ZekaZmaj

Halkidiki (Kasandra, Sitonija, Atos) polupansion

447 poruka u ovoj temi

Porto Carras je do pre godinu, dve imao ozbiljan problem (ne znam da li su ga resili). Pustali su posetioce sa strane da za 3€ po osobi koriste, bazen i plazu hotela.

E sad, ovi se nisu na tome zaustavljali nego su koristili i restoran, barove i ostale sadrzaje hotela koje je neko posteno platio.

Kada su uvideli problem, pocelu su da im traze broj sobe, ali bahati ljudi bi lupili random broj sobe i nikom nista. Tek ponekoga bi priveravali i izbacivali.

Toliki broj ljudi u hotelu se odrazio na cistocu, pre svega bazena, pa onda i mokrih cvorova, plaze itd...

Ovo nine urbani mit, jer poznajem ljude koji su tako upadali i gostili se. Kada sam ih pitao kako mogu da koriste nesto sto nisu platili i da li bi ih bilo blam da ih sa sve decim navataju za stolom kako jedu tudje obroke, samo su me cudno gledali i odgovorili da svi to rade. Nisam dalje diskutovao na tu temu sa njima. Mislim da nema svrhe.

Nadam se da je taj problem resen i da ce ljudi koji su platilu hotel moci u njemu i njegovim sadrzajima i uslugama i da uzivaju.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svratio moj brat prosle godine. 10 evra po coveku ulaz i to samo na kohy plazu ili kako se vec zove. Tamo gde se jede i pije nije ni mogao da udje....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odlično. Valjda je menadžment hotela shvatio da dodatni prihod od 3e, nije vredan gubitka gostiju koji plaćaju hotel.

Svima koji su uplatili želim ugodan boravak i uživanje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sta preporucujete od hotela na Sitoniji i Atosu sa bebom od godine ipo u septembru? Blizina plaze je presudna,higijena takodje

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@*biberce*

Jesi gledao/la Lagimandra beach hotel. Na jako lepoj je plazi, ima prirodan hlad. Hotel je za grcke uslove vrlo pristijan.

Problem moze da bude cena jer ste propustili rani buking. Sad bi cena za vas dvoje i bebu bila oko 1300€ za deset dana karajem avgusta i pocetkom septembra

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gledala sam njega ali mi je to malo skupo, ne mogu preko 1000e da izdvojim...e sad...hotel bi nam odgovarao jer ne moramo da brinemo za hranu a opet ne znam da li bi se snasli apartmanski sto se tice sptemanja hrane sa bebom, mozda je i bolja opcija ali smo uvek letovali po hotelima i mislim da ispadne na kraju i jeftinije od app. Blizina plaze nam je bas od presudnog znacaja

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima hotel-apartmani na Tristinika plazi, citao sam o njemu ovde na forumu. Ljudi ga hvale a ima i kuhinju. Jedino nema nikakvih prodavnica u blizini, za sve se mora u Toroni. Hotel se zove Despotiko. Potrazite na forumu komentare o njemu.

https://www.hoteldespotiko.gr

https://www.google.rs/maps/place/Despotiko+Apt.+Hotel+%26+Suites+Ξενοδοχείο,+Tristinika+Beach,+Sithonia+630+72/@39.997603,23.880375,11z/data=!4m2!3m1!1s0x14a61deb7cc7ed49:0x5ca8d834895a4bb8

Izmenjeno (Igor Lukač)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Despotiko je vrlo povoljan hotel. A mislim da i nudi dosta za novac koji se da. Na mirnom mestu. Lepa plaza. Ima malo da se proseta do plaze. Ne vise od 100m.

Jedini problem moze da bude to sto se pored hotela pa do same plaze proteze korito nekog potoka, recice... Naravno u to doba godine nema vide u njemu, ali je vlazno i ima dosta komaraca. To moze da bude malo nezgodno zbog male bebe/deteta. Morali bi da obezbede dosta Autana za mazanje/prskanje i Rajda za sobu.

Cini mi se da smo mi imali vise problema sa komarcima u septembru nego u julu.

Osim toga, hotelcic je super. Svakako je za preporuku.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@*biberce*

u tom cenovnom rangu, mozete da pogledate i hotele na Atosu. Pogledajte i Toscu kod Kavale.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@biberce

Lucy hotel u kavali ...

odlican hotel sa svojom plazom i lezaljkama, nije extra plaza, ali je upotrebljiva .

ima i jako dobar bazen ako nekome to znaci ...

Ima i dosta bas dobrih plaza okolo koje mogu da se posete sa bebcem ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, Tosca moze da bude bas dobar izbor.

Zaboravio sam Alexander the Great hotel na Kasandri. Ima jednu od najlepsih plaza.

Izmenjeno (Beeblebrox)
Slovne greske
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uplacen Alexander the Great u Kripigiju.Prosle godine smo bili jedan dan i plaza me odusevila.Videcemo kako ce biti u hotelu.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel ne izgleda bog zna kako na slikama, ali plaza je vrh. Po meni odlican izbor. Bolje dobra plaza i losiji hotel nego super hotel i losa plaza.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 2.2.2017. at 20:06, suki je rekao/la:

@*biberce*

u tom cenovnom rangu, mozete da pogledate i hotele na Atosu. Pogledajte i Toscu kod Kavale.

Atos, koji htl konkretno? Da nije prevelika guzva i grabez za lezaljke 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vidim da planirate septembar, pa ne verujem da ce biti bas tolika guzva, bilo gde. Ali, najvise guzve je na lezaljkama hotela  Aristoteles holiday resort & spa i Theoxenia. Oni su najveci, a daju i najvece popuste uglavnom, pa ima i najvise ljudi.

Lep razmak izmedju lezaljki je kod hotela Akti i Akrathos. Ali, vi mozete da se smestite gde vam odgovara, jer je to u sustini sve jedna plaza, samo se deli po hotelima. Ja sam bila u Aristotelesu, ali bih mozda izabrala Akti. Manji je, ususkaniji, nekako prijatniji i malo sredjeniji.

Imate i hotel Xenia, na ulazu u Uranopolis, on ima bas plazu za sebe i lep razmak izmedju lezaljki. 

To je ovo

20160713_133232.jpg.be83c25982f5d18e0997

Slike plaze i lezaljki drugih hotela, pogledajte na potforumu Atos, opisivala sam u temi o hotelu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26053
    Ukupno tema
    869295
    Ukupno poruka