Bubica

Vrahos

1719 poruka u ovoj temi

I meni je zapala za oci ponuda Aqua travela za to mesto, povoljno a lepo izgleda. Da li je moguce da niko nije bio? Zna li neko koliko se putuje od Beograda? Za Pargu sam cula da je voda jako hladna zbog nekih reka koje se tu ulivaju...

Mladja cerkica ima 2 godine i ovo treba da joj bude prvi put da putuje...zato i istrazujem :rolleyes:

Ne, nije voda u Pargi hladna, sem na jednom uskom delu od 3-4 m, gde se uliva kao potocic. Isla sam u avgustu i julu, nije hladna!

Ja sutra saljem mail Aqua tr., da vidim imaju li jos mesta za kraj juna, bas bih voella tamo da odemo! Sabra je jaaako skupa!

Izmenjeno (Tirkizna)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li neko moze da mi kaze kakav je nocni zivot, da li ima kafica, prodavnica, restorana u vrahosu? da nije dosadno... :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako pogledas na Google Earth-u Vrachos mocices da prebrojis sve kafice i zakljucis sama kakav je nocni zivot.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

То се и ја питам исто. Мислим није да ми је потребан неки ноћни живот, али на свим сајтовима агенција, а и шире, пише да је ноћни живот веома богат и заступљен у Врахосу. Али што каже никитреф, гледао сам више пута мапу и дошао до закључка да то можда и није тачна информација. Остаје нам само да се уверимо сами :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mozda se misli u odnosu na sva ostala mesta ka Prevezi pa sve do Lefkade, jer jer tamo cista 0 :D U poredjenju sa njima, svakako jeste zastupljen ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mi idemo 05.07. Valjda ce neko do tada da ima informacije, slike i tako to.

i ja idem od 5.7 a bila sam na par dana jos 2008...plaza ja fenomenalna, voda je bila topla cak i pocetkom juna, za zaljubljene savrseno mesto ,za porodice sa decom takodje, ko zeli prelepo more i plazu pravi je izbor a za provod ...ako se sakupi dobro drustvo eto ti provoda. pesak je zaista zlatne boje a more tirkiznoplave...sve pohvale , u restoranima pored plaze ljubazni ,cene su bile ok (mada je to bilo van sezone)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ćao svima :)

Momak i ja smo uplatili od 24.08. Vrahos preko oktopoda u vili Karnagio. Ja sam već obišla dobar deo Grčke, ali na ovoj obali još nisam bila, tako da sam veoma nestrpljiva da vidim kako je tamo. Znam da je agvust najbolji što se tiče temperature vode, i temperature uopšte, pogotovo kraj avgusta... Ali ono što me najviše zanima je kakav je gradić po živosti, da li ima ikakvih ekskurzija po okolini, i krstarenja (u agenciji nisu ništa imali da mi kažu po tom pitanju jer ove godine prvi put rade Vrahos).

Da li još neko ide u ovom, ili blizu ovog termina? :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Polazak 26.05. , prosle godine smo u tom periodu bili na kefaloniji pa se nadam sa da ce nas i ovog puta posluziti vreme , voda ce naravno biti malo hladnija, sve u svemu videcemo...

CAO ,ZELELA BI DA VAS PITAM PREKO KOJE AGENCIJE STE ISLI NA KEFALONIJU A PREKO KOJE STE SADA UPLATILI VRAHOS? HVALA :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@marina5900

Ne razumem baš pitanje, mi smo rezervisali još pre 2 meseca u Oktopodu, odmah dali 50% od cene i planiramo ostatak da platimo do polaska. Pre neki dan saž otišla na njihov sajt i vidim da Vrahosa nema više u ponudi, izgleda da je rasprodat skroz. Ovih dana ću da odem do agencije da proverim da li je sve u redu... pa javim šta su mi rekli. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

CAO ,ZELELA BI DA VAS PITAM PREKO KOJE AGENCIJE STE ISLI NA KEFALONIJU A PREKO KOJE STE SADA UPLATILI VRAHOS? HVALA :)

Kefalonija Belvi, sada preko Aque

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav ljudi.

Nadam se da ce neko postaviti neke slike cisto da vidimo iz prve ruke,al mi je bitnije da mi malo opise mesto kakvo je.Da li ima gde da se proseta i sta da se vidi,a ne samo vila,plaza i more.Ja bih da idem sa devojkom i da mi to bude odmor,al samo kupanje u moru,blejanje na plazi i spavanje u vili ce mi dojaditi za 2 dana...Tako da bih voleo da mi neko malo bolje opise mesto.Inace prosle godine u pargu preko aqva travel-a bili prezadovoljni.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da se vidi: Nicopolis kod Preveze, Preveza, Acheron, Parga.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imaš puno slika na Google Earth-u i po njima i snimcima sa YT nema baš tu mnogo čega...ali...čekamo izveštaje od članova foruma koji su bili ili uskoro idu.

ps. nemoj slučajno da ti devojka pročita da će ti biti dosadno samo sa njom... :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Медапанда Моја девојка и ја смо исто у фазону да нас не држи место. То нам је и највећи страх од Врахоса ако нема ништа да се обиђе у сопственој режији ( не рачунајући излете који коштају по 30,40 евра ), да не цркнемо од досаде на самој плажи свих 10 дана по цео дан, тако да ако идете у оној тури од 15ог јула, и рентирали бисте кола, ту смо и ми! :-) Мада мислим да до Ахерона може и пешке, има мало више од 10 км, а успут има и неки парк и плажица колико сам успео да пронађем.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imaš puno slika na Google Earth-u i po njima i snimcima sa YT nema baš tu mnogo čega...ali...čekamo izveštaje od članova foruma koji su bili ili uskoro idu.

ps. nemoj slučajno da ti devojka pročita da će ti biti dosadno samo sa njom... :)

A pregledao sam sve...Nesto mi se cini da su tu vile samo na plazi,gore na brdu koja kuca i da je to to...Prosle godine u pargu smo bili i tamo nam se bas dopalo,tako da nebih sad da idem na neko losije mesto..Na krstarenja i izlete idemo stalno,gde god da smo..

P.S. Ma nece! :) ja znam da je devojkama lezanje po ceo dan na suncu i przenje zbog boje raj...Al ja nemam zivaca za to :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26365
    Ukupno tema
    880738
    Ukupno poruka