ljubce

Tajne pustih ostrva-Novogodisnja avantura-Filipini, Kina, Makao i Hong Kong

101 poruka u ovoj temi

Hvala Pef :hvala:

ma naravno da i ovde mozemo da pricamo i delimo informacije vezano za put :)

Izmenjeno (ljubce)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Srecan rodjendan i od mene,puno lepih destinacija,a za nas ostale jos puno lepih prica i slika,bice nam zadovoljstvo da putujemo,makar i na ovaj nacin

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

svaka cas na avanturama i prelepim slikama :D ...

ja cu morati da sacekam da mi deca porastu kako bi se ponovo bacio u avanturisticka putovanja :D ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Buduci da nisam (jos) uspela da otvorim fajl, :) , hajde, u kratkim crtama, da cujem koji je itinerer! ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo napred Ljupce ! Zivi zivot najbolje sto mozes,samo uspomene ostaju! Tako da putuj dok mozes i sto dalje :)

Ja 5 januara idem za Meksiko,Belize i Gvatemala :D na nove avanture sunca%20se.gif ali mozda dogodine ti se pridruzim na neku avanturu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A da idemo mi s tobom sledece godine. Ni tvoje avanture nisu "za bacanje" :hahaha:

Kakva bi to bila ekipa Ljubce-Tonci .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno drugari :)

Evo da se javim sa novostima, trenutno je ostalo samo jedno mesto i to za neku pustolovku.

Trenutno nas je 13, jedna devojka iz Beograda je neuparena sto se tice smestaja u dvokrevetnim sobama.

Tako da vremena je malo, posto je vec decembar moguce je da se prikljuci neko i preko udruzenja, ali naravno da ostaje mogucnost i za neku forumasicu, mozda bas za Pef :rolleyes:

Izmenjeno (ljubce)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nazalost, ovog puta necu moci da vam se pridruzim, a rado bih! :'( Vracam se tek oko Bozica, a vi cete tada uveliko uzivati na Filipinima! :cmok: Plan puta mi se bas dopada, zaista deluje "savladivo" i bila sam bas uzbudjena kada sam ga citala! Uzivajte i za mene, sta da se radi!

Izmenjeno (pefkari)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo mene sa foruma se rado prijavljujem da vam se pridruzim na ovom putovanju (iako nisam forumasica), ako me primate , ako ne ja cu ipak krenuti za vama jer posle ovakvih slika i utisaka kako odoleti. I ako me primite obecaj mi Ljubce da ces i mene voditi sa sobom da ispitamo ta druga neistrazena i nova ostrvca (to me nekako najvise privlaci).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drago mi je da sam upoznala jos neke ljude avanturistickog duha sa ove teme, i iz Ljubcetovog drustva! Ljude velikog i hrabrog srca! :srce:

Dobri ljudi, svako dobro na buducem putovanju! Boze zdravlje, mozda uspemo da se uklopimo za neko sledece putovanje! :) :srce:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U avanturu vrelih Filipina krece i moj saputnik iz raznih avantura po bespucima Afrike i Azije, moja desna ruka i veliki prijatelj... Mocart :dance:

O ovoj pustolovini sa Ljubcetom i Mocartom cemo pisati i pricati- o` yea :yesss:

Inace grupa se i ovoga puta iz tog razloga popela na iznad max 14.

Internacionalno drustvo od 15 clanova ceka 1 januar i polazak u daleke tropske krajeve.

Pef hvala ti puno na tako lepim recima, ovoga puta ti oprastamo odsustvo, ali sledeceg puta tvoje mesto u timu je obavezno :D

Drugari javicu se ponekom porukom i sa samog terena cisto da vas pozdravim i da kazem kako napredujemo :volim:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

tako zalim...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sjajna tura! zao mi je sto sam kasno saznala, inace bih se sigurno prikljucila ...

Srecan put i divan provod!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

srecan put!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pef, sto se tice hrane u Pekingu uvek mozemo ici na Pekinsku patku i jesti ko ljudi...

Kakva bre patka, nema tu pacetine, nema mesa, samo koza.

Vidite ovde, licno iskustvo i slike: Pekinska patka

Izmenjeno (Genki_des)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka