Bubica

Vrahos

1746 poruka u ovoj temi

Mala ispravka prethodnog posta. Nije mi jasno kako do sada ne videh suvenirnicu:neznam:, ali evo večeras je konačno skontah. Nalazi se na uglu odmah tik uz drugi market gledajući od ulaska u Vrachos. Lepa, na sprat sa baš lepim i velikim izborom suvenira. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno (izmenjeno)

Naš poslednji dan boravka i prvi put veliki talasi. Slabo ko se kupa ali je posmatranje kako udaraju u obalu i stvaraju ogromnu količinu pene, pravi užitak. Ako ništa drugo danas će biti dan za prelepe fotografije. 

Izmenjeno (bromelija)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako ste kolima, idite skroz desno na brdo, to je prema Pargi, lep pogled na plazu celom duzinom. Kopakabana stil i slike, pogotovo sa talasima :)

vrahos-2-JPG-bed0e20055f8eafad224022306f

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ćao ekipa! MI smo u Vrachosu bili 2019. i nameravali da se vratimo 2020.. Vraćamo se ove godine, ali u drugu vilu, Velissarios, krajem avgusta. Pročitala sam sve što ste pisali o toj vili ali me interesuje da l neko ima i slike smeštaja? 

Prvi put smo letovali u vili Vrachos Hollidays i ako nekome treba neka info o njoj nek se slobodno javi :) 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima,

interesuje me da li je neko bio u Pelagos resortu i kakva su mu iskustva.

Pre svega kakav je pristup autom, vidim da je malo dalje od plaze u brdu.

Da li postoji neka precica do mora za pesake?

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li neko iskustva sa vilom Kyma? Jedino koje sam našao je iz 2017. Išli bi supruga i ja naredne sedmice, pa tražimo nešto u Vrahosu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26675
    Ukupno tema
    895476
    Ukupno poruka