Bubica

Vrahos

1746 poruka u ovoj temi

Nismo odustali, već nas ne puštaju :-) 

Naš aranžman je trebao biti od 21.06. Obzirom na situaciju, nisam baš siguran da ćemo je moći realizovati u tom periodu. Eventualna zamena termina u koji bi se termin mogle uklopiti obe unuke, zbog planiranih odmora njihovih roditelja, ne bi se mogao uklopiti ove godine.

Neka nada još, naravno postoji, ali objektivno gledano nisam baš siguran da će se i ostvariti.

U svakom slučaju, u igri ostaje već obećana varijatna B - u isto vreme na istom mestu, dogodine.

Ma ja cu ipak cekati  vas izvestaj, verujem da ce  sve biti kako treba..Srecan put:suncase:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma ja cu ipak cekati  vas izvestaj, verujem da ce  sve biti kako treba..Srecan put:suncase:

Hvala na lepim rečima (što bi rekla naša mlađa unuka) :-)

Pripreme se nastavljaju, mada sa dozom rezerve - dok ne stigne onaj famozni papir da je grčka granica otvorena za sve. 

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I konacno stigao papir ? :D 

Ja ga procitah,ako nije i to fake :D 

Izmenjeno (Acika1)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko u vili Barbagianis u Vrahosu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dali je neko uopste stigo u Vrahos?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tibor021

očekujemo izveštaj od vas čim stignete o situaciji u Vrahosu plaže, marketi i ostalo

Pozdrav 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav 

da li je neko stigao u Vrahos kakva je situacija na granici može li neko nešto da napiše da se zna? 

smeštaj isto, plaže kakva je tu situacija? 

Hvala 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tibore,da li se polako zagreva voda?Bas sam nesto u dilemi sad....ta hladna voda ume bas da bude problem...:lud:bila je hladna i pre dve godine kada smo bili,ali smo bili u fazonu kao,ma dobro bar je cista i divna boja,ali sad se nesto razmisljam....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav 

kako je u Vrahosu voda jel malo toplija? 

mi u utorak krećemo a 1 VII smo u Vrahosu šaljem slike i informacije iz prve ruke za početak kada stignemo... 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema onih velikih talasa, ali talasića ima ceo dan. Juče pre podne je voda bila neobično hladna, valjda naišla takva struja. Popodne sasvim prijatna za kupanje. 

Stigle su vrućine, a za vikend i Grci, pa je bilo nešto više ljudi na plaži i nešto veća cena girosa - 3 standardna girosa i jedan vegetarijanski 13,50 €. 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26684
    Ukupno tema
    895761
    Ukupno poruka