ZekaZmaj

Halkidiki (Kasandra, Sitonija, Atos) polupansion

460 poruka u ovoj temi

Od 20.8. ja mislim. Dobio je i 5% popust za keš.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svima kojima taj rang odgovara,srdacno preporucujem Palladium hotel u Kriopigiju,Kasandra. 3 zvezdice.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@nepiyu

napisite neke utiske, opis hotela, hrana/smestaj/plaza itd ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mene, osim onog sto je ZekaZmaj naveo, zanima ima li prirodnog hlada u dvoristu i na plazi, igralista za klince i uopste da li je pogodan za letovanje sa decom (7 i 1.5 god.)...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moj drug sutra ide da uplati Grand Hotel u Haniotiju. 800 evra 7 dana (ALL Inc light), ne znam sta to obuhvata, za dvoje ,plus dvoje dece ne plaćaju.

​Pretpostavljam da je ovih 800 evra po osobi? Neverovatno mi zvuči da je dobio all za svo četvoro za te pare? Ja sam razmatrala taj hotel za ovu godinu ali je najjeftinije što sam našla bila cena od 69 evra po osobi po danu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne, to je sve ukupno, ali za 7 dana. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@ZekaZmaj pa zar ti ne ideš na Amuljani?

Izmenjeno (ackol)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

idem za par dana, ali bi da idem i krajem avgusta :D ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Blago tebi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

upravo sam dobio mail od lagomandre i traze 140e dnevno za mezonetu u gornjem hotelu ...

pp za 3 odrasle osobe i 2 deteta ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To je baš povoljno.

Ovaj moj drug je uplatio ovo u Haniotiju u kešu i izašlo ga 760€ 7 dana. Preko Relaxa.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

sa obzirom na kategorizaciju hotela i utiske od prosle godine mislim da je vise nego povoljno ... inace cena je od 20. avgusta za 12 dana (12*140) ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

opet isto pitanje, jel neko nasao nesto dobro za kraj avgusta, pocetak septembra ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao svima!

mi smo se pre dve nedelje vratili iz Jerisosa, pa osecam nekako potrebu  da podelim utiske sa onima koji planiraju da idu, a nisu nikad bili.od svih mesta u kojima smo bili na severu grcke(pefkohori, nea vrasna, gerakini, psakoudia, tasos..)ovo je ubedljivo najgore bilo.jerisos definitivno nije za

ljude koji nemaju malu decu.postoji2-3 beach bara i to je sve.giros smo videli na 2 mesta na plazi i jedan u centru.nema sta da se vidi, totalno selo(premda nije po velicini).mi smo bili smesteni u hotelu alkionis(koji ne zasluzuje naziv hotel) i kad smo stigli, bili smo bukvalno u napasti da se okrenemo i da trazimo neki drugi smestaj, ali bilo nas je previse i komplikovano.u alkionisu smo imali ok sobu, ali nasi rodjaci sa malim detetom su dobili sobu do ulaza, koja je gledala na terasu gde su gosti sedeli do kasno u noc,tako da je spavanje tek posle 2 bilo moguce. drali se i opijali.da se razumemo, na toj terasi moze samo da se sedi i konzumira se ono sto se donese, posto hotel ne nudi nista , znaci, bar koji je nekada radio(a izgleda kao da je radio 60-ih godina)je zatvoren i prasnjav, sve je oronulo, stedi se na svakom koraku.

jelo je bilo jedan dan ok, jedan dan katastrofa.znaci, kad je bilo meso i musaka, bilo je sasvim ok, znaci kuvarica zna kako da spremi, socno je i ukusno.ali, kad su u pitanju ostala jela, bilo je uzas.riba -tako je nikad nisam jela.kao ustipci, a kad se otvori taj ustipak, unutra neki vodenasti, razmeljani, bljutavi sadrzaj.bilo je jos par takvih hitova, nije mi jasno kako su tako sta mogli uopste servirati, ja nisam izbirljiva, ali to je stvarno bio ocaj.dorucak je bio uvek isti, sto nije problem, ali problem je bio sto cesto nije bilo svezeg hleba, vec starih, prepecenih hlebica, koji su bili tvrdi i nagoreli, kafa je bila vise voda nego kafa, jogurta je bilo u tragovima.

znaci, hrana sve u svemu jako losa.Osim toga smo svako vece unapred morali da izaberemo izmedju dva jela za sledeci dan.mislim da su vremena kad se jelo u opanku bila zlatna spram ovih.vlasnik je ljubazan, ali to nam nije mnogo pomoglo, jer nas rodjak nije uspeo da zameni sobu, maksimum je bio kad je stigao , a ono krevet za dete(letvice) pukao,on je zatrazio novi, kad stize krevet, a na njemu mokar i budjav ´dusek.tek nakon pola sata diskusije je stigao novi dusek.ocigledno je da Hotel stedi na svemu.pozitivno je bilo da su sobe bile ciste i da su se peskiri menjali svakodnevno.

parking ispred hotelá je javni, prasnjav i nasim prijateljima su ukrali sarafe sa radkapa.

Problem nam je bilo da je bilo veoma glasno nocu, ali ne od muzike vec od motora mestana, koji celu noc jure ispred hotela i namerno daju gas.to smo i rekli vlasniku na kraju, on je odgovorio da je to vec jako dugo problem, da klinci kad porastu, shvate da to nije ok, ali onda dodje sledeca generacija idiota i to se nastavlja...

moram spomenuti i Kozi bar, tamo smo lezali svaki dan i prvih par dana smo narucivali dosta kafe, pica.., deca su i jela neke hamburgere, pomfrit, svasta nesto.treci dan smo oko podneva otisli u sobu i kad smo se vratili, sklonili su nam peskire.kad smo pitali zasto, odgovorila nam je kelnerica (bugarka) da joj je gazda pravio stres, kao ne moze da se napuste lezaljke , a da peskiri ostanu, jer zaboga, posle dolaze novi gosti i onda za njih nema mesta.to je bila apsolutna glupost, jer je mesta bilo i previse, guzve je bilo jedino za vikend.onda smo joj rekli da kad je tako, vise necemo dolaziti tu, vec kod konkurencije pored, jer koliko treba da narucimo da bismo tu lezali?treba li lezaljke vise da nas kostaju od smestaja?kad smo to lepo razjasnili, zamolila je da ne idemo, ipak nas je bilo 10-ak, tako da narednih 7 dana stresa vise nije bilo, niko ni jedanputa vise nije pitao sta cemo, cak smo morali konobara da trazimo da bi narucili nesto.posle smo od nekih gostiju iz hotela culi da su isto kod njih pokusali.

generalno su mestani jerisosa ne bih rekla neljubazni, ali definitvno, ne LJUBAZNI, to jos nigde u grckoj nisam tako dozivela.

ono sto je ok, to je plaza i more.imali smo srece da nije bilo talasa(mozda 1 dan) i velike prljavstine.mislim da prljavstina koja je bila , potice iz kanalizacije, ciji je odvod blizu, tako nam je bar neko rekao.

znaci, voda je bila ok, plaza pristojna.uvece smo isli u ouranopolis, bilo je lepo za prosetati.posetili smo i kakovo, tamo smo kupili i Ikone sa hilandara i stosta nesto.

sve u svemu, jerisos me nece vise videti.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

totalno suprotan dozivljaj od naseg proslogodisnjeg ...

vec sam cuo sa par strana da je hrana dosta losa u odnosu na proslu godinu kad se drugi obrok dobijao u restoranu opanak ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26211
    Ukupno tema
    874151
    Ukupno poruka