CatWomen

Island

58 poruka u ovoj temi

 

Bokinjo, prva opcija otpada jer nemamo svoja kola jos uvek.

 

Za drugu opciju sam citala sve i svasta na forumu, pocevsi od toga da traje vecnost dok te Gea pokupi od kuce, preko komentara o autobusima itd. Naravno, na kraju ce ispasti daj sta das u nasem terminu, bas zbog nezgodnog vremena leta koji je rano ujutru. 

Ja sam sa geom i terom isao u Budimpeštu i Temišvar, sve je prošlo ok. Mislim da smo iz Budimpešte stigli za manje od 4 sata...Uvek mogu da se dese neke neprijatnosti čak i kad kreneš sa svojim autom. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dva puta sa Terrom do Bud i nazad, sve u najboljem redu. Pokupili ispred zgrade na vreme, sve obavili na vreme, prate granice, krecu malo ranije nego sto je potrebno, ali sam ja uvek za to. Lako cu potrositi vreme na aerodromu, bolje nego kasniti.

Sigurno moze da se desi nekad i neki problem, kao i sa bilo cim drugim, ali to je samo u domenu teorije. Vrlo su profesionalni, prosle godine su druga i mene razdvojili u dva kombija, nesto su pogresili, ali kada sam im rekao, u roku od sat vremena su nas prebacili u isti.

2017. je povratna bila 50e, a 2018. 40.

 

Sto se Islanda tice, velika mi je zelja, ali za sad nemam u planu.

Izmenjeno (Filip_94)
Dopuna posta
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Kupili smo avionske karte. Pola posla vec gotovo :yesss:

Koliko su te izašle?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Koliko su te izašle?

 

Uzeli smo preko Wizz Aira, i po osobi izadje malo manje od 300e (povratna karta naravno), ali moze i jeftinije. Mi smo doplatili za XL sedista jer smo oboje visoki, a poznato je da Wizz Air avioni imaju minijaturni prostor za noge. Takodje smo uzeli i jedan veliki kofer uz doplatu.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@zvečka Dobar opis, zvuci odlicno, ako imas neku sliku, slobodno ubaci :) Ova prva tura, po sajtu gledano, deluje vrhunski.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima!

Putujem na Island u decembru i zamolila bih vas za informaciju.Da li u gradu postoji parking koji se ne placa?Smestaj nam je u centru,ali nema svoj parking.

Unapred hvala:-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Baš volim ovu sliku... Pa da podelim i mene (delom)

Reynisfjara • Black sand beach - Iceland

FB_IMG_1686133517567.jpg

Inače, Jermenija baš zasenila Island, ili pak nisam trebao da posetim 2 zemlje po prvi put jednu za drugom... Ali jesam srećan što to uradio. Mislim da tek dolaze dani kada ću da procesuiram šta sve video i doživeo.

Nekad mislim da šta ja 'napakujem' u 2 nedelje, mnogi ljudi ne dožive ni za ceo život. I zahvalan sam na tome. Ovaj put je bio i Beč i Milano i gomila muzeja u svakom gradu i puno izleta po svim krajevima i Islanda i Jermenije koji trajali i po 12,13 sati...

Izmenjeno (Phillippe)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo,

da li je neko u skorije vreme bio na Islandu, potrebna mi je preporuka za rent a car agenciju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka