ZekaZmaj

Halkidiki (Kasandra, Sitonija, Atos) polupansion

460 poruka u ovoj temi

1888e+3000 dinara za drugu polovinu juna 10 dana sa sve popustima do kraja meseca. Pogled - more.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Toliko izađe i u julu preko Jedne Grčke agencije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo gledam sad.

Standard family soba 26.08 65eur po osobi za odrasle a deca gratis?!!? 1300 eur -25% popust ( za rezevaciju 20+5% ) 975eur

To je to?

U family sobama mora da plate tri odrasle osobe punu cenu,pa cak i ako su u pitanju deca (agencija na O.) U nekim agencijama te sobe placaju dve odrasle osobe ali je cena veca,tako da dodje na isto.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma Atrium Rulezzzzzzzz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

jel nasao neko nesto dobro u skorije vreme :D ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima :) Planiramo ove godine da idemo na Sitoniju po prvi put. Vazno nam je da imamo polupansion posto zelimo da platimo sto veci deo letovanja preko agencije na rate da bi nam ostalo sto vise para za trosak. Idemo kolima, pa nam nije previse bitno da budemo bas na plazi jer planiramo obilazak cele Sitonije. Do pre nedelju dana smo planirali Hrvatsku, ali su nam se planovi izjalovili zbog vanrednih izdataka, sada nemam previse vremena da trazim povoljan a dobar smestaj, pa sam odlucila da zamolim specijaliste za Sitoniju da mi pomognu ;) (pokusavam jos uvek da uhvatim ovaj zadnji popust za rane rezervacije) Nasla sam 3 hotela koja mozemo trenutno da priustimo a to su: Diaporos, Sithonia village i Toroneos. Idemo nas dvoje odraslih :) Sta mislite koji od ovih je najbolji, najvise me zanima hrana jer ne bih zelela da uplatim pp a da posle moram da idem i opet dajem pare zbog lose hrane, jer je to jedini razlog zbog kojeg idemo preko agencije i u hotel? I jos jedna stvar me interesuje, da li je neko uplacivao preko agencije Asturs iz Nisa posto vidim da su oni najpovoljniji? Hvala punooo svima :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Beše nekada na ovom forumu podugacak izvestaj sa letovanja u Toroneos hotelu.Ličio je na scenario niskobudžetnih horora, sa bubama i sl.Možda se nesto promenilo u poslednjih nekoliko godina.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovoru, pretpostavljam da je slicno i za ove druge hotele. Nije uvek slucaj, ali uglavnom cena odgovara kvalitetu. Nasli smo jos jedan koji mi deluje simpaticno a nije previse skup, Porto Matina. Da li ste culi nesto za njega? Mada meni iskreno ove cene nisu bas ni previse niske, mi smo do sada letovali u apartmanima, sve nalazili preko interneta. Primera radi, na Lefkadi na jednoj od lepsih plaza na zapadnoj obali (Katizmi) smo placali apartman za dvoje (i to prilicno prostran i imali smo bazen) 35 eura pocetkom jula, uz malo cenkanje. Tako da bi po tom poredjenju recimo ovde bilo nekh 12 dodarnih evra po osobi za klopu sto nije malo. Mada u poredjenju sa cenama pp ostalih hotela ovo jesu nize cene, razlika je oko 200 evra na 10 dana za nas dvoje, a za neke od njih vidim ok komentare ovde na sajtu. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Porto Matina u metamorfosisu je ok hotel, na samoj plazi (koja nije nesto) ...

nasi poznanici su bili u njemu pre mislim 2 godine i bili su zadovoljni sa odnosom cena/kvalitet ...

naravno da mnogo toga moze da se promeni za 2-3 godine ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovorima, mislim da cemo najverovatnije njega izabrati na kraju. Metamorfozis mi se nekako i najvise svideo od svih mesta :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

jel neko smeknuo neki dobar PP za kraj avgusta pocetak septembra ?

od recimo 25.08. pa jedno 2 nedelje :D ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

niko nista ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moj drug sutra ide da uplati Grand Hotel u Haniotiju. 800 evra 7 dana (ALL Inc light), ne znam sta to obuhvata, za dvoje ,plus dvoje dece ne plaćaju.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

za koj je to period ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26212
    Ukupno tema
    874184
    Ukupno poruka