ljubce

Tajne pustih ostrva-Novogodisnja avantura-Filipini, Kina, Makao i Hong Kong

101 poruka u ovoj temi

Zasto ste stali sa ovom temom? Cekam... :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Auuuu :smajl: bravo Moki care drugare :) nisam znao za ovu fotku, ko zna sta sve ima kod tebe u galeriji, menjacemo se "slicica" ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Konacno jedna slika koja moze docarati delic onoga sto sam napisao na ovoj temi (komentar br #55 na ovoj temi).

Ako neki administrator ume ili moze da ubaci u taj komentar bilo bi jos bolje .

svici-u-vodi.jpg

Bravo, slika je KAO NACRTANA! Ovo treba doziveti!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slika nije moja, ali smo to svi doziveli uzivo i verujte mi mnogo je lepse.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mogu samo da zamislim kako je bilo uzivo. Trebala sam i ja da idem sa vama, ali su me nadglasali ukucani... :'( :dosada:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ha ha ha :D

ja sam onda nadrljo kad moja malecka malo poraste pa dobije pravo glasa bicu u manjini onda sigurno :) ostaje jos samo Mocart od forumasa sa teme da nastavi "neutabanim stazama " :)

A mi cemo ove nase "glasace" da vodimo u Grcku he he he

Izmenjeno (ljubce)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moja mala jos nije bila ni jednom u Grcku, povedi i nas

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo..

Idem poslovno u Hong Kong krajem januara.. Kada sam vec u JI Aziji, razmisljam se da uzmem jos desetak dana odmora i otputujem i vidim jos koju zemlju..

Razmisljam se izmedju:

1. Vietnama

2. Tajland, Kambodza (mozda Laos)

3. Mozda odlazak na Sever do Pekinga (usput Sangaj)

4. Tokio

Problem je sto sredstva nisu neogranicena i sto bih morao da se posle tih desetak dana vratim u Hong Kong..

Je l' ima neko neku ideju, predlog?? cheesy.gif

Pozdrav svima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav Nikola dobrodosao na forum :)

ajde da uzmemo 100 eura kao neku povoljnu dostupnu cenu za povratni let od Hong Konga.

Moj predlog ti je ili Filipini, ili Borneo

Posto ti je u Hong Kongu tada prolecno vreme red je da pobegnes malo u "leto"-FILIPINI letis za Boracay preko Manile i jedno 7 dana uzivas na prelepim plazama, lezaljka, beo pesak i bezgranicni relax, a 3 dana odes Bananue i Batad, sjajna priroda, trek, pirincana polja, ifugao plemena... Ono sto je jos bitno je da vizu bez problema vadis u Beogradu (50 dolara)

Druga opcija letis za Borneo, takodje imas i plaze, i ronjenje, ostrva... tu su i orangutani, jungle, viseci mostovi... Takodje vizu vadis u Beogradu (5 eura)

Peking je malo skuplja opcija letovi bi te izasli duplo skuplje nego u pomenutim varijantama, Tajland isto nije losa opcija, mada je i Vijetnam super hmmm...

Reci kako bi voleo da provedes tih deset dana, da li u nekoj akciji, ili da se odmoris ko covek, pa da nadjemo neko resenje :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na odgovoru :)

Pa iskreno, pre bih voleo da vidim sto vise.. Mada i par dana kupanja po plazama sa slika nije na odmet :))

Stvarno me sve privlaci da vidim, s tim sto malo razmisljam o bezbednosnoj situaciji, jer putujem sam..

Jedva cekam hahah

Toliko je opcija..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me sve vezano za Filipine ,rado bih posetio Boracay pre svega .ali i druga mesta .pozdrav .Dragan sa dorćola !!!

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905030
    Ukupno poruka