ZekaZmaj

Halkidiki (Kasandra, Sitonija, Atos) polupansion

460 poruka u ovoj temi

Bio... Ali u buducnosti :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio... Ali u buducnosti :D

cisto me zanima jel u buducosti jos idemo kroz grdelicu ?

:D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da...i.... onako sa visine, vozeci moj leteci auto proizveden u Srbiji, bas sam se cudio ko je ono uopste i pravio

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dragi forumasi, 

nisam dugo bila na forumu, jer dugo nismo isli na more. Nismo nikada bili u Grckoj, pa gledamo gde ici, koji hotel. 

Idemo suprug, sin od dve ipo godina i ja. Zelimo all inclusive, hotel, da je sve cisto, da je bogat izbor hrane, da nije prevelika guzva u hotelu. Da je osoblje ljubazno. Da nam je blizu neki gradic da mozemo da skoknemo.

i jedna bitna zelja, zelimo apartman da ima dve odvojene spavace sobe. Ne znam kako se to zove, pa ako zna neko neka javi :)

Sta mislite o hotelu Cronwell Platamon Resort 5*?

svako misljenje, iskustvo je dobro doslo

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

probajte na toj temi, posto to nije Halkidiki vec Olimpska regija

Cronwell na Halkidikiju je u Psakudiji.....licno mislim da se ne isplati na Halkidikiju AI....toliko je u okolini boljih plaza nego sto su hotelske, da jednostavno nema smisla....mozda samo Sani beach, a i oni imaju samo FB za 500e dnevno po osobi za suite sa dve spavace sobe .....zato je na Halkidikiju i mala ponuda AI hotela, jer turisti uglvnom odlaze na druge plaze

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Isla je clanica teax u taj hotel, procitaj na temi Platamon.

Ako želite dve odvojene sobe to ce u hotelu dosta da vas kosta u all varijanti. Inace par boljih hotela u Kalitei na Halkidikiju ima to sto želite. Iskreno, ne znam sta ce vam dve sobe sa tako malim detetom. Svaki hotel ima za tu varijantu povoljnost placanja, a mnogi imaju i deciji krevet,

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja bih za te novce uzeo apartman i poveo dadilju/kuvaricu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dragi forumasi, 

nisam dugo bila na forumu, jer dugo nismo isli na more. Nismo nikada bili u Grckoj, pa gledamo gde ici, koji hotel. 

Idemo suprug, sin od dve ipo godina i ja. Zelimo all inclusive, hotel, da je sve cisto, da je bogat izbor hrane, da nije prevelika guzva u hotelu. Da je osoblje ljubazno. Da nam je blizu neki gradic da mozemo da skoknemo.

i jedna bitna zelja, zelimo apartman da ima dve odvojene spavace sobe. Ne znam kako se to zove, pa ako zna neko neka javi :)

Bili smo dve godine u ovom hotelu. Odličan hotel ali je tada bio za smešne pare u odnosu na sad pogotovo ako mislite biti u zasebnim sobama. 

Preporucujem vam Potidea Palace. Imali smo zasebne sobe i hotel je pravi porodični,hrana izvrsna,nema prevelike gužve. 

Ili neki hotel na Atosu. Mi smo bili u Alexandros palace

U Grčkoj ima dobrih hotela ali se uplacuju zimi kada agencije i hoteli daju popust. Sve sto sada uplatite biće vam bas puno ( mislim na sever Grcke,te hotele Rusi pune) bolje onda da idete na neko ostrvo avionom.

E da,i ti hoteli u Kalitei su dobri,plaža je odlična 

Izmenjeno (teax)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dragi forumasi,

Najbolja i ujedno najskuplja varijanta Vam je Sani kompleks, prelepa plaza, savrsena usluga i perfektan okolis.

Jos jedna dobra opcija je Pomegranate u Nea Potidei kao i Ikos Oceania u Nea Mudanji,

Ovo su Vam bas dobri hoteli bez kompromisa u kvalitetu, ali imaju svoju cenu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nas dvoje smo uplatili Ultra All Inclusive u Bomo Kriopigi Beach 4* hotelu u Kriopigiju . Krajem novembra smo dobili ukupnu cenu za 10 noći od 04.07 -857 e. Još uvek važi solidan popust za ovaj hotel ako nekog zanima.                                                                         Nečije iskustvo?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Super je to cena, ali mislim da ima vise od 1 km do najblize plaze

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da znam, ali hotel ima neki svoj besplatan mini bus do plaže i nazad na svakih sat vremena. Mi idemo busom tako da nam je ta varijanta super a planiramo da iznajmimo skuter ako nađemo neki rent a bike ;)) na par dana, da obiđemo okolinu.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da znam, ali hotel ima neki svoj besplatan mini bus do plaže i nazad na svakih sat vremena. Mi idemo busom tako da nam je ta varijanta super a planiramo da iznajmimo skuter ako nađemo neki rent a bike ;)) na par dana, da obiđemo okolinu.

u jednoj makedonskom agenciju ponuda je oko 650e 2 odrasle i dve deca gratis, termin mislim da je bio 15.06

hotel izgleda izuzetno i ko ce ide sa docom iskoristice puno toga

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cula sam za taj vozic. I meni je delovao interesantno prvenstveno zbog cene, ali me je odbila ta udaljenost od mora. Znacilo bi mi da podelite utiske po povratku sa letovanja.

@123456789deset koja je to agencija? Ako ne mozete ovde da pisete, posaljite mi u privatnoj poruci. Mozda imaju jos neku zanimljivu ponudu. I kako se vrse uplate preko njih? Koliko je to sigurno?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cula sam za taj vozic. I meni je delovao interesantno prvenstveno zbog cene, ali me je odbila ta udaljenost od mora. Znacilo bi mi da podelite utiske po povratku sa letovanja.

Hoću naravno :)

Za vozić sam negde pročitala da ne vozi više ali da hotel ima svoj mini bus. Videćemo :neznam:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26175
    Ukupno tema
    872823
    Ukupno poruka