ZekaZmaj

Halkidiki (Kasandra, Sitonija, Atos) polupansion

460 poruka u ovoj temi

Pa valjda pripada Porto Carrasu.

A ima tako nekih hotela, koji daju popust od 50%, pa ispadne bas povoljno. Mislim, za onoga ko placa hotele od 5*. Bilo je i na Eviji, pre godinu, dve, tako nesto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je to Porto Karras onda je jasno sto je niska cena. Po prici onih koji su bili hotel je raspad, zreo za renoviranje. Pre je bio samo Sithonia, sad su mu dodali  Thalasso & Spa ,pa me zbunili

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Možda je zreo za renoviranje ako pretenduje i dalje na 5*, ali daleko od toga da je raspad.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvenstveno sam mislio na osoblje, uslugu i organizaciju. Koliko sam shvatio forumase sa tim su imali najvise problema. (Padobranci na plazi, otimacina za lezaljke i sl.) Tesko je voditi toliki kompleks sa malo para

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I prosle godine je Porto Carras imao slicne pakete. Ove cene su ok,realne za 10 all s obzirom da je zreo za renoviranje. Hotel zivi od stare slave i u njemu ima puno nasih turista. Tome doprinosi i dobra lokacija,dobra plaza sa prirodnim hladom i nerealne cene app hotela/vila na Sitoniji. Porodici sa decom svakako se vise isplati all u Porto Carrasu nego dati 80/100eura samo za smestaj.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima!

Da li je neko bio u Grandotelu, Hanioti?Dvoumim se izmedju Ammon zeusa u Kalithei i Grandotela u Haniotiju.

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tražeći smeštaj za svoju porodicu i upoređujući, nađem na sajtu K......ja unapred određene datume za Koviou hotel (village) sa odličnom cenom za jun i jul. Dvoje odraslih i dvoje dece pp jako povoljan, ko nije vezan tačnim datumom i uklapa se u njihove nije loše pogledati i osiguranje je uključeno u ceno. Izvinjavam se admin i moder ako ne sme da se spomene agencija.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da se spomene agencija sme, ne sme da se postavi link ka agenciji. Ali, shvatili smo :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u Olympion sunset hotelu u Furki ili Elani bay resort nadomak Sivirija? Kakva su iskustva sa smestajem?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Nina R.

Ja mogu za Elani samo uopsteno da ti kazem, jer nismo bili u samom hotelu, ali bili smo na plazi.

Hotel je na mirnom mestu, u lepom okruzenju borove sume, deluje fino. Sastoji se iz vise zgrada i imaju razlicite tipove soba od Deluxe Suita, Apartmana, do obicnih dvokrevetnih soba, tako da su oni rasporedjeni u blizim i daljim zgradama (ali, nije to mnogo dalje), mada, pretpostavljam da to i sama znas. 

Mi smo bili 2015-te i mislim da su nesto renovirali, sad, da li su pocinjali ili  zavrsavali, stvarno ne znam.

Mogu jedino da ti kazem, da mislim da bi ovaj hotel, rado bio moj izbor.

Za ovaj drugi verujem da isto nije los, samo smo kolima prosli pored njega. Moj utisak je da je plaza u Furki lepsa na drugom kraju, nego tu, ali ne drzi me za rec, mozda su taj hotelski deo sredili. Mada mi se cini uzan. I na pocetku Furke je.

Elani je vise izdvojen, ususkan u sumicu i cini mi se, da ima lepsu plazu. Evo ti par slika Elanija, nadam se, da je od pomoci. Ali, ne verujem da ces pogresiti, bilo koji da izaberes.

20150904_101359.jpg.9e72c337b4be6f6631de

20150904_101445.jpg.926ef9a7a01d539ec6ac

20150904_101822.jpg.34a0ddb03fe6c87fd72e

20150904_101509.jpg.47a23bf75d2739fd2a56

20150904_102110.jpg.a0d4e334278d04927ba8

20150904_101845.jpg.4651703195fb467557cf

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Atena palace posle Nikitija oko 5 km, sopstvenu plažu, parking, bazene, mir

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dobar je hotel Athena palace, ali je dan preko 100e po osobi

@vanjav

od ta dva ja bih izabrao Simeon u Metamorfozisu (hotel je u ovoj ulici sa leve starne, prva zgrada iza 4YOU apartmana) , barem sto se samog mesta Metamorfozis tice, jer je mnogo bolje za letovanje sa decom. Ima sve i sve je blizu na par stotina metara. Mi smo bili dva puta u Metamorfozisu (2013. i 2014.) i ove godine najverovatnije idemo opet. Imamo dvoje dece (7 i 2g.). Sto se hotela tice, citao sam da su prosle godine malo obnovili Simeon, a za Sonia village nemam informacija.

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 14.1.2017. at 16:48, suki je rekao/la:

@Nina R.

Ja mogu za Elani samo uopsteno da ti kazem, jer nismo bili u samom hotelu, ali bili smo na plazi.

Hotel je na mirnom mestu, u lepom okruzenju borove sume, deluje fino. Sastoji se iz vise zgrada i imaju razlicite tipove soba od Deluxe Suita, Apartmana, do obicnih dvokrevetnih soba, tako da su oni rasporedjeni u blizim i daljim zgradama (ali, nije to mnogo dalje), mada, pretpostavljam da to i sama znas...

20150904_101359.jpg.9e72c337b4be6f6631de

Hvala mnogo! Na slikama super izgleda a I ponuda im je pristojna (mislim na cenu). Onaj drugi je, za nas, isuvise skup. :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na odgovorima. Igore, posto ste vec letovali u Metamorfozisu, kojih par plaza bi preporucili da obidjemo sa malim detetom (da nisu mnogo daleko od samog Metamorfosisa)? Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka