ljubce

Tajne pustih ostrva-Novogodisnja avantura-Filipini, Kina, Makao i Hong Kong

101 poruka u ovoj temi

naslov treda je

Tajne pustih ostrva-Novogodisnja avantura-Filipini, Kina, Makao i Hong Kong

Dobro ste nasli. Filipini, sa 100 miliona ljudi (Srbija je, 7.2 miliona) nekome mozda izgleda kao "pusto ostrvo".

Kina, najmnogoljudnija zemlja na planeti.

Makao i Hong Kong najnaseljenija mesta na planeti.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

srecan put!

Drugari srecna nova putnicka godina :)

drustvo je krenulo, trenutno smo na aerodromu u Dohi cekamo konekciju za Peking.

Seagul hvala puno:)

Izmenjeno (ljubce)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Srećna i tebi ljubce nova godina, kao i svim tvojim filipinskim saputnicima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Avanturisti, zelim vam svu srecu u Novoj 2014.! Nadam se da ste se proveli lepo (do sada), a zelim vam da sve protekne u najboljem redu (do kraja puta) i da nam se vratite puni novih prica i utisaka! Mah-mah svima! :srce: :)

Izmenjeno (pefkari)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

jos koji dan i evo nama nasih avanturista! bice slika, dozivljaja...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Trebalo bi da su se vratili, isproslavljali, :) , sada cekamo izvestaj! Javite se! :) :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovo je bilo jedno od mojih najboljih putovanja.

Ljubce je kralj Filipina.

Mnogo je bilo prelepih avantura i slika , ali se nadam da ce to opisati neko malo recitiji .

Jesu Filipini jedna od najmnogoljudnijih zemalja ali toliko pustih i prelepih ostrva ima tako da naslov dobro oslikava ovo putovanje.

A na jednom sam i sam bio na ovom putovanju i prespavao kao jedino ljudsko bice na tom ostrvu.

Mozda medju vama ima dosta koji su imali takav dozivljaj ali se ja iskreno ponosim jednom takvom avanturom.

svici-u-vodi.jpg

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ni tvom opisu nista ne fali, ali mozes da postavis koju fotku, pre nego sto se Ljubce raspise! :)

Zanimljivo mi je da slusam "price o Robinzonu", ali ne bih mogla da provedem dan (i noc) sasvim sama na pustom ostrvu...opisi nam to "iskustvo pustinjaka"! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovo ti odlicno ide! :) Jos kad bi imao neku fotku...! ;) Mada, ja mogu da zamislim scenu i bez toga...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

sve fotke su kod Ljupceta

nastavak sledi

noc na pustom ostrvu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

bravo , hocemo nastavak!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postaje sve zanimljivije! ;)

Salu na stranu, ne znam zasto si sebe proglasio nekim ko ne ume da opisuje putovanje! Ovo je vise nego interesantno! :) (osim onog dela kada ti se prividjaju zivi stvorovi, a i pohode te cudne zivotinjke!) ...kada mi je Ljubce pricao o planu putovanja, osim dela "hrana", uplasio mie je i ovaj deo: prezivljavanje u tim uslovima i "avantura usamljene noci"...uzbudljivo je citati sta je neko drugi doziveo, ali ne bih mogla i sama to da izvedem...suvise je strahova!

Izmenjeno (pefkari)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovo sto sam ja doziveo je sopstvena odluka i rezultat prihvacene opklade sto se ni najmanje ne kajem, a ostali putnici nisu imali potrebe da se suocavaju sa ovakvim izazovima osim ako nisu sami to hteli.

Tako da nemas cega da se plasis ovakvih putovanja pogotovo kada je tu Ljupce ne sme niceg da fali a najmanje lepote , zanimljivosti, smeha i nezaboravnog druzenja.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887850
    Ukupno poruka