ZekaZmaj

Halkidiki (Kasandra, Sitonija, Atos) polupansion

460 poruka u ovoj temi

Paliouri je na kraju Kasandre, a samim tim i više od sat vremena udaljeno od Kalamarije u Solunu koju obiđemo dva tri puta u toku letovanja. Zato letovalište treba da bude na manje od sat vremena udaljenosti od navedene oblasti kako bih mogli otići i popodne kada nam se prohte ( Kalamarija=Cosmos, Jumbo, Moustakis, Megaoutlet, Sprider, itd.). Mada za tu cenu vredi razmisliti!

Izmenjeno (mmi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

udaljeno je od sat do sat i dvadesetak minuta (zavisi od guzve) ...

a kalamariju mozete obici u dolasku ili odlasku sa letovanja :D ...

u razmatranje ulazi i jenny u siviriju, samo sto ni on nije na plazi :( ...

mnogo mi se svidja margarita u kalitei, ali imaju samo BB i od prosle godine su bas poskupeli i nemaju mogucnost za dvoje dece u 2 krevetnoj sobi pa se vise ne isplati ... ali je extra i na samoj prelepoj plazi je sa placenim lezaljkama ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Margarita je stvarno odlična, ali je preskupa za prosečan odmor!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jos imam ponudu i par vila (celih kuca, stvarno vila), ali nemaju PP pa opet se svodi kao da ides u apartmane samo mnogo luksuznije ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Do sada sam uzimala dvosoban apartman i to po preporuci vlasnika agencije. Idemo četvoro odraslih i jedno dete. Apartmane tražimo sa velikim terasama na prvom ili drugom spratu. To zadovoljstvo me košta 500e za 12 noći. Imam problem jer mi je teško da 12 dana budem u jednoj sobi, guši me, a najveći deo provedem na terasi.

Da imam mogućnosti najradije bih iznajmila celu vilu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo iznajmljivali extra vile na 14-15 dana za od 800-1400e ali je moglo po dve porodice da borave tu tako da to izadje povoljno ...

sve vile su imale lepa dvorista, rostilje, zezalice za decu i neretko su imale extra bazene ...

sad vise neidemo u paru sa drugom porodicom (njihovo dete ide u skolu) pa se ne isplati za jednu porodicu dati tolike pare samo za smestaj ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jos imam ponudu i par vila (celih kuca, stvarno vila), ali nemaju PP pa opet se svodi kao da ides u apartmane samo mnogo luksuznije ...

Moze li neka preporuka za te vile,kuce za vise porodica,bila bih ti veoma zahvalna :thankyou:
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

gde vas interesuju ?

imam nea flogita, dionisus, polihrono i pefkohori sto se kasandre tice, imao sam jos par ali sam pogubio kontakte ...

imam jos na kritu i kosu ...

samo da napomenem da su to cene za full uplate do januara i to za jun ili septembar, jul i avgust su i 3x skuplje ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E,steta,obicno letujemo u periodu od kraja jula i pocetkom avgusta,ali uglavnom Sitonija ili Atos poslednje dve god.sto nam je do sada i najbolje(cene,smestaj,more),Kasandra je malo dosadila,ali se sada samo gleda cena smestaja.Mozda Dionisos,eto tu bas nismo nikada letovali a bio nam je nekoliko puta u komb.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo par iz arhive ...

nea flogita

http://www.tourist-paradise.com/vacation-rental-o53154.html

polihrono

http://www.holiday-home.com/307333_e.aspx

pefkohori

http://www.tripadvisor.com/VacationRentalReview-g670101-d5321113-Elegant_cosy_privileged_house_near_the_sea-Pefkohori_Kassandra_Halkidiki_Region_Centra.html

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Do sada nismo letovali na ovakav način jer ništa tako povoljno nisam našla za porodicu sa 3 dece.To je naš glavni "problem" jer i apartman nije baš lako naći, uglavnom je 2+2. Ako neko može da preporuči neki hotel sa pp ili pun pansion za porodicu sa 3 dece bila bih jako zahvalna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A kolika su ti deca

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uzrast dece je 13,9 i 9 punih godina će imati za naredno leto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije velika razlika između trokrevetnog studija i četvorokrevetnog apartmana, Mislim što se cene tiče. Pogledaj ponude Elnos tursa iz N Sada ja sa njima putujem godinama i do sada su bili sasvim ok. OOni mogu da ti preporuče iz svog programa neko rešenje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja imam troje dece ali su sva mala, najstarije je u predskolsko. Letos me je nekoliko njih pitalo u philoxenia bungalovima kako smo upali sa troje dece jer i oni imaju prijatelje, rodjake sa troje dece sa kojima su hteli zajedno da letuju ali su ih u agencijama odbijali za pomenuti hotel. Do sada smo sa troje dece letovali u tri hotela koristeci aranzmane 2+2, tako sto me je jedan poznanik koji radi u agenciji posavetovao da uvek prijavim dvoje dece a da trece dete ide na upit. Grci nisu pravili problema, pogotovo sto se radi o first minute. Ali nasa deca su bas mala i nama realno su dovoljna 4 kreveta a verujem da svo troje ne pojedu koliko recimo jedan 13-godisnjak.

Preporucila bih ti dolphin beach hotel u Possidiju, porodicna soba sa pp za porodicu sa troje dece izadje oko 100 evra u full sezoni, naravno za first minute. Nedaleko od hotela se nalazi najlepsa plaza na kasandri.

Nadam se da sam bila od pomoci

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka