ZekaZmaj

Halkidiki (Kasandra, Sitonija, Atos) polupansion

460 poruka u ovoj temi

Bili u Akrathosu 2012.

Nismo izbirljivi, ali je izbor hrane bio uzasan. Svaki dan prekuvane makarone i jedino lubenica od voca. Gore nego u studentskoj menzi. Nikad vise u Akrathosu.

Da li je lubenica makar bila sveža?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili u Akrathosu 2012.

Nismo izbirljivi, ali je izbor hrane bio uzasan. Svaki dan prekuvane makarone i jedino lubenica od voca. Gore nego u studentskoj menzi. Nikad vise u Akrathosu.

Interesantno a mi ni jedan jedini dan nismo imali lubenicu, što nam je stvarno nedostajalo. Bile su breskve uglavnom i jabuke i još možda po nešto, sad se ne mogu setiti. Činjenica je da nije neki prevelik izbor voća. Medjutim što se tiče doručka, ručka i večere generalno, hrana je odlična, to tvrdim. Ja makarone nisam ni primetila od tolikog izbora ostalih jela (djakonija), tako da to da li su bile prekuvane ne mogu da tvrdim. Svako ko ima sumnju u njihov izbor jela a ne veruje mi, može da pogleda na triadvisor-u i holidaycheck sajtovima slike turista iz celog sveta koji su postavljali svoje slike, pa nek ide u folder sa slikama DINING ili BUFE, tu nema laži i prevare, vidi se sve lepo crno na belo šta od klope ima. Meni je pretprosle godine bio best buy, medjutim sad su poskupeli i promenili neke stvari, pa naplacuju lezaljke i slicno...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel nasao neko nesto dobro za pocetak septembra ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ili za drugu polovinu juna?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

imate alkionis u jerisosu jos jedan apartman slobodan ...

danas su mi poslali jer je jos jedna porodica htela sa nama pa su odustali ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesantno a mi ni jedan jedini dan nismo imali lubenicu, što nam je stvarno nedostajalo. Bile su breskve uglavnom i jabuke i još možda po nešto, sad se ne mogu setiti. Činjenica je da nije neki prevelik izbor voća. Medjutim što se tiče doručka, ručka i večere generalno, hrana je odlična, to tvrdim. Ja makarone nisam ni primetila od tolikog izbora ostalih jela (djakonija), tako da to da li su bile prekuvane ne mogu da tvrdim. Svako ko ima sumnju u njihov izbor jela a ne veruje mi, može da pogleda na triadvisor-u i holidaycheck sajtovima slike turista iz celog sveta koji su postavljali svoje slike, pa nek ide u folder sa slikama DINING ili BUFE, tu nema laži i prevare, vidi se sve lepo crno na belo šta od klope ima. Meni je pretprosle godine bio best buy, medjutim sad su poskupeli i promenili neke stvari, pa naplacuju lezaljke i slicno...

Svoj komentar sam dala na:

http://www.putovanja.info/hoteli/grcka/halkidiki-atos/uranopolis/hotel-akrathos-beach-16206

Nikada nisam bila u gorem hotelu za te pare, a putovala sam dosta. Na trip Advisoru ocena nije nimalo sjajna 66%, na bookingu 6,8/10. Zao mi je sto nemam snimak guzve na pocetku vecere. Ljudi su bukvalno grabili hranu, jer su znali da za pola sata ostaje do kraja vecere jedno jedino jelo...Ne preporucujem, zaista...I Der Tour ga je izbacio iz svoje ponude, koliko vidim...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Što se tiče Bookinga, sve ispod ocene 7 ne gledamo nikada uopšte, nigde po Evropi, ima to sve svoje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svoj komentar sam dala na:

http://www.putovanja...hos-beach-16206

Nikada nisam bila u gorem hotelu za te pare, a putovala sam dosta. Na trip Advisoru ocena nije nimalo sjajna 66%, na bookingu 6,8/10. Zao mi je sto nemam snimak guzve na pocetku vecere. Ljudi su bukvalno grabili hranu, jer su znali da za pola sata ostaje do kraja vecere jedno jedino jelo...Ne preporucujem, zaista...I Der Tour ga je izbacio iz svoje ponude, koliko vidim...

Ne bih da kontriram ali moram da kažem da grabeža ima, ali to je neosnovan grabež (tj. to je do ljudi a ne do hotela) jer u periodu dok smo bili mi, redovno su donosili hranu, nekad ne postignu da donesu baš istog momenta dok se nešto ne ispeče, ali se dešavalo da i na samom kraju večere u minut do 12 bude više hrane i ponude nego sredinom jer ne postignu da donesu sve kad je najveća navala ljudi i taj grabež. Čak i rakove kad su služili su se ljudi toliko grabili i stajali pored dok donesu rižoto sa rakovima i birali samo rakove naravno a rižoto ostane, i tada je bilo potpuno nepotrebno jer su redovno dopunjavali čak i tu finiju klopu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prijatelji su bili u akratosu prošle godine, krajnje razočarani, sobe tesne, hrana očajna, kobajagi all inclusiv a ležaljke na plaži su im naplaćivali, a za ručak splačine.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dvoumim se izmedju despotiko apart.hotela i philoxenia bungalows. isli bi suprug i ja sa 2 dece krajem juna. svaki argument za *za* i *protiv* je dobrodosao :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

posle boravka u alikionisu u jerisosu mogu samo da ga preporucim kao i njegov pp gde drugi obrok jedete u restoranu opanak ...

drugi obrok birate kad ce te jesti od 12 do 19 ali moze i kasnije ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potvrdjujem ovo što je napisao Zeka Zmaj, Alkionis pp za preporuku.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

potvrda od prijatelja koji su sad u lagomandri da je PP jako dobar :D ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima!

Provela sam deset dana u philoxenia spa hotelu sa dvoje dece.sto se polozaja hotela tice, odlican je, plaza je blizu, voda je fenomenalna, ulaz u vodu super, posle par metara pocinje kamenje u vodi, ali ako se pomakne 30 ak metara na levo, nema kamenja i odlicno je.

soba je bila ok sto se tice velicine, ali sam videla dvokrevetne sobe u novom delu, one su katastrofalno male, bukvalno se udje, legne na krevet i to je to.

sto se higijene tice, bazen je cist i soba se cisti, cistacica je dolazila skoro svaki dan, samo sto je par puta zaboravila da uzme smece, kad smo je podsetile, i to je bilo uradjeno.

e sad, sto se tice higijene u restoranu hotela, to je sasvim druga prica.ukoliko se dodje na pocetku vecere i dorucka(imali smo pp), jos su stolnjaci cisti i ima nade da su slanici i salvete na stolovima.malo kasnije je vec sve upt´rljano, stolnjaci se ne menjaju, slanici fale(jedne veceri nije bilo ni jednog jedinog slanika), konobar je vise odsutan nego prisutan, personal koji deli hranu je delimicno katastrofa-grk sa crnim zubima koji grabi koliko i sta on hoce, uglavnom ne slusa sta mu se kaze, apaticna grkinja koja bledo gleda i ne progovara, itd.sama hrana je za ljude koji nisu izbirljivi podnosljiva, bila bih neiskrena kad bih rekla da mi nista nije prijalo, npr.musaka , patlidzan, takve stvari su bile ok, ali samo meso ´je bilo bezveze, cudne kombinacije jagnjetine sa iznutricama, neprepoznatljive lignje, losi cevapi, suva riba...za gurmane 0.kolaca se nismo najeli, bilo ih je svega jednom, bezveze isto. ilo je lubenice, breskvi od voca, jednom sladoled koga je onda brzo nestalo.personal u sali je jako los, neorganizovan, osmeha nigde ili na kasicicu..

personal na recepciji je spor, promenljivo ljubazan, u principu hoce da izadju u susret, ali gost ima osecaj da smeta.

hotel je ok za tinejdzere, ekskurzije, ljude kojima hrana nije bitna, za sve koji traze bolju uslugu, nije ok.

da, fitnes sala je katastrofa, nista ne radi, od 3 ergometra, radi 1, kakav tu welness nude, do kraja mi nije bilo jasno.

ovo mi je bio prvi puta u pefkohoriju, doci cemo ponovo, ali ne u philoxeniu, to je sigurno.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel neko nasao neki dobar last minute za kraj avgusta, pocetak septembra ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka