ZekaZmaj

Halkidiki (Kasandra, Sitonija, Atos) polupansion

460 poruka u ovoj temi

ima li povratnika sa nekom lepom preporukom za sledecu godinu ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemački Vtours izašao sa ponudom za 2015.godinu za godinu za neke hotele. Po onome što sam video cene su malo jače. Upoređivao sam Ammon Zeus (jer sa tamo bio ove godine) i Blue Dolphin i za oba hotele su malo jače cene. Ammon Zeus u septembru u istom terminu kao ove godine je skuplji 7%.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

jel neko nasao neku ekstra dobru ponudu za sledece leto ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko otprilike košta PP u skromnom hotelu? Pitam, otprilike iz vašeg iskustva, da bih odlučila da li da se raspitujem i gledam ponude?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

cene idu od 20tak evra pa do 50tak evra po osobi ...

zavisi od perioda i mesta ...

Izmenjeno (ZekaZmaj)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mitos travel izbacio neke ponude hotela i vila na akciji.Dvoje dece gratis.Nije lose pogledati hotel Al Mare,Polihrono,mada on nije na akciji,ali nije ni cena losa ako se plati first minute

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ima boljih ponuda za taj hotel ...

za taj hotel je 1 dete free a drugo -40%

zanima me kakav je pp tamo ?

Izmenjeno (ZekaZmaj)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja citala malo utiske o ovom hotelu pa sto se tice hrane kazu da je uglavnom jedno te isto,ali da je ukusna.Nije losa ponuda ni hotela u Ouranopolis,Akrathos Beach, all incluzive.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ситонија и ништа друго.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

zanimljive ponude su u hotelu royal u furci i hotel jenny u siviriju ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zena dobila problem sa sinusima... i sav moj trud u trazenju destinacije, smestaja, planiranje pada u vodu jer sad moramo u vazdusnu banju:D Citam da su vazdusne banje stavros (boze mili) i metamorfozi. Da li nego zna jos neko mesto... a da ima normalnu plazu i da je vazdusna banja :D Stavros mi je najruznije mesto koje sam video u grckoj, svratili smo jedno vece da prosetamo i stvarno bez veze. I citam po forumu da je plaza uzas.

E sad metamorfozi me smara jer sam bio u nikitiju prosle godine, pa cu onda opet ici na sve iste plaze, a bas ne bih to da radim, hocu nesto novo. Gledao sam cene smestaja i havarija su, treba mi tipa 750 evra :D Tako da sam poceo da gledam polupansione....

Zna li neko neku vazdusnu banju u severnog grckoj?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pade mi na pamet Tasos, tamo ima dosta sume, ali ne znam ima li neko mesto da je vazdusna banja,

A da je u Metamorfozisu drugaciji vazduh nego u Nikitiju, jeste, to mogu da potvrdim i to se stvarno primeti. U centru ima 3 hotela koja imaju PP, a na 1-1.5km ima jos nekoliko ali ne znam da li su i tamo strujanja vazduha ista kao i u centru jer nisu na istoj visini i nisu svi u sumi. Tu prvenstveno mislim na Blue Dolphin i Village Mare.

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nama je 2 godine Atrium hotel bestbuy.

Prosle godine sa 2 deteta 550 eur uz neku raniju rezervaciju feb-mart ne secam se tacno. 28-29.08

Hotel je 700m od plaze i grada.

Imaju kombi koji besplatno vozi goste hotela tokom citavog dana na 30 minuta.

Meni to nije smetalo, to sto je dalje jer svakako idemo kolima, gradsku plazu i ne koristimo, prosle godine smo 7x bili na Posidiju.

Hotel nije los, kreveti onako, ali iskreno nisam se nesto naodmarao u Grckoj sto se toga tice.

Bazen, cist, deo za decu, igraonica koja prosle godine nije radila tokom celog dana neko neko malo vreme, zasto ne znam.

Animatori, mini disko za klince, imali su i neki program Potraga za blagom i sl.

Stvarno super.

Parking naravno u krugu hotela.

Mi smo uplatili PP i bilo je vise nego dovoljno.

Hrana odlicna, mozda prosle godine gram monotonija, ali mnogo salata, izbora jela, imate supe corbe, variva... meso.

Za dorucak uz PP imate kafu sokove + voce

Za veceru kolaci torte i sladoled.

Za roditelje sa decom pravi hotel

Sa suprugom uvek "nocu" oko 21-22 na terasi delim Mytos i bukvalno je tisina pa smo i mi saputali.

Nema komaraca, ujutru se oseca borovina, kao na Sitoniji

Mozda je ta udaljenost mana za nocni izlazak jer se peske bas i ne moze jer je poslednjih 200m prestrmo a u Pefkohoriju je bas tesko naci parking.

Svakako mi je Pefkohori mnogo ruzan grad-selo pa smo mi odlazili u Hanioti gde ima parking, setacka zona...

Internet ima ali se placa, to je meni teska glupost, ali sam u dolasku u Solunu uzeo Vodafone karticu pa sam za nekih 10eur imao net svuda, cak sam i Moncu gledao :D

Ako neko ima neko pitanje ja cu odgovarati....

Iskreno ovakav hotel na Sitoniji ispod 800eur nema.

Izmenjeno (.RS)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Atrium za svaku pohvalu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

sad ste me zaintresovali za ovaj hotel, mada mi bas daleko od plaze i "grada" :D ....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26212
    Ukupno tema
    874184
    Ukupno poruka