ZekaZmaj

Halkidiki (Kasandra, Sitonija, Atos) polupansion

460 poruka u ovoj temi

Uvek mogu da se pozovu na ,,štamparsku grešku,, ili ono ,,cene su informativnog karaktera i podložne su promenama,, koje uglavnom piše jedva vidljivim slovima......

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zbog ovakvih zezalica već tri godine ne idem preko naših agencija, Samo booking, strane agencije i direktni kontakti bilo sa apartmanom bilo sa hotelom.

Izmenjeno (mmi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene kači samo Nikiti..pošto stariji klinac u januaru puni 13,a i Nikiti mi se ne dopada....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bas sam se nasmejao na ovu ponudu eurotursa konkretno mislim na philoxenia bungalove, kazu po osobi 30 evra u dvokrevetnim sobama, a u sobama sa krevetima na sprat cena po sobi 74 evra i onda onako vazno napisu za decu do 12 godina besplatno u sobama sa krevetima na sprat! Pa sta je tu besplatno??? koji prevaranti!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Agencija preko koje smo letovali prosle godine je izbacila ponudu za 2014. Theoxenia je sada 90 evra za economy sobu 2+2 do 18 jula, a prosle godine je bila 64E. Philoxenia bungalows imaju istu cenu ali je ove godine max sezona od 4 jula kada krece cena od 82E za family room, a prosle godine je max sezona kretala od 22 jula a do tada je cena bila 62E. Razlika je (90-64)*7+(82-62)*7=322E vise ove godine za 14 dana, po 7 dana u svakom hotelu. To nije mala razlika

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije mala razlika. Za tu razliku mogao si da podmiris gorivo i neke grickalice i slagoled za decu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dertour je izasao sa cenama hotela za Grcku.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E sad,da li su agencije poskupele ili Grci?Ko li je bezobrazniji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gledajuci cene hotela sa PP uslugom, polako odustajem od letovanja u Grckoj... Najverovatnije neka druga destinacija sa All uslugom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koja?Za svaku drugu bez aviona ne moze.A 4-oro clanoj porodici to je veliki trosak.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kako stoje stvari grci su podigli cene ... mozda se nadaju boljoj poseti zapadnjaka ...

mozda je bolje sacekati malo i videti da li ce im se to obiti o glavu pa mozda spuste cene kasnije ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bogami,napumpali su....Bas su jadne first minute,mnogo im je slan kolac za sl.sezonu :glupipapir:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

trimtravel izbacio ponude ... opet mi se cini sve skuplje nego u sezoni za nama ...

Izmenjeno (ZekaZmaj)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I Astra je izbacila za Sitoniju ali ???????

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka