.RS

Hotel Lily Ann Village *** Nikiti

58 poruka u ovoj temi

Pozdrav drugari,

Na celom forumu se u 2 posta spominje ovaj hotel, ima tema za Lily Ann Beach, ali to je drugi.

Ovaj je u Nikitiju.

Ukoliko je neko bio znacilo bi da kaze utiske,

Hocemo da uplatimo neki first minute pa ne bi da cele godine otplacujemo rate za lose letovanje.

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prošle godine su naši prijatelji bili u tom hotelu. Mi smi bili u Lagomandri i oni su dolazili svaki dan na našu plažu. Tamo nema dobre plaže. Ono što je njima bilo ok je ta all inclusive varijanta. Popodne su provodili na bazenu i pili pića a klinci sladoled u neograničenim količinama. Ako te nešto posebno interesuje, mogu da pitam, pa ti javljam. Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mene interesuje kakav je smestaj, ishrana i uopste utisak o hotelu Lily Ann Village koji se nalazi u centru Nikitija. Plaza u Nikitiju je po meni OK. Na njohovom sajtu za rezervacije nisam pronasao varijantu all inclusive u ovom hotelu, mozda je to u onom drugom Lily Ann Beach koji je blizi Lagomandri. Ukoliko neko nesto zna o ovom hotelu molio bih ga da iznese svoje utiske.

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nasi kumovi su bili pre 3 godine tamo sa bebom od 4 meseca i znam da kuma i dalje prica o tom hotelu,kako je zadovoljna bila. Hranu su dovozili iz Athena Palace Hotela i cini mi se da si mogao da biras izmedju par jela za veceru a za dorucak je bio svedski sto. Ona kaze da joj je plaza bila super,puno prirodne hladovine. Meni sa slika nije delovalo nesto posebno,ali nisam bila pa necu da tvrdim. Jedino sto nema nigde da se seta uvece,osudjen si na hotel ili autom da se cimate negde. Ono sto ja mislim da je super je zgodna pozicija za obilazenje plaza po Halkidikiju ako idete svojim autom,jer je sve manje-vise blizu. Za vise informacija mogu da pitam pa vas obavestim

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovaj hotel nije na plazi u blizini Athena Palace hotela, vec u samom mestu Nikiti, koji je jedno od vecih mesta na Sitoniji i ima predivnu promenadu za vecernju setnju. Hotel je 400m od plaze i u blizini supermarketa Marinopulos i Lidl. Plaza je gradska, sa puno suncobrana i lezaljki (kafica, barova) a malo prirodne hladovine. I on je u istom lancu hotela kao i Athena Palace. Postoji jos jedan hotel slicnog imena iz istog lanca hotela i zove se Lily Ann Beach, smesten je na samoj plazi 10km od Nikitija, u blizini hotela Athena Palace, sa prirodnom hladovinom na plazi. Vasi kumovi su, sudeci po Vasem opisu, verovatno bili u hotelu Lily Ann Beach, a ne u hotelu Lily Ann Village. Ipak hvala na ovim informacijama jer su hoteli istog ranga i iz istog lanca hotela pa verujem da se ne razlikuju mnogo.

Izmenjeno (elzner)
Nepotrebno citiranje poruke koja se nalazi neposredno iznad vaše poruke
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ups! Stvarno mi je promaklo ono Village! Verovatno si u pravu sto se tice njihovog hotela,da je to ustvari ovaj Lily Ann Beach,sto i ima logike s obzirom da je na samoj plazi :zvizduk:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel bio neko u ovom hotelu ove godine?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vidim da je ova tema potpuno zamrla....da li je neko bio u ovom hotelu? Potpuno mi je nemoguce da nema vise komentara o ovom hotelu. Cena je zanimljiva...pa me interesuje , pre svega, kakva je hrana....da li se sprema u hotelu ili se donosi...idem sa malom decom pa mi je to bitno...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako ovaj hotel pripada lancu hotela Arcotel, koji u okolini ima nekoliko hotela, moguce je da se hrana vozi iz jednog u druge hotele, jer sam cesto vidjao njihove kombije za prevoz hrane. E sad iz kojeg u koji, to ne znam

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo prosle godine isli u Elea vilage, koji pripada istom lancu hotela, ali se hrana pripremala u samom hotelu i bila je odlicna...interesujem se za hranu jer mi to dovozenje hrane nije bas primamljivo....a i procitala sam neke komentare da je hrana bila od juce....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja ponovo gledam Sitoniju, ponovo hotele jer nam je to mnogo lakse posto su deca 3 i 5 godina.

Gledao sam na netu ima razlicitih komentara, neki nasi su imali mrave, drugi pisu da je sve super.

Meni je iskreno bitna hrana i parking.

Od smestaja ne ocekujem mnogo iskreno, da bude cisto i to je to.

2 godine smo letovali u odlicnom hotelu na Kasandri ali malo bi da promenimo.

Ako ima nesto preciznije bilo bi lepo da neko podeli ovde....

Sakula BG ako nije frka pitaj prijatelje. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I nas zanimaju iskustva iz village hotela ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@.RS

koj hotel na kasandri je u pitanju ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ZekaZmaj

Atrium u Pefkohoriju.

2 godine tamo, odlican za porodice, ali pokusavam iskreno da se vratim i na Sitoniju, ali hoteli su jednostavno preskupi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

meni taj hotel nikad nije bio zanimljiv zbog udaljenosti od plaze ...

da li moze neki detaljniji opis u

mozda ga i uzmemo u razmatranje ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26030
    Ukupno tema
    868535
    Ukupno poruka