.RS

Hotel Lily Ann Village *** Nikiti

58 poruka u ovoj temi

Google kaze 550m i dodaj na to jos 300m desno do boljeg dela plaze kod mola

Screenshot_2017-07-21-18-32-07.png

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obećao sam komentar po povratku iz ovog hotela, dakle... U priličnoj meri mogu da potvrdim utiske iz prethodnih nekoliko komentara, posebno sto se tiče hrane, sobe i bazena. Išli smo sa dvoje dece od osam i šest godina, tako da nam udaljenost hotela od šetališta i gradske plaže i nije predstavljala veliki problem, kao dok su deca bila mlađa.

Zaista, hotel izgleda fino, simpatično, čak lepo spolja gledano. Isti utisak ostaje i posmatrajući vrt sa bazenom. Kao što reče jedan od prethodnika, utisak se kvari ulaskom u sobu, gde nailazimo na pomoćni ležaj za mlađe dete koji nije u dobrom stanju, prilično je star, fale neki delovi i podsetio me je na ležajeve iz vojske, tj. JNA. Ipak, ćerki se baš on dopao, čak je mislila da je dobila najbolji krevet :) Druga stvar koja mi se nije dopala je to što se u kupatilu konstantno osećalo neprijatan miris kanalizacije. Ovo ne mora da bude slučaj u svim sobama, koliko sam čuo, ali tako je bilo u našoj. Ovo su i jedine zamerke, ukupno gledano, a tiču se našeg boravka u hotelu. Možda bi bio dobrodošlo i malo više mesta za odlaganje garderobe, ali uzimajući u obzir cenovni rang hotela, ne možemo baš toliko stvari da zamerimo.

Što se tiče pozitivnih utisaka, a njih je kudikamo više, nešto sam već pomenuo, samo da dodam da nam se bazen sa tuševima, leželjkama i barom pored veoma dopao. Sa jedne strane prepodne ima i prirodnog hlada a popodne ponekad zna da bude gužva ako naiđe neka ekskurzija, kao što je to bio slučaj u našoj smeni. Srećom, ostali su samo dva dana.

Hrana je vrlo dobra, kako doručak, tako i večera. Izbor uvek može da se napravi, ko voli morske plodove, školjke, bilo je i toga za večeru.  Sokovi, kafa i čajevi se služe samo za doručak.

Deca nisu imala nikakve primedbe i odlično su jela, čak bolje nego pre dve godine u Theoxenia (Uranopolis) hotelu, gde je ipak nešto bolji izbor i kvalitet hrane, bar po mom mišljenju (ali je i skuplji aranžman).

Posle večere uvek bude neko voće, lubenice i neki kolači. Sve u svemu, nismo ostali gladni.

Plaže u samom mestu takođe nisu tako loše, kao što sam očekivao posle nekih ranijih komentara i to kako bliže molu, tako i jedna sa leve strane od raskrsnice na koju smo se spuštali od hotela do šetališta. Set od dve ležaljke, stoličica i suncobran su vaši ako uzmete dva pića. Može se i postaviti sopstveni peškir ili šta god na slobodnom delu plaže.

Tačno je da su ipak lepše plaže do kojih smo išli kolima. Mi smo bili na par njih, Kalogria, Agios Ioanis i Lagomandra (plaćaju se posebno ležaljke, nezavisno od pića) i super su sve, ali našoj deci nije bilo primamljivo da svaki dan putuju kolima na plažu, mada su im se dopale.

Šetalište je u vreme kad smo bili 11.07.-21.07. bilo taman kako treba popunjeno turistima, kasnije smo primetili da počinju veće gužve. Dugo je, ima dosta sadržaja, uličnih muzičara, lutkarskih predstava, cirkuskih akrobacija, sve to na ulici, dakle ne samo restorani i kafići, mada je toga najviše. Ima i prodavnica sa garderobom, suvenirima itd. Nismo celo mesto ni obišli.

Obišli smo i Lidl par puta, Galaxis, koji je najblizi hotelu i Masutis ako sam dobro napisao, mada nam osim osnovnih potrepstina nista drugo tamo nije bilo interesantno.

Što se tiče infrastrukture mesta, a čuo sam da Nikiti nije tu neki izuzetak, nije mi se dopala uređenost ulica, gde ne postoje trotoari, neodržavanje trave na javnim površinama itd, mada mislim da je većina mesta u ovom delu Grčke slična po ovom pitanju.

Sve u svemu, utisci su nam pozitivni, posebno imajući u vidu povoljan aranžman, ako neko ima neko dodatno pitanje, rado ću odgovoriti.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@cokoladonac

Pozdrav, da li se mozda secas od koliko sati je dorucak u hotelu? Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

LEMABO, doručak je bio od 8 do 10 i 30 ako me sećanje služi.A večera od 19 do 21 i 30 mislim. Prošle godine2017 sam bila početkom juna.Planirali smo i ove godine,ali podigli cene za isti termin,isti hotel .Pozdrav! 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala ti puno na informaciji. Znaci od 8, toga sam se i plasio, mi smo obicno u 8 vec na nekoj plazi. Nista, sta je tu je, prilagodicemo se.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sorry unapred ako sam pogrešila,možda je i od 7. Do nedavno sam imala onaj papir iz hotela koji dobiješ prvi dan na recepciji gde piše sve lepo,ali bacih ga pre par meseci....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

LEMABO, doručak je bio od 8 do 10 i 30 ako me sećanje služi.A večera od 19 do 21 i 30 mislim. Prošle godine2017 sam bila početkom juna.Planirali smo i ove godine,ali podigli cene za isti termin,isti hotel .Pozdrav! 

Ne sećam se nažalost sa sigurnošću. Mislim da je bio od 08,00.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Neki utisci o hotelu iz 2018? Kakva je hrana? Kakve su family rooms?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U hotelu je sve pristojno. Doručak je od 8:00-10:30, a večera od 19:00-21:00, bar je tako bilo leta 2017. Nama se gradska plaža nije svidela... Mi smo radije obilazili sve okolo naokolo, vozali se kolima. Lagonisi nam je jedna od omiljenih plaža, iako svake godine dižu cene, te za ulaz, parking, te za ležaljke... Bazen radi od 9:00-20:00.

S obzirom da smo bili sa decom i da je u hotelu bilo baš dosta naših sa decom sličnog uzrasta, naši klinci su jedva čekali da se vratimo sa plaže i popodne provodili sa drugarima na bazenu i u okviru hotela.

Duž gradske plaže je šetališe, gde smo rado šetali, susrećući mnogo naših ljudi, naših turista, naših uličnih umetnika...  Čak smo našli i neku knjižaru u kojoj su se prodavale i naše knjige ;-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio ove godine u hotelu? Mi krećemo 16.06. pa se javljam s utiscima...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ima li svezih utisaka iz ovog hotela :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li utisaka od ove godine?!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo svezih informacija iz hotela, iz proslog meseca. Slazem se sa prethodnim komentarima,hotel je pristojan,bazen i okruzenje veoma lepo,dosta je sve uredno i cisto. U sobama je stariji namestaj,kupatilo je malo ali je sve cisto,redovno se menjaju peskiri i posteljina. Hrana je dobra,po mom misljenju bolji izbor za dorucak nego za veceru ali ukusi su razliciti :D. Isto je i ove godine,dorucak od 8:00 do 10:30 a vecera od 19:00 do 21:00. Osoblje hotela je veoma ljubazno. Jedino su se neki gosti zalili na buku sa gradilista pored,ima soba koje gledaju bas na to gradiliste.  Mi smo imali sobu sa druge strane i nije nam smetalo. 

Sto se tice plaze,bas kako je neko vec napisao, moze da prodje ali ima lepsih plaza u okolini. Pozdrav:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26030
    Ukupno tema
    868535
    Ukupno poruka