ZekaZmaj

Halkidiki (Kasandra, Sitonija, Atos) polupansion

460 poruka u ovoj temi

Da li je neko pronasao povoljan pp ove godine?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel to ponuda hotela direktno ili preko neke agencije ?

jel neko bio na plazi posto mi izgleda ok ...

 

Izmenjeno (ZekaZmaj)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 11.8.2015. at 12:28, wien73 je rekao/la:

Cao svima!

mi smo se pre dve nedelje vratili iz Jerisosa, pa osecam nekako potrebu  da podelim utiske sa onima koji planiraju da idu, a nisu nikad bili.od svih mesta u kojima smo bili na severu grcke(pefkohori, nea vrasna, gerakini, psakoudia, tasos..)ovo je ubedljivo najgore bilo.jerisos definitivno nije za

ljude koji nemaju malu decu.postoji2-3 beach bara i to je sve.giros smo videli na 2 mesta na plazi i jedan u centru.nema sta da se vidi, totalno selo(premda nije po velicini).mi smo bili smesteni u hotelu alkionis(koji ne zasluzuje naziv hotel) i kad smo stigli, bili smo bukvalno u napasti da se okrenemo i da trazimo neki drugi smestaj, ali bilo nas je previse i komplikovano...

Ja sam htela ove godine u hotel Alkionis sa porodicom, tražila sam već ponudu i sad sam videla ovaj vaš post i razmišljam da odustanem....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 18.1.2016. at 20:45, ZekaZmaj je rekao/la:

jel to ponuda hotela direktno ili preko neke agencije ?

jel neko bio na plazi posto mi izgleda ok ...

 

Preko agencije, e sad zaboravih koje, mozda Mediteranea. Vise o plazi imas u temi Metamorfozis. Nista posebno ali moze da posluzi. Ima dosta "kukuruza" u plicaku. Evo moje slike plaze ispred hotela. Uglavnom smo isli na Ag.Ioannis, Kalogriu itd.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 1/27/2016 at 16:14, Bojana1977 je rekao/la:

Ja sam htela ove godine u hotel Alkionis sa porodicom, tražila sam već ponudu i sad sam videla ovaj vaš post i razmišljam da odustanem....

hotel je skroz ok ...

nama je cak i rucak bio jako dobar, ali je tad bio u opanku ...

predlog je da uzmete BB pa na licu mesta, ako je ok vecera doplatite HB ...

 

Izmenjeno (ZekaZmaj)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel bilo nesto na sajmu sto se tice ovog regiona, a da je dobro/povoljno ove godine ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li nesto na halkidikiju u cenovnom rangu porto karasa, a da nije porto karas :D

Naime ove godine ne idemo nigde, mali bebac dosao na svet. Ali vidim neki ljudi uplatili hotele za smesne pare u novembru-decembru. Pa bih ja da odaberem i pratim, skupim pare, i cekam popust.

Porto karas ne bih iz prostog razloga sto sam procitao dosta losih komentara po pitanju higijene, starosti kompleksa, lose kafe, sokova....otimanje za hranu i lezaljke itd.

 

Trazio bih neki hotel koji ima lepu plazu kao porto karas, a ne trebaju mi ludila kao tobogani itd.

Lagomandra beach hotel ne dolazi u obzir jer mi se ne svidja plaza.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne bih se ja tako lako odrekao porto karasa, ali ako ti ipak ne odgovara možeš da pogledaš sani resort na kasandri. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sani resort na Kasandri. Samo ne znam da li je mnogo skuplji od Porto Karasa. Ima i Ikis Oceania pre Nea Moudanije i nesto pre Lagomandre mislim Anthemus Sea 

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovaj ti je npr. vrlo povoljan

http://www.mouzenidis.rs/hotel/alexandros-palace

Ne moras da uplacujes u novembru, jedino ako ti je to zgodnije zbog rata, npr.

Davali su hoteli do 30.4. fenomenalne popuste, pogotovu oni sa vise *. Ja sam to zapazila prosle godine, pa sam ove potrazila buvalno par dana pre tog datuma, jer nisam mogla ranije i ubodem neki fenomenalan popust. Sada su vec dosta digli cene, tj. smanjili popuste.

Uglavnom, hotel sa 4* pp, izasao me je kao i neki pristojan app+hrana.

Bitno je jako, da nazoves sve moguce agencije, u kojima ima hotel koji te zanima, jer su im strasno razliciti bukinzi i cene. Neki u tom trenutku imaju popust, neki ne.

Ja sam isla preko rumunskog bukinga

http://www.directbooking.ro/

jer su oni imali taj veliki popust, a onda sam trazila agenciju kod nas koja radi po tom bukingu i platila ovde, karticom na rate, bez kamate. Bukvalno sam uplatila poslednjeg dana.

A i Mouzenidis ima jako slicne cene.

Naravno, uvek ostaje i last minute opcija.

Prati, stvarno moze svasta povoljno da se nadje.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 11 sati, sil222ver je rekao/la:

Ima li nesto na halkidikiju u cenovnom rangu porto karasa, a da nije porto karas :D

Naime ove godine ne idemo nigde, mali bebac dosao na svet. Ali vidim neki ljudi uplatili hotele za smesne pare u novembru-decembru. Pa bih ja da odaberem i pratim, skupim pare, i cekam popust.

Porto karas ne bih iz prostog razloga sto sam procitao dosta losih komentara po pitanju higijene, starosti kompleksa, lose kafe, sokova....otimanje za hranu i lezaljke itd.

 

Trazio bih neki hotel koji ima lepu plazu kao porto karas, a ne trebaju mi ludila kao tobogani itd.

Lagomandra beach hotel ne dolazi u obzir jer mi se ne svidja plaza.

Има http://www.acrotel.gr/athena-pallas-village/location/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gledao sam taj sani resort, on je prosto preskup. Ako ima neko jos neki predlog rado bih pogledao... moracu natenane da sednem i gledam, ako ne nadjem nesto onda porto karas.

Video sam da je neko uplatio porto karas u decembru junior suite za 2+2 (deca) druga polovina jula, za 1700 evra. To sad kosta 2400 sa sve popustima za uplatu od jednom...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 2.5.2016. at 22:48, sil222ver je rekao/la:

Ima li nesto na halkidikiju u cenovnom rangu porto karasa, a da nije porto karas :D

Naime ove godine ne idemo nigde, mali bebac dosao na svet. Ali vidim neki ljudi uplatili hotele za smesne pare u novembru-decembru. Pa bih ja da odaberem i pratim, skupim pare, i cekam popust.

Porto karas ne bih iz prostog razloga sto sam procitao dosta losih komentara po pitanju higijene, starosti kompleksa, lose kafe, sokova....otimanje za hranu i lezaljke itd.

 

Trazio bih neki hotel koji ima lepu plazu kao porto karas, a ne trebaju mi ludila kao tobogani itd.

Lagomandra beach hotel ne dolazi u obzir jer mi se ne svidja plaza.

Ikos olivia

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko letovao u Aparthotelu Delfini u Kalithei i kakva su iskustva?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka