tm011

Hotel Assa Maris Bomo Club *** Agios Nikolaos

106 poruka u ovoj temi

Sto znaci da ste vi dobili ustvari trokrevetnu sobu?Jedan francuski lezaj i jedan odvojeni krevet tako?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo tako.

Htedoh jos da napomenem da JAKO pazite preko koje agencije idete. Preko Tui-a deca do 14 godina letuju besplatno, a preko ovih nasih srpskih deca samo do 7. godine ne placaju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E vo javljam se iz hotela Assa Maris. Prvi utisak je bio onako. Dobili smo Family room umesto standardne dvokrevetne ali sa napomenom da ukoliko se pojavi potreba mogu da nas premeste u dvvokrevvetnu sobu koju smo i platili. Soba koju smo dobili ima 2 sobe, jednu sa 2 kreveta i drugu sa bracnim krevetom. Soba je ok, okrecena je i ne moze se reci da je zrela za renoviranje iz razloga sto su kreveti napravljeni od betona i dusek je stavljen na njih, veoma zanimljivo. Hrana u hoteelu je vrlo dobra i raznovrsna je. Sokovi i druga pica su onako. sto se moze oekivati za AI uslugu. Hotelska plaza se super i nema potrebe juriti na druge plaze, osim ako to nezelite. Ja sam inace prosao skoro sve plaze na Sitoniji, Atosu i delom Kasandre i mogu reci da je ova plaza zlatna sredina.

Neegativna stvar je sto je hotel izolovan, tj najblize vece mesto je Nikiti na oko 19km, neracunajuci Metagnatsi koje je samo obicno selo bez nekakvih desavanja.

PS Ukoliko imam pravoppisnih ili drugih gresaka, kucam poruku sa telefona pa se nemojte ljutiti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako vreme odmice ovde je sve lepse i lepse. Jedini i VELIKI problem su komarci. Nema komarnika ni na vratima ni na prozorima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hej forumaši...dugo niko nije dao svoje utiske o hotelu, za celu ovu godinu ništa...a uplatila bih, uskoro...javite se, hvala :)

Izmenjeno (dragancica_gaga)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja ga pratim....

malo su mi nejasne sobe, šta je samo family room, i šta je double deluxe...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo uplatili jos 28 novembra svi hvale hotel ,kazu da je hrana odlicna ,sve je na dohvat ruke bar ,bazen more,nema pesacenja do soba dobra animacija ,a tada je imao dobru cenu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preko koga ste uplatili i ako nije problem, koliko je bila bolja cena i u odnosu na sta?

Mi smo rezervisali pre 10 dana preko hotels.com i bilo je dosta povoljnije u odnosu na domace agencije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Agencija Mouzenidis travel za nas dvoje i dvoje dece od 11 i 7g 10 noci od15.07. 1100e

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

uf, to je bas dobra cena, vidim da je sada bukvalno duplo skuplje...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U hotelu postoji stari deo i novi deo. Novi deo su renovirane sobe i nalaze se na suprotnom kraju od restorana, lepe su ali moje misljenje je da nevredi doplatiti 200eur za 10 dana. Family soba se sastoji od 2 sobe.

U 19.1.2016. at 0:07, tijanal je rekao/la:

Agencija Mouzenidis travel za nas dvoje i dvoje dece od 11 i 7g 10 noci od15.07. 1100e

Ne znam samo kako si nasao tu cenu, pa ja gledam ovaj hotel jos od novembra za 3 porodice i sa popustom su dali cenu 1600eur za period od 25.06 do 05.07. Dvoje odraslih i dvoje dece 6+1 godina. Sad je ista cena i samo Mouzebidis ima pravo da prodane aranzmane. Gde vidite da pored imena hotela pise BOMO CLUB, znajte da je to Mauzenidisov hotel.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo preko hotels.com dobili cenu 1400e za 11 nocenja u family room u drugoj polovini juna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo mogu i da slikam ako zelite 6 novembra rezervisali ako se plati za dva tri dana cela suma, cena koja je bila 1245 umanjuje se za 10 % i iznelo nas je 1121 e za nas cetvoro deca imaju 11 i 7 g

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste ta cena sa popustom za gotovinsko placanje od 10% toliko u Mouzenidisu.To je bila akcija za gotovinske uplate do 31.12.2015.Ja sam bila na pragu da rezervisem,ali sam se kasnije odlucila za drugi,posto mi je bilo mnogo odjednom da iskeširam toliko love.Drugi hotel koji sam ja rezervisala preko njih je bio povoljan za uplate do N.godine,ali odmah posle toga cena mu je skocila za nekih 100evra više.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo sad gledam cena je za iste sobe sad 2000 e sa popustom od 10 % ako platis odmah sve bez popusta je 2227 evra i to samo od termina 24.7.Mi smo prosle g letovali na Eviji hotel Holiday inn u julu za 760 e za sve nas all inn imali smo 50 % popusta

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka