.RS

Hotel Lily Ann Village *** Nikiti

58 poruka u ovoj temi

Pre 8 sati, sickosu je rekao/la:

Evo da napisem nesto o doticnom hotelu u kojem sam boravio ove godine 13 dana, od 23.08., porodica dvoje odraslih i dvoje male dece (8 i 4 god.). Pre svega sam se opredelio za ovaj hotel zbog toga sto deca ne placaju smestaj, a kako sam zadnje 4 god proveo godisnji u Nikitiju, prosle godine sam obisao hotel i vec tada sam bio siguran da cu tu provesti bar jedan godisnji.

Sam hotel je dosta daleko od gradske plaze, ali to nama nije predstavljalo problem posto smo svaki dan obilazili okolne paze koje su prelepe. Namestaj solidan, sobe dovoljne, kupatilo premalo (bar za mene), sobe se ciste svaki dan, peskiri se isto cesto menjaju mislim na svaka dva dana, bazen se cisti svakodnevno i uvek smo ga koristili za poslepodnevno brckanje, osoblje ljubazno. Hrana u hotelu po meni je bila sasvim solidna, uvek je bilo vise vrsta jela, nekima znam da nije odgovarala i govorili su da jednolicna, ali sto ljudi-sto cudi. Gosti su uglavnom nasi ljudi i bilo je nesto malo Bugara.

Sve u svemu, zadovoljni hotelom, solidna cena da ne kazem jeftino, pogotovo za one koji koriste first minute ponude. 

Nadam se da sam nekom pomogao, ako ima jos pitanja tu sam.

Pozdrav

Sickosu, hvala puno na komentaru. Najzad neko ko je bio da nam prenese svoj utisak iz prve ruke.

Ako ti nije tesko napisi kako stoje stvari sa parkingom, zatim da li ima mozda neke animacije za decu ponekad u hotelu i ima li nekog deserta posle vecere?

Pozdrav

Izmenjeno (cokoladonac)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ajmo ljudi, nema odgovora za ovaj hotel. Hotel je bio i ostao tražen, ali koentara za njega nema nikako. Volela bih da čujem bar nešto, bilo to pozitivno ili negativno. Ja nikako da skontam gde se hotel nalazi u Nikitiju ili nadomak Nikitija???  Ima li parkinga i animacije za decu??? Pitanja se samo ponavljuaju...  Valčjda će se neko udostojiti da odgovori ;-(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel je u Nikitiju izmedju plaze i supermarketa tj. magistrale. Parking je na ulici. Evo skretanja i table na magistrali posle par stotina metara hotel je sa desne strane

Lilly Ann village.jpg

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kažu za hotel da ima dobar WiFi, ali nema još uvek nikog sa malo svežijim komentarom. Ima li nekog od naših u Lilly Ann Village ove godine?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo danas stigli, hotel postoji! Za sada nam deluje ok, ali wi fi puca i nije tako sjajan. Pošto sam i ja očajnički ali bezuspešno tražila komentare za ovaj hotel, napisaću nešto više ovih dana ili po povratku. Pozdrav :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mi smo danas stigli, hotel postoji! Za sada nam deluje ok, ali wi fi puca i nije tako sjajan. Pošto sam i ja očajnički ali bezuspešno tražila komentare za ovaj hotel, napisaću nešto više ovih dana ili po povratku. Pozdrav :)

Hvala ljudi (Igor, azzurra), definitivno je razrešena misterija, dakle hotel postoji :)

Azzurra, mi dolazimo za sedam dana, pa ako može u međuvremenu neki utisak o hotelu, makar bio štur (znam da vam sada to nije prioritet). Dakle, kakav je smeštaj, hrana i to je to.

Želim vam prijatan odmor i lepo vreme, pozdrav!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Hvala ljudi (Igor, azzurra), definitivno je razrešena misterija, dakle hotel postoji :)

Azzurra, mi dolazimo za sedam dana, pa ako može u međuvremenu neki utisak o hotelu, makar bio štur (znam da vam sada to nije prioritet). Dakle, kakav je smeštaj, hrana i to je to.

Želim vam prijatan odmor i lepo vreme, pozdrav!!!

Ipak ste se i vi odlučili :) Onda se vidimo, bićemo još ovde.  Smeštaj nam je ok, za sada nema zamerki, kao i hrana. Čula sam da je jednolična i da se ponavlja, ali s obzirom na to sa smo tek stigli, još nije stiglo da nam dosadi. Za doručak ima svašta, i slano i slatko. Peciva, sireva, nekih salama, kornfleksa, jogurta, dzemova i kremova, suvog voća (svežeg nema za doručak, samo za večeru) Dopunjuju stalno, tako da nema veze da li ste prvi na doručku ili poslednji. Mi smo prve večeri došli da jedemo 15 min pre zatvaranja restorana i sve je bilo puno hrane. Za večeru ima 5-6 raznih jela i gomila raznih salata. Ima i voća i nekih kolača. Pitaj ako te još nešto zanima. Naš jedini problem za sada je udaljenost od plaže, peške nema šanse da se ide s bebom, pa moramo u kola dvaput dnevno. Inače, hotel je pun naših, sve tablice oko hotela su srpske :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na brzom odgovoru! Sve informacije su mi od velike koristi, jer sam i ja do sad prilično bezuspešno pokušavao da dođem do istih, što se tiče ovog hotela. Obećavam detaljniji izveštaj po povratku.

A što se tiče odlaska na plažu sa bebom, možete li ponekad, makar popodne koristiti hotelski bazen? Da li ste primetili u mestu neki prostor za malo stariju decu (5+) nalik igralištu, makar se plaćao? Čini mi se da je Igor Lukač pomenuo negde da postoji dečije igralište u Metamorfozis-u, a ni to nije daleko ko je kolima.

Pozdrav i uživajte!

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U MM su decije igraliste i luna-park. Metamorfozis je 8km od Nikitija u pravcu Soluna

mm18mm28Metamorfozis40Metamorfozis41Metamorfozis43Metamorfozis44

 

suma.jpeg

igraliste.jpeg

U Nikitiju je bila neka igraonica na otvorenom u kojoj se placao ulaz, probacu da iskopam lokaciju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nadjoh neki post iz 2015.

"Iza apartmana Ikies Matsiou koji su na obali, tacno iza njih, nalazi se igralište za decu, ograđeno plaća se ulaz nešto kao igraonica, ima dva dvorca na naduvavanje puno igračaka i svašta. Odrasli mogu da popiju piće, pojedu palačinke ima dosta stolova za sedenje. Za stariju decu je bio stoni fudbal i sl. Vredi pogledati."

 

Ikies Mantsiou je na setalistu

SAM_0260

 

Ikies.jpeg

Izmenjeno (Igor Lukač)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Igore, hvala i svaka čast na detaljnom opisu, verujem da će mnogima značiti.

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Hvala na brzom odgovoru! Sve informacije su mi od velike koristi, jer sam i ja do sad prilično bezuspešno pokušavao da dođem do istih, što se tiče ovog hotela. Obećavam detaljniji izveštaj po povratku.

A što se tiče odlaska na plažu sa bebom, možete li ponekad, makar popodne koristiti hotelski bazen? Da li ste primetili u mestu neki prostor za malo stariju decu (5+) nalik igralištu, makar se plaćao? Čini mi se da je Igor Lukač pomenuo negde da postoji dečije igralište u Metamorfozis-u, a ni to nije daleko ko je kolima.

Pozdrav i uživajte!

 

Vidovito! Evo nas sad na hotelskom bazenu, more danas ledeno... ok je bazen, ali more je more... razmišljam da kasnije odemo na istočnu obalu, valjda je bolje. 

Igor vam je odgovorio na ostala pitanja, mi smo jedva jednom uspeli da prošetamo sinoć, nisam videla igrališta, ali dece je u Nikitiju više nego odraslih, mora biti nekih zanimacija za njih :) Pozdrav!

1499164574938-181257465.thumb.jpg.c63514

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Azzurra, slažem se da je more bolja varijanta, ali mi smo pre dve godine na Atosu neretko koristili hotelski bazen, kad god je bilo vetrovito ili hladnije more. Bolje išta, nego ništa :)

Hvala još jednom i vidimo se...

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juce smo stigli u ovaj hotel. Prethodnih skoro godinu dana sam zeljno iscekivala komentare o ovom hotelu, ali ih je bilo jako malo. Pomislila sam da je toliko dobar da ga gosti cuvaju samo za sebe :) Nazalost, izgleda da nije to razlog. Najveca mana, po meni, ovog hotela su sobe. Iako spolja izgleda bas simpaticno, sobe su jako skromne, bez ikakve estetike i sarma. Mogu slobodno da kazem najruznija soba u kojoj sam ikad bila. Al na stranu to. Krevet koji je verovatno namenjen deci je uzak, a visok, tako da sam se plasila da ce moja deca u toku noci popadati sa njega. Drugi krevet ja malo siri, ali toliko kratak da su mm virile noge, a on uopste nije neka visina :D Jastuk je tvrd i debeo, da je meni koja inace volim visoki jastuk, nemoguce spavati na njemu. Druga mana po meni je lokacija. Ne samo sto je malo dalje od plaze i setalista, vec zato sto mora da se ide tom jako prasnjavom ulicom kojom Grci voze kao ludi. Znaci kako koji auto proleti podigne oblak prasine. Prasina u sporednim ulicama je jos veca, a one su i neosvetljene. Znaci setnja do setalista...kao kroz gradiliste.

A sad malo o onim lepim stvarima. Prvo, spolja, kao sto sam vec rekla je jako simpatican, bazen sa lezaljkama od kojih su neke u prirodnoj hladovini drveca pruza bas lepu sliku. Sinoc je za onoga ko voli morske plodove, a ja sam jedna od njih :) , bila prava sreca. Sluzili su dagnje i rizoto od morskih plodova. Sve je bilo jako ukusno. Sem toga od mesa su bile neke cufte i rizoto sa junetinom. Naravno i povrce. Dosta salata i voca.  Lezanje na lezaljkama pored bazena posle odlicne vecere cist hedonizam :)

Eto to bi bili moji neki prvi utisci posle par sati provedenih u ovom hotelu. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja putujem sa zenom i dvoje dece 2 i 4 godine u septembru u ovaj hotel.Zbacice nam svaki saveti u vezi hotela i Nikitija generalno.I koliko je daleko uopste hotel od plaze?Idemo autom ali me cisto informativno zanima.Pozzz svima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.