ZekaZmaj

Halkidiki (Kasandra, Sitonija, Atos) polupansion

447 poruka u ovoj temi

Odličan izbor...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam stekla utisak, ne znam da li gresim, da cene najvise dizu u severnoj Grckoj i da tu prednjaci Halkidiki. Malo malo pa cujem da je neko platio 80 ili 85e za apartman na Halkidikiju. To, ne da je mnogo nego je bezobrazno skupo. Gledala neki dan Booking, Nikiti za jul sledece godine nema iapod 7500 din dnevno. Dok npr za 50e mozes da biras smestaj u Retimnu na Kritu. I to ne bilo kakav, vec smestaj sa ocenom preko 9. 

generalno je smestaj na Kritu jeftiniji i daleko kvalitetniji od onog na Halkidikiju, a razlog tome je dostupnost Halkidikija sirokom istocnom i jugoistocnom trzistu koje dolazi automobilom i autobusom u 90 % slucajeva. Mi, S.Makedonci, Madjari, Rumuni, Bugari, Ukrajinci cinimo trziste od oko 70 miliona stanovnika sto nije nimalo zanemarljivo.. Onda tu dolazi vikend turizam za Grke pa plus i iz ostalih zemalja sto dolaze tako da je Hlkdk skuplji od ostalih regija i ubedljivo je najveca guzva na istom.. i ja sam se iznenadio kad sam video da je na Kritu bukvalno sve jeftinije nego na Halkidikiju..

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Philoxenia 4* Psakoudia (ex Philoxenia Bungalows), 20,06,-30,06, 2+2 PP, double bank bed, deca su 10 i 8 godina i idu gratis, sopstveni prevoz, 805e, Uplaćeno krajem oktobra. Razmišljali smo i o Koviou Holiday Village, on je bio povoljniji, mislim za oko 100e, ali zbog saveta iskusnijih članova foruma i činjenice da je hotel pre prošle sezone kompletno renoviran i dobio još jednu zvezdicu, a i solidnih ocena na net-u, odlučili smo se za taj hotel. Videćemo, izveštaj sledi po povratku...

Jel bio izveštaj, nisam ispratio? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio... Ali u buducnosti :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio... Ali u buducnosti :D

cisto me zanima jel u buducosti jos idemo kroz grdelicu ?

:D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da...i.... onako sa visine, vozeci moj leteci auto proizveden u Srbiji, bas sam se cudio ko je ono uopste i pravio

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dragi forumasi, 

nisam dugo bila na forumu, jer dugo nismo isli na more. Nismo nikada bili u Grckoj, pa gledamo gde ici, koji hotel. 

Idemo suprug, sin od dve ipo godina i ja. Zelimo all inclusive, hotel, da je sve cisto, da je bogat izbor hrane, da nije prevelika guzva u hotelu. Da je osoblje ljubazno. Da nam je blizu neki gradic da mozemo da skoknemo.

i jedna bitna zelja, zelimo apartman da ima dve odvojene spavace sobe. Ne znam kako se to zove, pa ako zna neko neka javi :)

Sta mislite o hotelu Cronwell Platamon Resort 5*?

svako misljenje, iskustvo je dobro doslo

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

probajte na toj temi, posto to nije Halkidiki vec Olimpska regija

Cronwell na Halkidikiju je u Psakudiji.....licno mislim da se ne isplati na Halkidikiju AI....toliko je u okolini boljih plaza nego sto su hotelske, da jednostavno nema smisla....mozda samo Sani beach, a i oni imaju samo FB za 500e dnevno po osobi za suite sa dve spavace sobe .....zato je na Halkidikiju i mala ponuda AI hotela, jer turisti uglvnom odlaze na druge plaze

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Isla je clanica teax u taj hotel, procitaj na temi Platamon.

Ako želite dve odvojene sobe to ce u hotelu dosta da vas kosta u all varijanti. Inace par boljih hotela u Kalitei na Halkidikiju ima to sto želite. Iskreno, ne znam sta ce vam dve sobe sa tako malim detetom. Svaki hotel ima za tu varijantu povoljnost placanja, a mnogi imaju i deciji krevet,

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja bih za te novce uzeo apartman i poveo dadilju/kuvaricu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Dragi forumasi, 

nisam dugo bila na forumu, jer dugo nismo isli na more. Nismo nikada bili u Grckoj, pa gledamo gde ici, koji hotel. 

Idemo suprug, sin od dve ipo godina i ja. Zelimo all inclusive, hotel, da je sve cisto, da je bogat izbor hrane, da nije prevelika guzva u hotelu. Da je osoblje ljubazno. Da nam je blizu neki gradic da mozemo da skoknemo.

i jedna bitna zelja, zelimo apartman da ima dve odvojene spavace sobe. Ne znam kako se to zove, pa ako zna neko neka javi :)

Bili smo dve godine u ovom hotelu. Odličan hotel ali je tada bio za smešne pare u odnosu na sad pogotovo ako mislite biti u zasebnim sobama. 

Preporucujem vam Potidea Palace. Imali smo zasebne sobe i hotel je pravi porodični,hrana izvrsna,nema prevelike gužve. 

Ili neki hotel na Atosu. Mi smo bili u Alexandros palace

U Grčkoj ima dobrih hotela ali se uplacuju zimi kada agencije i hoteli daju popust. Sve sto sada uplatite biće vam bas puno ( mislim na sever Grcke,te hotele Rusi pune) bolje onda da idete na neko ostrvo avionom.

E da,i ti hoteli u Kalitei su dobri,plaža je odlična 

Izmenjeno (teax)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dragi forumasi,

Najbolja i ujedno najskuplja varijanta Vam je Sani kompleks, prelepa plaza, savrsena usluga i perfektan okolis.

Jos jedna dobra opcija je Pomegranate u Nea Potidei kao i Ikos Oceania u Nea Mudanji,

Ovo su Vam bas dobri hoteli bez kompromisa u kvalitetu, ali imaju svoju cenu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25775
    Ukupno tema
    857246
    Ukupno poruka