Bubica

Vrahos

1795 poruka u ovoj temi

Mala ispravka prethodnog posta. Nije mi jasno kako do sada ne videh suvenirnicu:neznam:, ali evo večeras je konačno skontah. Nalazi se na uglu odmah tik uz drugi market gledajući od ulaska u Vrachos. Lepa, na sprat sa baš lepim i velikim izborom suvenira. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naš poslednji dan boravka i prvi put veliki talasi. Slabo ko se kupa ali je posmatranje kako udaraju u obalu i stvaraju ogromnu količinu pene, pravi užitak. Ako ništa drugo danas će biti dan za prelepe fotografije. 

Izmenjeno (bromelija)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ste kolima, idite skroz desno na brdo, to je prema Pargi, lep pogled na plazu celom duzinom. Kopakabana stil i slike, pogotovo sa talasima :)

vrahos-2-JPG-bed0e20055f8eafad224022306f

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćao ekipa! MI smo u Vrachosu bili 2019. i nameravali da se vratimo 2020.. Vraćamo se ove godine, ali u drugu vilu, Velissarios, krajem avgusta. Pročitala sam sve što ste pisali o toj vili ali me interesuje da l neko ima i slike smeštaja? 

Prvi put smo letovali u vili Vrachos Hollidays i ako nekome treba neka info o njoj nek se slobodno javi :) 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima,

interesuje me da li je neko bio u Pelagos resortu i kakva su mu iskustva.

Pre svega kakav je pristup autom, vidim da je malo dalje od plaze u brdu.

Da li postoji neka precica do mora za pesake?

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko iskustva sa vilom Kyma? Jedino koje sam našao je iz 2017. Išli bi supruga i ja naredne sedmice, pa tražimo nešto u Vrahosu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li nekih novih svežijih utisaka za Vilu Korali ? Eventualno Ionian view, Papa Nikos ili Barbagianis... ?

Ima li nekih novih svežijih utisaka za Vilu Korali ? Eventualno Ionian view, Papa Nikos ili Barbagianis... ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, ljudi. Da li je možda neko boravio u Vrahos Beach Hotelu? Nisam našao ovde da je neko pisao utiske o tom smeštaju. Planiramo ove godine da prvi put posetimo Vrahos, pa me zanimaju mišljenja i utisci. Sa dvoje dece (7 i 4) idemo krajem juna. Unapred hvala.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav, ljudi. Da li je možda neko boravio u Vrahos Beach Hotelu? Nisam našao ovde da je neko pisao utiske o tom smeštaju. Planiramo ove godine da prvi put posetimo Vrahos, pa me zanimaju mišljenja i utisci. Sa dvoje dece (7 i 4) idemo krajem juna. Unapred hvala.

Prošle godine smo bili smešteni u Vrachos holidays hotelu, Vrachos beach je odmah pored. Ovako od spolja lepo i čisto deluje hotel, imaju bazen i lep restoran. Ono što mogu da vam kažem da je lokacija odlična i plaža ispred prelepa  peskovita, široka, mesta koliko hoćete. Možete i na ležajlke dovoljno je samo da poručite piće. Voda bistra, čista ma pravi mali raj :srce::rolleyes:Nećete se pokajati Vrahos je predivan. Dve godine smo letovali tamo, a mislim da ćemo i ove godine po treći put :rolleyes:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, ove godine ozbiljno razmatramo Vrahos za letovanje.

Molim za preporuke za smestaj.

Nas je cetvoro, deca imaju 5 i 8 god.

Trazimo smestaj sa direktnim pogledom na more, ali da je samo put izmedju smestaja i plaze.

Pod "pogledom na more" ne racunam nesto sto je "u brdu" 100m od mora, pa se "vidi more".

 

Dvosobni apartman ili neki studio bi bio dobar (bez ili sa doruckom).

 

Obavezno je da smestaj NIJE u prizemlju.

Obavezno je da na terasi ima tendu (posto je popodne s te strane verovatno pakao :-)).

 

Molim kod preporuka da mozda napisete i neki kontakt ako imate.

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Apartmani Janis,  duplex - aranžman Eurotursa. Mislim da ispunjava sve uslove koje ste postavili.

Dva puta smo bili tamo sa unucima koji su tada bili upravo u tim godinama kao vaša deca. Mislim da ima neki moj raniji post, pa da ne šumim na forumu. Uostalom, možemo nastaviti pp :-)

Izmenjeno (Tibor021)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aktuelizuje se tema vidim... Pa, ako neko ima štogod da kaže za vilu PAPA ELEFTERIA bilo bi vrlo poželjno i lepo... ?

Hvala unapred

Aktuelizuje se tema vidim... Pa, ako neko ima štogod da kaže za vilu PAPA ELEFTERIA bilo bi vrlo poželjno i lepo... ?

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima

Nalazimo se u Vrahosu, Evo ga treci dan. Za sve one koji su se do sad interesovali za Papa Elefteria mogu da ponudim neke osnovne informacije. Sam polozaj vile je super nalazi se odmah iza Nireus room I coco Bara. Malo je uvucena iz tog prvog Reda I to mi se svidja. Mi smo u apartmanu u prizemlju 3+1. Za nivac koji je placen apartman je super sve je onako strsijeg datuma ali krevetu su sjajni, reso I friz lepo rade, kupatilo je duplo vece od vecine u Grckoj u kojima sam bila. Higijena bi mogla biti bolja. Sto se tice samog mesta vreme je lepo... Suncano I voda je hladnjikavo iz jutra pri prvom ulasku posle je skroz dobra. Nema guzve ipak je jos vansezona ali nama to i odgovara. Cene su tu manje vise kao I u svim drugim delovima Grcke po nesto je skroz ok nesto malo skuplje.  

Preporuka za Vilu... Kazem ima nekih stvari koje bi mogle biti bolje ali za toliko novca ona je odlicna. ?

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaža u Vrahosu. Predivan pesak u i izvan vode, blagi talasi....Ugrabismo prvo slobodno parking mesto (poprilicno je problem za parkiranje, bar u ovoj ulici do plaže), spustismo se među prve lezaljke u kojima je bilo mesta.

Bar Magda, iznenadjenje- ležalke besplatne uz poručeno piće. Cene vise nego korektne. Kafe od 2-3,5e, mala flasica vode 0.5e, sokovi od 2.9-4,5... Razmak izmedju lezaljki za pohvalu. Wi-fi radi korektno. 

Ostalo je samo da uživamo...?

20220731_155400.jpg

20220731_155407.jpg

20220731_155420.jpg

20220731_155420.jpg

Izmenjeno (dusanajr)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Talasi su postali učestaliji i snažniji. Po rečima spasioca, nije svakodnevna pojava. Svakako za oprez. Deca su uglavnom poizlazila iz vode zbog siline i visine samih talasa.

20220731_173404.jpg.f84f578edbb5827e5e3320220731_173447.jpg.929c934005cb23bbe81a20220731_173502.jpg.04ca070e485c0d79755b20220731_173458.jpg.10a9ca7e9e930033350320220731_173446.jpg.9b1b6c850cef3a1ce5c4

 

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka