dujaspasa

Hotel Hilton, sa pogledom na tri države iz četvrte

22 poruke u ovoj temi

Bože me SAČUVAJ !

Gde si bio, šta si video... Šulje & isprazno...

Alal ti HOTEL...Alal

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tu beše ono sa BOMBAMA ? 2004.?

Ima li traga o onim iskasaplenjima ? Neka memorijalna ploče?

(31. RIP)

http://en.wikipedia.org/wiki/2004_Sinai_bombings

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne bih želela da se pravdam što sam išla u taj hotel, ali je bio najjeftiniji u Tabi. Želja mi je bila da ga opišem a ne da ga reklamiram. Svakako da postoje,i bila sam u mnogo boljim hotelima.

Na prvom mestu izbor je pao na hotel Hilton jer je najbliži za odlazak u Petru i Jerusalim. Mi smo bili, tom prilikom, na izletu u Petru koji je bio izuzetan i o njemu se može puno napisati. (Mada je teško to bolje uraditi od Ljerkinog putopisa!) Išli smo brodićem na izlet na ostrvo Helnan Taba, a jedan dan smo proveli u glavnom gradu te regije Nuweibi koji je za posebnu priču. Takodje smo iz Taba Heights brodom otišli do Akabe, a i to je posebna priča i nema veze sa hotelom Hilton, jer smo sve to mogli iz bilo kog drugog hotela da uradimo! :sorry:

Inače volimo i da ronimo, a na plaži hotela Hilton je bilo koralnih grebena u izobilju.

Dakle tema je hotel Hilton a ne moji izleti. Cilj je da onaj ko ovo pročita može da proceni da li vredi ići u njega ili mu se ovaj hotel ne svidja.

Što se bombi tiče, u MOJU kancelariju u hotelu Jugoslavija je pala 1999g bomba i kompltno je SVE srušila. Isto jutro sam u isti TAJ hotel otišla na posao, a danas se u njemu prave žurke i proslave.Jeste razlika, kod nas je tada poginuo samo jedan gost i to je bilo zaista strašno. Da sada ne pričamo o sličnim tragedijama!? Na hotelu Hilton se ne primećuje, osim duhovnog traga da se išta desilo.

Izmenjeno (dujaspasa)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam bio u TABA HAJCU, grad je gore i budu neki festivali, nije lose,nema guzve, kruzi besplatan bus koji je otvoren i za odmor strava.Taj dujaspasin hotel je malo izolovan,da ne kazem ,malo mnogo izolovan.Ja bih se tamo vratio.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, Diver. Pored našeg hotela su bila samo još dva-tri.

Dakle, u ovaj hitel treba ići:

-zbog blizine Petre, Jerusalima...

-zbog dobrog terena za ronjenje,

-zbog mirnog odmora i dobre usluge.

Super bi bilo da još neko ko je u njemu bio kaže loše i dobre strane hotela.

Mi verovatno nikad ne bi njega izabrali da mu cena nije bila značajno niža od ostalih u Tabi. U stvari mislili smo samo kako doći do Petre! :nesvest:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li bih bio previse indiskretan ako te zamolim da navedes cenu boravka, da bih uporedio. MARIOT, sam platio pre 4 god mislim oko 550 dve nedelje...all.

Ono sto sam video je zaista korektno.

Vlada, voli Arape, to smo vec zakljucili.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo bili 2010 za Prvi maj, 12 all za 440 e. Ostali hoteli su bili skuplji i za sto evra minimum.

Kao što Seka Sabljić kaže "Ma volim i ja tebe, ali...", tako i VladaII "voli" arape ali ne mora nama to stalno da govori. :'(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26823
    Ukupno tema
    901166
    Ukupno poruka