tm011

Hotel Assa Maris Bomo Club *** Agios Nikolaos

106 poruka u ovoj temi

Uplatio sam aranzman za ovaj hotel pa me interesuje da li je neko bio u njemu i kakvo su utisci? Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako smem da znam u kom terminu i po kojoj ceni. Na slikama izgleda jako lepo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

10 All Inclusive, od 01.09.2014 za 950 eur po sobi. Aranzman sam platio preko Austrijskog Gulet.at. Kod nas je oko 1.500 eur po sobi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosao sam pored tog hotela 2012.god. osim sto super izgleda i sto ima svoj deo plaze, nije ni prineti nekim na Sitoniji moje misljenje je da je to malko preskupo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

za dvoje odraslih i dete, sa 10 Al usligom mislim da nije skupo. Evo redom:

Lagomandra beach. 1270 eur. 10 pp

Athena palace 880 eur, 10 pp

Alexandros palace 960 eur, 10 pp

Alwxandar the Great 675, 10 pp

u svim hotelima se placaju lezaljke i suncobrani. Takodje kod nas je taj hhotel 1240 eur.

Sve cene su po sobi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde je Alexander the Great po toj ceni?!

Na mogu da nadjem...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nasi su prijatelji bili prosle godien i prezadovoljni mi gledamo ove godine ali po ovom sajtu jesu povoljniji ali ima dvecene pa mi nije jsno sta da gledam i kako ste ih kontaktirali vidim samo calal centar hvala puno znacio bi mi svaki savet

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde je Alexander the Great po toj ceni?!

Na mogu da nadjem...

Na sajtu www.tui-reisecenter.rs .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nasi su prijatelji bili prosle godien i prezadovoljni mi gledamo ove godine ali po ovom sajtu jesu povoljniji ali ima dvecene pa mi nije jsno sta da gledam i kako ste ih kontaktirali vidim samo calal centar hvala puno znacio bi mi svaki savet

Vise nema soba po ceni od 920 eur. Sada je 1020 eur po sobi tj 510 eur po osobi za datum 01.09,. Vi izaberite najnizu cenu pa kliknite na nju, otvorice se novi prozor sa konacnom cenom i dalje pratite uputstva. Mozete pisati i direktno na agenciju pa ce vam oni odgovoriti u krarkom roku. e-mail je info@tui.co.at i info@tui.at

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije na pravoj temi,ali samo da napomenem hotel Alexander.

Lokacija je ok, parking je problem, spolja je lep, unutra je pomalo star, skoro zreo za renoviranje osim porodicnih soba, liftom se stize do lepe, skoro najlepse u tom potezu ali za koju se placa 8 eur 2 lezaljke i 1 suncobran, cak i gosti hotela. Voda je cista do 15h kada se naglo pojavljuje pena i neki nus produkti. Bolje su plaze na suprotnom delu Kasandre ali samo kad neduva vetar. Odlicna plaza je i u Afitosu, ali skupa, odralsa osoba mora da konzumira min 5 eur iz cenovnika.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na opisu, pomogao mi je da odlucim i dam ipak jedno NE Alexander hotelu..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pronadjite hotel Parga-princess. Za 2 odrasle osobe +1 dete +1 beba, kosta 550 eur + 220 eur za veceru (dorucak u ceni). Jedan od najlepsih smestaja koji sam video. Ipak sam odustao od njega zbog bebe. Ali sledece godine idem tamo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala puno tm011 upravo smo rezervisali assa maris preko njih najbolju ponudu smo dobiliod srca hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U kom periodu putujete?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka