Bubica

Vrahos

1795 poruka u ovoj temi

 

Najnoviji utisci o vili Philoxenia, halo tours ?

za desetak dana najnoviji utisci od mene ako nije kasno :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ja se vratih iz Vrahosa i autobusi nisu proradili...radi kombi koji vozi od crkvice ali dok dođete do nje izgubite svaku volju da negde idete. (nekih 4 km do crkvice ) Cena je 1,5 evra.  Izleti su do Krfa, Lefkade i obilazak 7 ostrva ...kasnije će se proširiti....

IMG-3ca88c6f083add62f7d147ce749c3223-V.jpg

 

Pozdrav! Da li ce poceti da rade autobusi? Videla sam da su funkcionisali prosle godine. 

Da li znate koliko je ta crkvica udaljena od apartmana Vrahos Holiday?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Prošle godine su počeli 29.06.

http://www.ktelprevezas.gr/?module=default&pages_id=41&lang=en

Ovde je red vožnje od prošle godine, tj. nisu ga ažurirali od prošle godine.

Hvala mnogo na odgovoru. Znam da su krenuli prosle godine, ali me je zbunio prethodni post o kombiju koji vozi od crkve (a predaleko je).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ide neko u Vrahos početkom jula? Mi smo tamo od 07. jula, taman za izbore u Grčkoj. :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neko krajem jula? ?Mi smo tada u VRAHOSU, vila Vrahos Holiday.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nazdravlje, dok se neskontaju Grci oko tog autobuskog prevoza i reda vožnje mi ćemo se do tada vratiti iz Vrahosa... ako ih uvedu početkom jula a tako će nešto i biti mi necemo već biti tamo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Javljam se iz vile Barbagianis, apartman broj 5. Vila je renovirana.  i sve u njoj je novo. Nalazi se na samoj obali, minut hoda do prvog marketa. Dobijate peškire svako po jedan mali i jedan veliki. Imate tečnost za suđe, sunđer i tečni sapun za ruke. Mlada gazdarica Marija zna engleski i veoma je prijatna. Petkom je pijaca kod crkvice a autobus za Pargu počeće da radi od 1. juna.  lezaljke se koiste uz piće. Ima talasa ali je sunčano i moze da se kupa.

Internet je kao i svuda u Grčkoj, nekad dobar a nekad ne. 

 

Ako vas nešto interesuje pitajte a ja ću se povremeno javljati sa novim informacijaama.

Pozdrav, 16.6. Dolazimo u istu vilu. Možete li reći kakva je plaža ispred? I da li ste koristili prevoz agencije, ako jeste, da li ste zadovoljni? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Nazdravlje, dok se neskontaju Grci oko tog autobuskog prevoza i reda vožnje mi ćemo se do tada vratiti iz Vrahosa... ako ih uvedu početkom jula a tako će nešto i biti mi necemo već biti tamo...

Njima puna sezona počinje 1. jula, tako da se može očekivati da neke usluge i neki lokali neće raditi (na primer, mini-pijaca na kraju, neka od pekara, frozen yogurt....)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ide li neko pocetkom Avgusta sa halo tursom? Vila Philoxenia.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Земо, да ли треба да понесемо перјане јакне?

 

 

Po ovome (hvala još jednom giga545) more se greje skoro do najviše zabeležene junske temperature u Vrahosu (najviša zabeležena u junu je, navodno, 25 stepeni, a danas je 24). Po živoj slici sa lokacije deluje sasvim OK.  Istina nama ne bi bilo prvi put (uglavnom idemo u junu i/ili septembru) da nam je na početku puta uključeno grejanje, a na kraju - klima :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav, 16.6. Dolazimo u istu vilu. Možete li reći kakva je plaža ispred? I da li ste koristili prevoz agencije, ako jeste, da li ste zadovoljni? 

Mi smo koristili autobus Aqua travela i zadovoljni smo... stajali su na dosta mesta , autobus je bio udoban , vodič Violeta izuzetno prijatna ( moj muž je operisao kancer pre 2 meseca i zamolila sam je za bolja sedišta što nas je odmah smestila na ona prva dva na spratu koja su dosta šira u odnosu na ostala)

Plaža ispred vile je dobra ali nema velik plićak.

 

 

 

Izmenjeno (vecic)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cekamo nastavak...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka