Bubica

Vrahos

1746 poruka u ovoj temi

А што се тиче тањира, есцајг, чаше, шоље и остало? Јел се добијају пешкири? Јел мењају постељину и чисте собу на пола термина? П.С. Хвала још једном пуно на одговорима на ова питања :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I da li sad mozes da das konacnu ocenu ovog mesta? Znaci, kako vam se svidela vila, mesto, plaza... Da li mislite da ste mogli bolje da prodjete u nekom drugom mestu?

Ne znam sta bih ti rekla ... Vila je po meni super, plaza takodje, mesto zabit :D onako, potpuno za odmor, sto sam ja i planirala, bez ikakve akcije, zamislite turisticko mesto gde ne mozes kupiti ni magnet ili bilo kakav slican suvenir. .. Setaliste uz plazu ali prosetas jedno vece sta ces ostalih 9 ... Ruku na srce, oni su tek sada poceli sa montiranjem tih nekih delova plaze, sredjivanjem, i verujem da ce kasnije biti bolje nego nama sto je bilo sada.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

А што се тиче тањира, есцајг, чаше, шоље и остало? Јел се добијају пешкири? Јел мењају постељину и чисте собу на пола термина? П.С. Хвала још једном пуно на одговорима на ова питања :)

tanjira, escajga i casa ima, solje neke minijaturne za dva gutljaja moracete da im trazite vece :) peskiri, deterdzent i sundjer za sudove, sapun, toalet papir sve dobijes kao i cistu posteljinu koju menjas sam, isto tako sobu cistis sam , sto je u neku ruku i ok, niko ti ne ulazi u sobu sem tebe, koliko sam shvatila nema one cistacice nego samo ta gazdarica ....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pogled sa terase

deo plaze

post-10353-0-43813800-1402232282_thumb.j

post-10353-0-48078100-1402232399_thumb.j

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

i soba, bar deo

post-10353-0-19329600-1402232614_thumb.j

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo, ja sam našla još malo sličica za vilu Karnagio: http://www.greekhotels.gr/hotels/photos.asp?id=13103

A ovaj drugi link je ono što su naveli vezano za smeštaj: http://www.greekhotels.gr/north_greece_hotels/epiros_hotels/preveza_hotels.asp?show=Apartments&hid=13103

Čisto da se nekom nađe pri ruci! :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema na cemu, ako vas jos nesto zanima pitajte ... Za Karnagio ne znam kakve su sobe, spolja vila izgleda pristojno, na plazi je, u sklopu imate i restoran , lep je taj deo plaze tu i lezaljke su besplatne, tusevi i kabine na plazi, nama su rekli poslednji dan da kao mozemo tu da se spremimo za put, eto toliko znam

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pegasus jel ti bila topla voda s' obzirom da si isla kraj maja i pocetkom juna? Ja idem 5.7 i nadam se toplom moru ali se i nadam da necu prokuvati u potkrovlju jer mi se ne placa klima. Nisam sigurna da li sam napravila dobar izbor sto sam odabrala vilu Ionian view.. reci mi jel vila na pocetku, sredini ili kraju plaze? Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema na cemu, ako vas jos nesto zanima pitajte ... Za Karnagio ne znam kakve su sobe, spolja vila izgleda pristojno, na plazi je, u sklopu imate i restoran , lep je taj deo plaze tu i lezaljke su besplatne, tusevi i kabine na plazi, nama su rekli poslednji dan da kao mozemo tu da se spremimo za put, eto toliko znam

Hvala, hvala još jednom! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pegasus jel ti bila topla voda s' obzirom da si isla kraj maja i pocetkom juna? Ja idem 5.7 i nadam se toplom moru ali se i nadam da necu prokuvati u potkrovlju jer mi se ne placa klima. Nisam sigurna da li sam napravila dobar izbor sto sam odabrala vilu Ionian view.. reci mi jel vila na pocetku, sredini ili kraju plaze? Hvala

pa ne moze se reci bas topla :) ali nije bila ni ledena, malo jeste hladna na ulasku ali posle bude ok ... ne znam sta da ti kazem za klimu, iskreno, verujem da ce tamo biti vruce jer je gore ploca i to je to ... vila je na sredini otprilike, tacnije Ionian View vila je na plazi Loutsa a ne Vrachos iako je to jedna plaza dugacka 4km samo je ulaz u vodu za nijansu drugaciji ... bices zadovoljna ne brini, kada pijes jutarnju kafu i imas pogled na ogromno plavetnilo :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pegasus, koliko sam skapirao ti si bila u studiju, koji je u potkrovlju. Zanima me gde se nalazi dupleks apartman koji nudi Aqua travel, jel zahvata prizemlje i prvi sprat ili prvi sprat i drugi? Malo mi je nejasno kolika je zapravo vila Ionian view...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

e ovako, skroz dole su duplexi za cak do 6 osoba, ono gore bez krova su dvokrevetni gde sam bila smestena a ona dva sprata izmedju mislim da nisu nase agencije, gazde su bile na prvom, a makedonci na drugom spratu

post-10353-0-28983000-1402240005_thumb.j

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

e ovako, skroz dole su duplexi za cak do 6 osoba, ono gore bez krova su dvokrevetni gde sam bila smestena a ona dva sprata izmedju mislim da nisu nase agencije, gazde su bile na prvom, a makedonci na drugom spratu

mene zanima kakva je soba, odnosno koliki je taj dvokrevetni apartman u kom si bila :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Aha... Tek sad mi nista nije jasno... Ako je smestaj duplex, trebalo bi da zauzima dva nivoa (prizemlje i prvi sprat ili prvi sprat i drugi, itd...), jos su nam u agenciji rekli da su spavace sobe na spratu. Sad mi nije jasno kako duplex moze biti samo u prizemlju?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Aha... Tek sad mi nista nije jasno... Ako je smestaj duplex, trebalo bi da zauzima dva nivoa (prizemlje i prvi sprat ili prvi sprat i drugi, itd...), jos su nam u agenciji rekli da su spavace sobe na spratu. Sad mi nije jasno kako duplex moze biti samo u prizemlju?

ne ne , nisam se dobro izrazila, prizemlje i prvi sprat su ti duplexi, koliko sam ja mogla da vidim ... zbunila sam se jer su u nasoj smeni te duplexe dali ljudima kojih je bilo po troje, iako i u tim nasim gore studijima postoji i treci pomocni lezaj

mene zanima kakva je soba, odnosno koliki je taj dvokrevetni apartman u kom si bila :)

sasvim zadovoljavajuc, ima i tu neku dodatnu prostoriju opisala sam ranije

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26676
    Ukupno tema
    895543
    Ukupno poruka