ZekaZmaj

Halkidiki (Kasandra, Sitonija, Atos) polupansion

447 poruka u ovoj temi

Da li neko moze da mi kaze sta je bolji izbor,Athos palace ili Alexander the great? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prve cene za 2018.

Porto Matina Metamorfozis. U sezoni oko 100€ za 2 odraslih i dvoje dece PP

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Steta sto se malo pise na ovoj temi..

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Rezervisala sam GoldenBeach Metamorfozis za period 09.06.-19.06.2018. po ceni 618e. F.minut. all inclusiv light. dve odrasle i dvoje dece. 

Hvala jos jednom divnim ljudima sa ovog foruma zbog kojih sam se odlucila za ovaj hotel. A kako nema nikakav opis posle 20.06.2018. postavicu opis i sugestije za i protiv. Da moze jos neko da se odluci za isti hotel. 

Ali kako vidim cene za leto 2018 su otisle u nebo u odnosu na cene za 2017,

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To je bas povoljno. I prosle godine su cene bile previsoke za ono sto se nudi. Npr.samo smestaj za te pare na Sitiniji,tako da je ovo super cena. :klap:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

dvoumili smo se izmedju Hotela Jenny Siviri i Golden Beach MM. prevagnuo je ALL ako je neko zainteresovan mogu da prosledim ponudu koju sam dobila za Jenny u PP.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da li mi iz Srbije mozemo rezervisati preko ove rumunske agencije, nekako mi cene deluju puno nize nego preko nasih agencija ??? ako neko ima iskustva neka napise, hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na koju agenciju mislis?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Rezervisali za ovo leto Metamorfozis, Porto Matinu, polupansion. U direktnom kontaktu sa Mpimpis hotelima (Olympic Bibis i Porto Matina) dobili ponudu i uz uplatu od 30% rezervisali danas. Uz early booking popust 783 evra od 7. do 17. jula (mislim da smo dobili popust i za lojalne klijente, jer smo treći put kod njih).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja idem u Bibis kraj jula, čim ideš treći put mora da je sve korektno...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

u Olimpic Bibisu sam bila porodično dva puta, možda sam i pisala, ne sećam se. Hrana je domaća ali su glavno jelo za večeru oni sipali, ne prave pitanje da tražiš ponovo ali nije samoposluživanje kao u Philoxeniji, recimo. Meni lično ukusnije nego u Phil, doručak bolji, domaći, uvek bude nešto što su ispekli to jutro, pitice, proje, kolač. Hotel je bio jako čist, bazen isto, moglo se ručati u njihovom restoranu uz neki popust. Čišćenje je bilo  svakodnevno, mislim da su posteljina i peškiri menjani na tri dana. Sve u svemu korektno. U Porto Matini prijatelji bili  prošle godini (a bili su pre toga sa nama u Olimpicu), kažu hrana ista, sve korektno. Ja sam se baš posvetila proučavanju polupansiona i agencijski i samostalno i ovo mi je bila best buy ponuda, ne računam hotele sa vrlo lošim opisima na tripadvisoru.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na opisu. Najbolji hotel do sada sa hranom u kojem sam bio je Teoksenija, tamo je hrana vrh ali i hotel ima 4*. Meni je bitno da je uredno i da je hrana korektna...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prazna tema. Veoma cudno, s obzirom da se najveci popusti za rani buking zavrsavaju do 15.01.

Dosta hotela je to zavrsilo i ranije. Npr Assa Bomo (ili kako god) je nejvece popuste zavrsio 30.11.

Bice i kasnije popusta, ali oni ce biti od 5 do 7%.

Primecuje se ozbiljna tendencija rasta cena. Kao sto su ljudi vec ovde i primetili i komentarisali.

Ja sam izvukao (bukvalno) 12 dana, ponovo u Petrino suites hotelu. I to sam morao da pomerim za 6 dana ranije od planiranog. Dobio sam pristojnu cenu kao stari gost, cini mi se dosta nevoljno. Za kuma i njegovu porodicu nije bilo mesta. Nema ih ni preko nasih agencija po vecoj ceni. Proveravao i na bukingu. Hotel je pun.

Ubuduce ce biti veliki problem rezervisati hotel po pristojnoj ceni. Vidim da se zale i ljudi koji idu u apartmane. Oni bolji su sve skuplji. Ocigledno ce za goste iz Srbije, slabije pletezno sposobne u odnosu na druge turiste, ostajati samo slabiji smestaji.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sve je poskupelo. Ali baš sve. Šta će biti sledeće godine, ako je ove sve dosta poskupelo, Grci više nisu normalni sa cenama. Ali i mi sami to doprinosimo sa ranim uplatama i brzom rasprodajom. Sve oni to prate...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zadnjih godina je Grcka sve skuplja.Svake godine po malo dignu cene i to ce se sigurno nastaviti i narednih godina.Ne doprinose tome Srbi,oni na nas i ne gledaju nesto bas preterano a ljubazni su sa svim turistima podjednako.Cene podizu zbog masovnog dolaska Nemaca i Austrijanaca u njihovu zemlju u poslednje 2 godine.Nemci i Austrijanci izbegavaju ostale destinacije zbog terorizma zadnjih godina pa navalili svi u Grcku na letovanje,a Grci to videli pa zasto ne bi podigli cene svuda kada znaju kakav je Standard u njihovim drzavama i kolike su njihove prosecne plate.Za Nemce i Austrijance Grcka je jos uvek jevtina zemlja pa ce cene i dalje da rastu sve vise. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25779
    Ukupno tema
    857517
    Ukupno poruka