Tui austrijska pomenuta ovde, pise mi da ne rade taj hotel. I tako...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 7.11.2016. at 21:11, operativac je rekao/la:

Po njihovom sajtu je 1242, nije mala razlika, 126e razlike. Jel ste dobili neke extra popuste za koje ne znamo?

Upravo sam otvorila sajt agencije za rani buking i iznenadila se, jer su izgleda u međuvremenu korigovane cene. Mi smo uplatili 1116e.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jesu,,,Pre neki dan naajtu Mitosa pisalo je 197E za sobu sa krevetima na sprat 2+2 a sad je 211.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li koga raspoloženog za detaljniji opis hotela, sobe, plaže...Konkretno me interesuje pomoćni ležaj za klinca, i da li u all-usluzi na plaži ima ograničenja u konzumaciji pića?

Ko da čeka do jula...:dosada: 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema ograničenja, piće se uzima na šanku pored bazena. Šank se otvara u 10am i radi do večere. O pomoćnom ležaju ne znam mnogo, znam da su naši ljudi koji su stalni gosti ovog leta dobili sobu sa poljskim krevetom, pa su tražili bolju i dobili.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

danas upit i cena od 2000e  ?!?!?!?

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 10/30/2016 at 22:40, ZekaZmaj je rekao/la:

imate pp

Molim te posalji i meni preko koje agencije idete. Hvala

U 11/15/2016 at 9:35, NatašaJM je rekao/la:

Ima li koga raspoloženog za detaljniji opis hotela, sobe, plaže...Konkretno me interesuje pomoćni ležaj za klinca, i da li u all-usluzi na plaži ima ograničenja u konzumaciji pića?

Ko da čeka do jula...:dosada: 

Znaci odes lepo od strane br. 1 i sve ces da saznas ali do najsitnijih detalja. Glupo je da mi radimo copy-paste. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
pre sat vremena, ZekaZmaj je rekao/la:

danas upit i cena od 2000e  ?!?!?!?

 

Lepa cena...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905039
    Ukupno poruka