ZekaZmaj

Halkidiki (Kasandra, Sitonija, Atos) polupansion

460 poruka u ovoj temi

Takvu diskusiju i sve ostalo sto vas zanima u vezi tog mesta, mozete nastaviti na temi Metamorfozis.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlična tema, kasno sam je video.

Sa porodicom ću i ovog leta boraviti u Petrino suites u Afitosu. Na temi sam dao detaljnu recenziju, ovde samo ukratko.

Letovali smo u septembru 2015, julu 2016 i sad opet ćemo u julu 2017. Apart hotel, nije na plaži i obavezna su kola, ali ima odličan ambijent i fantastičnu hranu, gde drugi obrok može da se jede od 14-22h kad god vama to odgovara. Imju svoju tavernu, pa je hrana više restoranska nego hotelska, čak hoće da spreme i za decu nešto van dnevne ponude. Riba je jako često na meniju.

Nas taj polupansion izlazi 1300e. Dvoje odraslih i dvoje dece. Direktno smo se dogovorili s gazdaricom, mada i u agencijama nije mnogo skuplje.

Pomno pratim temu jer valja planirati naredna letovanja. Ponovo smo se odlučili za ovaj hotel jer dobro znamo šta dobijamo a u okolini ima još plaža koje treba obići, planiramo i 1-2 celodnevna izleta do Sitonije. Kupamo se najčešće na plaži hotela Alexander the Great i na Saniju. Naravno i u Afitosu, bili smo još i na Elaniju. Ove godine 2-3 puta planiramo Posidi.

 

Nisam video da je neko pominjao Alexander the Great hotel. sa popustima je mogao da košta malo ispod 1300e PP u julu i to u renoviranim Junior Suites sobama. Hrana ne može da bude na nivou Petrina ali hotel ima jednu od najlepših plaža Halkidikija i po meni vredi taj novac.

Ako se deci svidi Sitonija, ozbiljno ću razmisliti o Lagomandra beach hotelu. Possidi holidays može da bude zanimljiv hotel. Izlazi oko 2000e za četvoročlanu porodicu, ali je na lepoj plaži. Ikos Olivia i Okeania izlaze baš mnogo za porodicu sa dvoje dece. Isto važi i za Sani hotele.

ledam baš puno hotela, pa kad mi nešto padne na pamet, podeliću to ovde.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Possidi holidays ne vredi te pare ...

Okeania je dobra, ali preskupa za lokaciju ...

Sani vredi svaki dinar, ali je za nase uslove preskup ...

 


Alexander sam merkao ove godine, ali ne znam sto sam odustao ...

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ista grupacija koja drži Alexander the great, drži i Agionissi resort na Amuljaniju.

Nisu to vrhunski hoteli, daleko od toga, ali mislim da daju uslugu koja je dovoljna za dati novac, i za grčke uslove (jer se u Turskoj dobijala mnogo bolja usluga). Pri tom, Alexander ima i neverovatnu plažu. Ne mislim samo na boju vode, pesak..., već i na ležaljke koje nisu nabijene već pružaju normalan osećaj opuštenog odmora, toliko različit od onog ˝sardina˝  osećaja. Npr. hotel Palini je u neposrednoj blizini, plaža identična, ali su ležaljke nabijene i za mene je potpuno drugi doživljaj.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi uplatili Potidea Palace,prosle godine je renoviran,ima odlicne komentare  :klap:

Ako neko zna nesto o ovom hotelu volela bih cuti :rolleyes:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po komentarima i slimama, odlican hotel. Lepa plaza. Ako idete kolima Sani vam je jako blizu. Afitos takodje. Obavezno ga obidjite uvece.

Hotel na nivou boljih turskih all inclusive hotela.

Travelland mi je upravo poslao sms da ne Grand Resort hotel na Tasosu na popustu od 57%. Ko nije resio letovanje, mozda moze da pogleda ponud.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala :)

Da li ste isli do Sanija? Postoji li samo hotelska plaza ili ima i barova za goste sa strane?

 

Pre 4 sata, Beeblebrox je rekao/la:

 

Travelland mi je upravo poslao sms da ne Grand Resort hotel na Tasosu na popustu od 57%. Ko nije resio letovanje, mozda moze da pogleda ponud.

 

Veliki popust a cene i dalje bas jake :neznam:

Izmenjeno (teax)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

У питању је новоизграђени хотел у ували Свети Јован.

Хотел је нов и најлуксузнији на острву Тасос, па су и цене адекватне.

Могу они да попуштају (цене) колико год хоће, ја ћу стоички да издржим и нећу да попустим. Нешто ми се не допада хотел.  :D

Izmenjeno (putnik srećko)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 10 sat, teax je rekao/la:

Mi uplatili Potidea Palace,prosle godine je renoviran,ima odlicne komentare  :klap:

Ako neko zna nesto o ovom hotelu volela bih cuti :rolleyes:

mi smo letos svracali da ga pogledamo, hotel je jako lep i ima odlican bazen, ali nam se plaza nije nesto svidela (mozda sto je bio sucmurast dan) ...

bili su nasi prijatelji koji su vec par puta tu letovali i kazu da se delux sobe manje i da je sad bar na mestu gde je bio parkic, pa je njima malo cudno, ali nama se svidelo ...

sve u svemu nama se svideo ...

svratite uvece na fontana show u komsiluku u pomergate hotelu ...

 

Pre 3 sata, teax je rekao/la:

Hvala :)

Da li ste isli do Sanija? Postoji li samo hotelska plaza ili ima i barova za goste sa strane?

sani komplex ima par plaza i placa se ulaz u sam komplex (20e), a javna se se nalazi kod kampa i tu ima veliki parking na poljancetu ...

bar se podrazumeva i placaju se lezaljke mislim 4e komad ...

 

 

 

 

Izmenjeno (ZekaZmaj)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto vise gledam ove hotele kapiram da ovaj porto carras od 21.6 za 1320 eur sto smo uplatili je ispao veoma povoljno....

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da, jos uz all uslugu je bas dobra cena ...

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo je jos povoljnije preko sabre nekih 100 evra ali se rasprodalo. Ja sam bas pred novu godinu rezervisao.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Porto Carras je do pre godinu, dve imao ozbiljan problem (ne znam da li su ga resili). Pustali su posetioce sa strane da za 3€ po osobi koriste, bazen i plazu hotela.

E sad, ovi se nisu na tome zaustavljali nego su koristili i restoran, barove i ostale sadrzaje hotela koje je neko posteno platio.

Kada su uvideli problem, pocelu su da im traze broj sobe, ali bahati ljudi bi lupili random broj sobe i nikom nista. Tek ponekoga bi priveravali i izbacivali.

Toliki broj ljudi u hotelu se odrazio na cistocu, pre svega bazena, pa onda i mokrih cvorova, plaze itd...

Ovo nine urbani mit, jer poznajem ljude koji su tako upadali i gostili se. Kada sam ih pitao kako mogu da koriste nesto sto nisu platili i da li bi ih bilo blam da ih sa sve decim navataju za stolom kako jedu tudje obroke, samo su me cudno gledali i odgovorili da svi to rade. Nisam dalje diskutovao na tu temu sa njima. Mislim da nema svrhe.

Nadam se da je taj problem resen i da ce ljudi koji su platilu hotel moci u njemu i njegovim sadrzajima i uslugama i da uzivaju.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svratio moj brat prosle godine. 10 evra po coveku ulaz i to samo na kohy plazu ili kako se vec zove. Tamo gde se jede i pije nije ni mogao da udje....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlično. Valjda je menadžment hotela shvatio da dodatni prihod od 3e, nije vredan gubitka gostiju koji plaćaju hotel.

Svima koji su uplatili želim ugodan boravak i uživanje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka