ivan-bgd

PORTO COUFO

38 poruka u ovoj temi

Gledam sada Porto Koufo nije toliko poznat,pa predpostavljam da nije guzva. Nas dvoje suprug i ja planiramo letovanje prosle godine bili u Nei poriju sada bi da probamo nesto drugo. Kakva je plaza u Porto K.? Ako neko ima informacije nas zanima neki studio na plazi kolike su cene i ima li uvece u mestu neko setaliste uredjeno pored mora sa tavernama,pekarama ne mora biti nista specijalno i nije nam bitan nocni zivot diskoteke i ostalo. :thankyou:

Guzve nema, plaza je mala i odlicna. Najlepse plaze Sitonije su vam na par kilometara odatle <Toroni 2km, Kalamici 11km...> tako i da vam se ne dopada ova u P.K. mozete da odete do drugih. Ima studija ali nisam upucena u cene jer smo bili u hotelu odlican je studio Meliton koji je u produzetku hotela. Setaliste sa par taverni je celom duzinom zaliva ali nije dugo, tako da mozete da produzite do Toronija tamo je odlicno dugo setaliste. Pekare nema, smo jedan market je u mestu i to ne dovoljno snambdeven. Za miran odmor uz samu obalu mora po pristojnim cenama mislim da je najbolji izbor ovo mesto, jer mi se nismo pokajali.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto se blizi leto ,trazimo nesto novo a ne tako poznato :) Ovo mi zvuci super gledala sam slike ovog hotela Porto Koufo super je mada cena mu je malo veca. Idemo sa detetom od 2.5 godine pa nam treba nesto mirnije a opet lepo,svidja mi se sto je blizu i toroni i kalamici :) Prosle godine smo bili na Tasosu a sada bi nesto malo blize,ako neko planira da ide ove godine opet neka se javi :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u Galini studios? Kakvi su utisci?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

4. Maj 2016.

ne obraćajte pažnju na datum sa slike, aparat prolupao

PICT1314.JPG

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Savrseno! Nisam znala da je tamo tako lepo. Kako ste obisli sva ta mesta sad?  Zar nije jos rano za turiste? Ili ste mozda iz neke agencije, vodic?

Zanima me, ima li turista sad na Sitoniji? Da li se stvarno ocekuje velika navala?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam ni vidič ni iz neke agencije, vodio sam suprugu na odmor za 20 godina braka.

Za turizam je pravo inače pravo vreme ako želite da odmorite od ludila u našoj zemlji.

Inače pošto vreme i nije baš za kupanje zato smo smo i obišli bukvalno celu Sitoniju i odmorili se i uživali kao nikada do sada.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A da ima turista i sada, malo doduše i uglavnom rumuni i bugari malo nemaca i makedonaca i par sam video iz srbije. Inače s obzirom da je već tada skoro sve bilo rezerzvisano pogotovo za avgust i ja koji sam uvek išao na bum i bio za to mislim da ove godine to nije pametno pogotovo posle 20 jula. Sada smo išli na bum i tako idemo godinama i uvek u avgustu ali sada smo prvi put rezervisali unapred jer će po svemu sudeći ove godine biti gužva kao nikada do sada.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Neka preporuka za dobar restoran-tavernu?

Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima ih dosta.Sto se tice ribljih specijaliteta,najbolji su na Sitoniji.Dolaze gosti sa svih strana,uvece frka za parking.Tu pored marine,u centru,svi su jedan pored drugog.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@JocaB2007

Taverna Tzitzikas za svaku preporuku. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li moze preporuka za smestaj u Porto Coufu?

Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@JocaB2007

Taverna Tzitzikas za svaku preporuku. 

Hvala za preporuku.

Obožavam Grčku musaku,nadam se da je imaju!

Ako ne,ribu isto volimo!:klap:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li u ovom mestu četvorokrevetnih apartmana/studia??

Kakvo je za decu?

Hvala!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

dobro je za preko dana i kupanje. Uvece, osim taverni, nema nikakvog sadrzaja ni za decu ni za odrasle

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25609
    Ukupno tema
    851491
    Ukupno poruka